Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Horní 1%

Tohle bude téma zejména pro konspirátory. Leckde se používá tento termín. Že nejbohatšímu 1% lidí patří 90% světové ekonomiky. Přemýšlel už někdo nad tím, že to 1%, to krásné malé číslo je ale ve skutečnosti víc jak 70 milionů lidí? 7x Česká republika včetně kojenců..

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Že malé procento "lidí" ovládá světovou ekonomiku, je smutným faktem (četls třeba o příjmech nadnáro…
mif 20.10.2014 13:04
mif
Nemusíš, jen jsem cestou ve vlaku nemohl pracovat na počítači (bylo narváno), tak mi to z nudy vytan…
JR_Ewing 20.10.2014 13:10
JR_Ewing
Vidis a toto je presne to na com sa malokto zamysli. Vsetci to zarucene vedia, maju vsakovake teorie…
fleg 21.10.2014 09:19
fleg
Ale vysvetlenie mam jednoduche. Malokto je ochotny si priznat vlastne zlyhanie, vzdy je lahsie hlada…
Niko Bellic 21.10.2014 20:54
Niko Bellic
Vsadím se, že děcka ze ZŠ by měly stejný názor :-)
Chocholoušek 21.10.2014 21:09
Chocholoušek
Pak si zaslouží pochvalu :-)
Niko Bellic 21.10.2014 21:12
Niko Bellic
Nebo pár facek...
Chocholoušek 21.10.2014 21:17
Chocholoušek
Od Jánošíka :-)
Niko Bellic 21.10.2014 21:18
Niko Bellic
Od rodičů za blbost.
Chocholoušek 21.10.2014 21:20
Chocholoušek
Zato ty tu jedeš tuny smysluplných úvah. Akorát tu bliješ a sám k věci napíšeš kulový. Což je vlastn…
GTS 21.10.2014 21:25
GTS
Zapojuješ se do debaty zvláštním způsobem. Být tady adminem, tak bych ti dal ban stejně, jako ho dos…
IQ37 21.10.2014 22:25
IQ37
...ale nejsi, takže smůla. - a ty muzikant. Známe. Že na to vůbec reaguješ, když to vede do ...? Mož… poslední
GTS 21.10.2014 23:05
GTS

Že malé procento "lidí" ovládá světovou ekonomiku, je smutným faktem (četls třeba o příjmech nadnárodních farmaceutických koncernů? Ne? Nedoporučuju, pokud chceš zůstat mentálně zdravý - kreslí nad tebou kříž a tiše se chechtají). Co je být bohatý? To co ti stačí nebo chamtění? Su konspirátor, nezakrývám. Tebe jsem ale vždy šacoval za soudného tvora. Proč tahle otázka (téma)? Mám si tě přestat vážit? A teď do mě... :x:

Nemusíš, jen jsem cestou ve vlaku nemohl pracovat na počítači (bylo narváno), tak mi to z nudy vytanulo na mysl. Já nijak nerozporuju to, že malé procento lidí ovládá ekonomiku, čísla a statistiky se dají dost obtížně ideologicky zabarvovat. Jen mi nějak přijde jako nesmysl, že při tak "malém" počtu lidí jsou schopni všichni se domlouvit, vůbec nic nevyzradit a táhnout za jeden provaz, proti nám, plebsu.

Vidis a toto je presne to na com sa malokto zamysli. Vsetci to zarucene vedia, maju vsakovake teorie, ale zaujimave je, ze dokazy ziadne a tym zmrdom 1% sa to podarilo doteraz udrzat v tajnosti.
Potom sa stretne par stoviek najbohatsich ludi vo Svajci a hned je z toho strasne celosvetove sprisahanie.
Ja si myslim, ze niektorym ludom uz tie sprisahanecke teorie lezu na mozog.
Ale vysvetlenie mam jednoduche. Malokto je ochotny si priznat vlastne zlyhanie, vzdy je lahsie hladat vinu v niekom inom. Som chudobny? To ten zly kapitalista. Na svete su vojny? To ti zli imperialisti. Je chudobnych mnohonasobne viac ako bohatych? To ti 1%, co nas vsetci ovladaju.
Malokto si uvedomi, ze genialna Gaussova krivka nam v comkolvek odhali krutu praavdu.
Uz ani nemam silu bojovat s tymo nekonecnymi teoriami, hlavne ked su tak lakave. Teorii o nepristati na mesiac som dokonca na isty cas podlahol aj ja, pretoze dokazy vyzerali byt strane presevdcive, toerie o 9.11 su takisto silne, ale zatial odolavam. A mohol by som pokracovat donekonecna.
Na jednej strane tych ludi chapem, na druhej nerozumiem preco nie su viacej odolni voci nim a podlahnu kazdej lakavej predstave.

Zato ty tu jedeš tuny smysluplných úvah. Akorát tu bliješ a sám k věci napíšeš kulový. Což je vlastně u lidí jako ty normální, jenom brečet a kritizovat, sám hovno udělat. Pak se divíš, že tě tu nikdo nebere vážně a máš nálepku debila, kterýho se nedá brát vážně. Ale tak vystupuje vlastně valná většina "hrdinů" zastávající se tvých "názorů".

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru