Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Ako CR zaraba na slovenskej blbosti

Cestovania zdarma v nasich vlakoch sme tu uz mierne nacrtli, ale dnes som sa dozvedel nasledovne veci.
Kedze nase drahy neboli schopne pokryt vlastnymi prostriedkami zvysenu "produkciu" prenajli si do Ceskych drah osobne vozne a rusne a to za cenu 150 eur/den za vozen a 240 eur za lokomotivu a den.
Nemusim byt velky ekonom, aby som videl, ze nie je sanca, ze tento prenajom je pre nas vyhodny, ci nebodaj na tom este zarobima na trzbach. Celkom ma zmluva limit "len" 4130000 eur, cize nejakych drobnych 10-11mil CZk (coze je to, ze).
Povestna ceresnicka na torte je este, co si nase drahy prenajali od vasich. Vozne vyrobene zaciatkom 80 rokov a este starsie masiny. Esteze mate tak blbych suedov, na ktorych sa da takto v pohode zarobit prenajmom voznov a rusnov urcenych davno na vyradenie. Sak sprosta slovac sa rada na nich este povozi...hlavne, ked je to zadarmo.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
A my se snad poučíme a nebudeme si volit populisty :-) Tedy do vlády, jednoho na hradě už bohužel má…
Niko Bellic 23.11.2014 15:16
Niko Bellic
V příštích volbách volím jednoznačně Miloše. Ten totiž dokáže zmrdy patřičně naštvat :-D
Chocholoušek 23.11.2014 20:25
Chocholoušek
u tebe se tomu ani nedivím. Tolik jedu a zapšklosti dokáže Zeman dobře zesílit a usměrnit. Zkus se…
touchwood 26.11.2014 20:49
touchwood
Vajíčka nebudou?
Chocholoušek 26.11.2014 23:07
Chocholoušek
házení vajíček odsuzuju, a je jedno, jestli se jednalo o Paroubka nebo o Zemana. Ale jak vidím, disk…
touchwood 27.11.2014 11:03
touchwood
Bezva... Tak mi ještě tak 50x nezapomeň napsat, že se mnou diskuse nemá smysl, protože nemám rád pok…
Chocholoušek 27.11.2014 12:32
Chocholoušek
to si vážně o sobě myslíš? :-D Vždyť jsi jen prostý Zemanův follower, co bezmyšlenkovitě přejímá t.…
touchwood 27.11.2014 14:17
touchwood
Co mám mít podle tebe proti Zemanovi? Proč pražáci taky tak vehementně neprotestovali třeba proti Bé…
Chocholoušek 27.11.2014 22:12
Chocholoušek
Co mám mít podle tebe proti Zemanovi? Chová se jak buran, neplní své sliby, funguje jako Putinův a…
touchwood 28.11.2014 06:17
touchwood
Ale, prosím tě... Když ty děláš, jako kdybychom posledních 25 let žili ve skvělé době plné blahobytu…
Chocholoušek 28.11.2014 09:23
Chocholoušek
Jsem realista. Ale proč bych měl tleskat zhoršování? Klaus, při vší své narcistnosti, se aspoň necho…
touchwood 28.11.2014 15:00
touchwood
Jsem realista. Ale proč bych měl tleskat zhoršování? Už se máš hůř? O problému Pussy Riot evidentn…
Chocholoušek 28.11.2014 22:25
Chocholoušek
Mám se hůř. Representuje mě (pokud se to tak vůbec dá napsat) Zeman, který je podobná žumpa jako ty…
touchwood 29.11.2014 12:23
touchwood
Kníže? Ne, díky, já za sebe rozhoduji sám. Nepotřebuji k tomu vlastizrádce ani šlechtu. http://youtu…
Chocholoušek 29.11.2014 14:05
Chocholoušek
za tebe rozhoduje Zeman na Putinově špagátku. ;-) A narozdíl od tebe, já to "Karlovi" hodil jako pr…
touchwood 29.11.2014 15:09
touchwood
Hovnama se ohazuješ jen ty sám. Já to zase hodil Zemanovi, stejně jako většina národa, protože tady…
Chocholoušek 29.11.2014 15:14
Chocholoušek
jako většina národa 2 717 405 lidí je většina národa?
Dale Cooper 29.11.2014 15:17
Dale Cooper
Zase vaříš z vody? Možnost snad měli všichni s volebním právem.
Chocholoušek 29.11.2014 15:24
Chocholoušek
Z vody vaříš ty. Oháníš se "většinou národa", co to hodila tomu opilci. Nezvratným faktem je, že ho…
Dale Cooper 29.11.2014 15:26
Dale Cooper
A proto vyhrál. Ano, i tak si lze neúspěch svého kandidáta vysvětlit :-)
Chocholoušek 29.11.2014 15:29
Chocholoušek
Volil jsem Zemana a podruhé bych to už neudělal.
Dale Cooper 29.11.2014 21:57
Dale Cooper
Kdybych se měl zase rozhodovat mezi Khárlem a Milošem, zvolím Miloše.
Chocholoušek 30.11.2014 09:38
Chocholoušek
I dnes se dají najít fanoušci Paroubka. Naštěstí je jich už jen pár set. ;-) S Milošovými fanoušky…
touchwood 30.11.2014 12:44
touchwood
Co si pamatuji, tak lidem tobě rovným vadila na Paroubkovi hlavně jeho bradavice. Pak přišli fanoušc…
Chocholoušek 30.11.2014 12:53
Chocholoušek
Mně na Paroubkovi vadilo několik věcí: 1. nafoukanost a nabubřelost 2. neschopnost jednat s opozicí… poslední
touchwood 30.11.2014 18:05
touchwood

Co mám mít podle tebe proti Zemanovi?

Chová se jak buran, neplní své sliby, funguje jako Putinův agent, kuje pikle, ale hlavně, hlavně neplní své ústavní povinnosti.

Opencard & Klaus

V první řadě, Opencard byla zesměšňována a kritizována ve velké míře, neznám Pražana, který by ji nekritizoval. Ale on je trochu rozdíl mezi tím, když se "jen" bezmyšlenkovitě utrácí (se záměrem podpořit tzv. kamarády) a funkcí prezidenta.

V druhé řadě, Klaus amnestii vyhlásil těsně před koncem svého funkčního období a protesty byly rozhodně větší, pokles důvěry v něj analogický, ne-li větší než u Zemana.

I tak ale stále děláš jednu věc - srovnáváš s jinými, a tím děláš Zemanovi medvědí službu - srovnáním s Klausem a Bémem defacto potvrzuješ, že je stejný jako oni. Ono ti ani nic jiného nezbývá, protože Zemanovo chování se slušně omluvit a vysvětlit nedá...

Ale, prosím tě... Když ty děláš, jako kdybychom posledních 25 let žili ve skvělé době plné blahobytu a růstu a zvolením Zemana by mělo všechno skončit. Nechápu, jak ti může vadit někdo s vlastním názorem. Že kritizoval ty šlapky? No a co? To by mě zajímalo, co bys řekl na to, kdyby ty kurvičky vlítly do sv. Víta a začaly se tam ukájet. Taky bys tomu říkál umění jako ČT? Vždyť oni se neštítí ani toho, aby odpůrcům vyloženě nasrali i na hrob ve jménu "pravdy a lásky". Prostě a jednoduše většina pražáků se nemůže smířit s tím, že vyhrál Zeman. Nejsou na porážky totiž zvyklí. Vsadím se, že kdyby Klaus použil stejné výrazivo jako Zeman, nikdo by žádné protesty neorganizoval. Tady se jen povrchně a pokrytecky pohoršujete nad zbytečnostma, ale že se krade nikoho nezajímá.

Jsem realista. Ale proč bych měl tleskat zhoršování? Klaus, při vší své narcistnosti, se aspoň nechoval jako debil. A Zemanovy "názory" jsou názory Kremlu - pokud sis ještě nevšiml.

O problému Pussy Riot evidentně říkáš nepravdy, stejně jako Zeman. Tyhle lži byly už dávno vyvráceny a slouží jen k demagogii.

A ohledně samotného Zemana - nevolil jsem ho, a jsem tomu rád, i když nejsem Pražák a pravici dlouhodobě nevolím. Volil jsem Schwarzenberka, a to jen jako menší zlo (a dnes mi spousta tehdejších zastánců Zemana dává zapravdu). A taky z principu, protože Zeman vůči němu spustil lživou, hnusnou, přízemní kampaň (na kterou posbíral hlasy hlupáků).

BTW: Pokrytecky se tu chováš jen ty.

za tebe rozhoduje Zeman na Putinově špagátku. ;-)

A narozdíl od tebe, já to "Karlovi" hodil jako protivolbu (tj. volbu menšího zla) - nejsem na něm nijak závislý a ani mě nezajímá. Proti tomu ty jsi Zemanův poskok co má potřebu všechny jeho průšvihy vysvětlovat, omlouvat a ještě přitom ostatní ohazovat hovnama.

Mně na Paroubkovi vadilo několik věcí:

1. nafoukanost a nabubřelost
2. neschopnost jednat s opozicí. Za to si ale tehdejší opozice může z valné části sama, protože slušného a komunikativního (resp. dohodě nakloněného) Špidlu titulovala jako "Vladimíra Iljiče", "autistu" apod. - a po něm, samozřejmě s malou odbočkou pro mašinfíru a jeho bufetovou choť, přišel "buldozer".
3. fakt, že vyměnil svou ženu za "novější model," aniž by mu vadilo ji ještě před volbami prezentovat jako milující manželku.

Apropos, zrovna s Nečasovou vládou mám pro Zemana jeden kladný bod - odstavení rozkládajících se ODS/TOP od vládnutí. Ten však velmi rychle stačil znegovat "úřednickou" vládou svých kamarádů.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru