Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Ako CR zaraba na slovenskej blbosti

Můj kandidát, kterého jsem volil, nepostoupil do 2. kola (pak už to byla volba menšího zla). Pro většinovou společnost nebyl dostatečně pravicový (on byl prakticky levicový) a zároveň nebyl dostatečně žumpózní, aby oslovil a manipuloval hlupáky. Jistě taky nebyl bez chyby, ale byl to kandidát, který se vymykal běžnému politickému spektru a zároveň to byl politik (což považuju za předpoklad pro výkon prezidentské funkce u lidí, kteří dlouhodobě neprokázali určité přesvědčení a morální kredit jako např. Havel - byť s jeho některými názory a osobním životem nemusím souhlasit).

Jen poznámka: "hlupáci" nejsou voliči levice, jak by se mohlo z kontextu zdát. Počítám mezi ně např. i zblblé studenty s plackami pankáče Karla.

Já totiž, narozdíl od tebe, nehraju v první řadě na "levo-pravo" nebo "my-oni", ale na slušnost. Nemám problém se slušným pravičákem, nemám problém ani se slušným levičákem. Mám problém se zloději, nácky, lháři.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat