Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Horní 1%

Vidis a toto je presne to na com sa malokto zamysli. Vsetci to zarucene vedia, maju vsakovake teorie, ale zaujimave je, ze dokazy ziadne a tym zmrdom 1% sa to podarilo doteraz udrzat v tajnosti.
Potom sa stretne par stoviek najbohatsich ludi vo Svajci a hned je z toho strasne celosvetove sprisahanie.
Ja si myslim, ze niektorym ludom uz tie sprisahanecke teorie lezu na mozog.
Ale vysvetlenie mam jednoduche. Malokto je ochotny si priznat vlastne zlyhanie, vzdy je lahsie hladat vinu v niekom inom. Som chudobny? To ten zly kapitalista. Na svete su vojny? To ti zli imperialisti. Je chudobnych mnohonasobne viac ako bohatych? To ti 1%, co nas vsetci ovladaju.
Malokto si uvedomi, ze genialna Gaussova krivka nam v comkolvek odhali krutu praavdu.
Uz ani nemam silu bojovat s tymo nekonecnymi teoriami, hlavne ked su tak lakave. Teorii o nepristati na mesiac som dokonca na isty cas podlahol aj ja, pretoze dokazy vyzerali byt strane presevdcive, toerie o 9.11 su takisto silne, ale zatial odolavam. A mohol by som pokracovat donekonecna.
Na jednej strane tych ludi chapem, na druhej nerozumiem preco nie su viacej odolni voci nim a podlahnu kazdej lakavej predstave.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat