Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Horní 1%

Tohle bude téma zejména pro konspirátory. Leckde se používá tento termín. Že nejbohatšímu 1% lidí patří 90% světové ekonomiky. Přemýšlel už někdo nad tím, že to 1%, to krásné malé číslo je ale ve skutečnosti víc jak 70 milionů lidí? 7x Česká republika včetně kojenců..

Předmět Autor Datum
Určitě jsou to všechno Židi a/nebo ilumináti.
Dale Cooper 20.10.2014 09:56
Dale Cooper
Ja som skor pocul Paretove delenie, ze 20% ludi ovlada 80%, ale konspiratorom sa asi viac hodi 1% (d…
Michal2 20.10.2014 11:40
Michal2
ono možná taky bude záležet, jaké jmění se do toho zahrne. Pokud včetně pozemků, budov apod., tak se…
touchwood 20.10.2014 12:22
touchwood
Že malé procento "lidí" ovládá světovou ekonomiku, je smutným faktem (četls třeba o příjmech nadnáro…
mif 20.10.2014 13:04
mif
Nemusíš, jen jsem cestou ve vlaku nemohl pracovat na počítači (bylo narváno), tak mi to z nudy vytan…
JR_Ewing 20.10.2014 13:10
JR_Ewing
Ideologie a statistika jsou diametrálně rozdílné pojmy. A nejsu plebs.
mif 20.10.2014 13:34
mif
Vidis a toto je presne to na com sa malokto zamysli. Vsetci to zarucene vedia, maju vsakovake teorie…
fleg 21.10.2014 09:19
fleg
Jasně, flegu... Všechno to jsou jen tupé teorie závistivých socek... [372719_topolanek-jachta.jpg]
Chocholoušek 21.10.2014 12:35
Chocholoušek
Bavíme se o světových konspiračních teoriích nebo o českém prokázaném (a doufejme, že i odhalovaném,…
JR_Ewing 21.10.2014 13:19
JR_Ewing
A v čem je rozdíl, když princip je stejný?
Chocholoušek 21.10.2014 13:21
Chocholoušek
Prosim te, pokud nejsi jednim z tech tupcu tady, tak si priznej, ze kdyby kdokoli predtim (nez se z…
Radek 21.10.2014 13:54
Radek
Ok, kdo s tebou automaticky nesouhlasí je ovlivněn propagandou. Taky názor. Co když já mám platné in…
JR_Ewing 21.10.2014 14:42
JR_Ewing
Ale vysvetlenie mam jednoduche. Malokto je ochotny si priznat vlastne zlyhanie, vzdy je lahsie hlada…
Niko Bellic 21.10.2014 20:54
Niko Bellic
Vsadím se, že děcka ze ZŠ by měly stejný názor :-)
Chocholoušek 21.10.2014 21:09
Chocholoušek
Pak si zaslouží pochvalu :-)
Niko Bellic 21.10.2014 21:12
Niko Bellic
Nebo pár facek...
Chocholoušek 21.10.2014 21:17
Chocholoušek
Od Jánošíka :-)
Niko Bellic 21.10.2014 21:18
Niko Bellic
Od rodičů za blbost.
Chocholoušek 21.10.2014 21:20
Chocholoušek
Od některých jistě ano.. :-)
Niko Bellic 21.10.2014 21:24
Niko Bellic
Zato ty tu jedeš tuny smysluplných úvah. Akorát tu bliješ a sám k věci napíšeš kulový. Což je vlastn…
GTS 21.10.2014 21:25
GTS
Když já a lidi s podobnými názory jsou debilové, tak co seš potom ty? Co jsi napsal k věci ty, když…
Chocholoušek 21.10.2014 21:32
Chocholoušek
Nemám nato jasnej názor, tak radši držím hubu a přemýšlím o těch ostatních. Když já a lidi s podobn…
GTS 21.10.2014 21:46
GTS
Ale odvaha sprostě napadat druhého za názor ti očividně nechybí.
Chocholoušek 21.10.2014 21:53
Chocholoušek
Zapojuješ se do debaty zvláštním způsobem. Být tady adminem, tak bych ti dal ban stejně, jako ho dos…
IQ37 21.10.2014 22:25
IQ37
Jako bys neznal tandem GTS & Bellic...
Chocholoušek 21.10.2014 22:55
Chocholoušek
...ale nejsi, takže smůla. - a ty muzikant. Známe. Že na to vůbec reaguješ, když to vede do ...? Mož… poslední
GTS 21.10.2014 23:05
GTS
Já jsem to někde četl tak, že pěti (či šesti) nadnárodním korporacím patří 80% světového majetku. Co…
IQ37 20.10.2014 13:33
IQ37
Hlavní jazyk pak bude Antarktičtina. No sláva. Po patnácti tisících letech.
mif 20.10.2014 13:36
mif
Možná má být správně Antarktidština... ale já jsem ušetřil písmenko. Já už si předem utrhuju od huby…
IQ37 20.10.2014 13:39
IQ37
Atlanština (něco mezi latinou a řečtinou, řízlé sánskrtem). V Herakleionu jsem vyrůstal. :-D edit:…
mif 20.10.2014 13:50
mif
No jó, jenže to jsme na jiném kontinentu. Asi jsme nějako po té TSAW zabloudili. Ale když se to po t…
IQ37 20.10.2014 14:10
IQ37
Jsme na stejném kontinentu (tedy Antarctica). Ale klid, to se vsákne. Vlčí řiť byla, jest a bude. Om…
mif 20.10.2014 14:23
mif
Charles H. Hapgood? (I Einsteinovi se to zamlouvalo...) Rand & Rose Flem-Ath? Platón? Mosazná zeď, c…
Zarniwúp 20.10.2014 14:53
Zarniwúp
Jejda! Ty víš, o čem mluvím?
mif 20.10.2014 19:51
mif
Četl jsem Když padalo nebe od Rand & Rose Flem-Ath. Hapgooda a Platóna (tedy to o čem v této souvisl…
Zarniwúp 20.10.2014 20:24
Zarniwúp
James Ussher to myslel dobře ]:). K Hapgoodovi, Sitchinovi a Diracovi si přidej ještě třeba Gamowa (…
mif 20.10.2014 20:39
mif
Je. Ještě si budu muset sehnat něco od Stephen Jay Goulda a pak přestanu i chodit do práce.
Zarniwúp 20.10.2014 22:07
Zarniwúp
Gould je hodně těžké čtení (jeho termíny v evoluci a lebkozpytu dodnes moc nechápu). Ale zkus, snad…
mif 20.10.2014 22:15
mif
sbohem, a díky za ryby.
kmochna 20.10.2014 15:18
kmochna

Že malé procento "lidí" ovládá světovou ekonomiku, je smutným faktem (četls třeba o příjmech nadnárodních farmaceutických koncernů? Ne? Nedoporučuju, pokud chceš zůstat mentálně zdravý - kreslí nad tebou kříž a tiše se chechtají). Co je být bohatý? To co ti stačí nebo chamtění? Su konspirátor, nezakrývám. Tebe jsem ale vždy šacoval za soudného tvora. Proč tahle otázka (téma)? Mám si tě přestat vážit? A teď do mě... :x:

Nemusíš, jen jsem cestou ve vlaku nemohl pracovat na počítači (bylo narváno), tak mi to z nudy vytanulo na mysl. Já nijak nerozporuju to, že malé procento lidí ovládá ekonomiku, čísla a statistiky se dají dost obtížně ideologicky zabarvovat. Jen mi nějak přijde jako nesmysl, že při tak "malém" počtu lidí jsou schopni všichni se domlouvit, vůbec nic nevyzradit a táhnout za jeden provaz, proti nám, plebsu.

Vidis a toto je presne to na com sa malokto zamysli. Vsetci to zarucene vedia, maju vsakovake teorie, ale zaujimave je, ze dokazy ziadne a tym zmrdom 1% sa to podarilo doteraz udrzat v tajnosti.
Potom sa stretne par stoviek najbohatsich ludi vo Svajci a hned je z toho strasne celosvetove sprisahanie.
Ja si myslim, ze niektorym ludom uz tie sprisahanecke teorie lezu na mozog.
Ale vysvetlenie mam jednoduche. Malokto je ochotny si priznat vlastne zlyhanie, vzdy je lahsie hladat vinu v niekom inom. Som chudobny? To ten zly kapitalista. Na svete su vojny? To ti zli imperialisti. Je chudobnych mnohonasobne viac ako bohatych? To ti 1%, co nas vsetci ovladaju.
Malokto si uvedomi, ze genialna Gaussova krivka nam v comkolvek odhali krutu praavdu.
Uz ani nemam silu bojovat s tymo nekonecnymi teoriami, hlavne ked su tak lakave. Teorii o nepristati na mesiac som dokonca na isty cas podlahol aj ja, pretoze dokazy vyzerali byt strane presevdcive, toerie o 9.11 su takisto silne, ale zatial odolavam. A mohol by som pokracovat donekonecna.
Na jednej strane tych ludi chapem, na druhej nerozumiem preco nie su viacej odolni voci nim a podlahnu kazdej lakavej predstave.

Prosim te, pokud nejsi jednim z tech tupcu tady, tak si priznej, ze kdyby kdokoli predtim (nez se z te konspirace/spekulace z fotky stal fakt) nekde toto verejne tvrdil, tak mu nebudes verit a budes placat neco o spekulacich a ze to neni pravda nebo bys mozna rekl, ze u vas na vsi lita stara Blazkova na kosteti a zere u toho maly deti. Na 100% bys ale nerekl, ze to bude pravda a ze to nebude spekulace. Stejne tak by si to reklo velky procento ovcanu, komunistobijcu a drsnych prasecaku, teda pravicaku, kterych je tady plna poradna - jen by me zajimalo, koho voli.... Ja bych tomu veril hned, i kdyby na fotce byli jen 2, protoze se s politiky bohuzel stykam a vim, co je to za chamrad a vim, ze skoro nic dnes nefunguje bez kamaradsoftu a co je horsi, ze mafiansky rybnicek neni jen v podnikatelske sfere, ale i v neziskove. Takze ono se to lehce potom u ruznych veci vykrikuje, ze to je neco jinyho a ze to je dnes uz fakt.
Ono "to" na te fotce totiz taky v dobe foceni a zverejneni v novinach, nebylo nic prokazaneho.

Zato ty tu jedeš tuny smysluplných úvah. Akorát tu bliješ a sám k věci napíšeš kulový. Což je vlastně u lidí jako ty normální, jenom brečet a kritizovat, sám hovno udělat. Pak se divíš, že tě tu nikdo nebere vážně a máš nálepku debila, kterýho se nedá brát vážně. Ale tak vystupuje vlastně valná většina "hrdinů" zastávající se tvých "názorů".

Já jsem to někde četl tak, že pěti (či šesti) nadnárodním korporacím patří 80% světového majetku.
Co se počítá do toho majetku, to tam buď nebylo uvedeno, anebo skleróza. :-)
Určitě to budou nějací židozednáři, naklonovaní konspirativníma emzákama!
Poměr se změní až po TSAW (třetí světová (atomová) válka). Hlavní jazyk pak bude Antarktičtina.
Já vám to tak přeju!

Četl jsem Když padalo nebe od Rand & Rose Flem-Ath. Hapgooda a Platóna (tedy to o čem v této souvislosti on mluví) už znám jen zprostředkovaně. Dělal jsem si poznámky, že aspoň toho Hapgooda musím vzít podrobněji, ale už jsem se k tomu nikdy nedostal. Když ono toho je moc... Sitchin, Dirac a já nevím kdo všechno ještě.
Já už začínám věřit i tomu, že Ussher měl svým způsobem pravdu. :-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru