Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Možnost kursového sázení

Dobrý den,pokud by měl někdo zájem spolupracovat s námi v oblasti kursového sázení s dlouhodobým ziskem levně a kvalitně,tak můžete psát na e-mail:klubtiperu@seznam.cz,případně bych byl rád,kdyby se tady debata o kursovém sázení,ale i sportu obecně klidně rozjela.Jakékoli další nápady a náměty,případně dotazy jsou samozřejmě vítány :-).

Předmět Autor Datum
Já nesázím, jsem lakomý a prohrát třeba jen stovku by mě dlouho mrzelo :) Navíc žádnému sportu neroz…
L-Core 08.09.2014 07:45
L-Core
Prednedavnom prisiel reklamny mail podobneho znenia v style som XY a mam dlhodobe zisky zo stavkovan…
fleg 08.09.2014 08:54
fleg
Co na to říct?Když je někdo skeptický,tak se ho těžko přesvědčuje,ale my hledáme lidi,co tomu věří a…
klubtiperu 08.09.2014 09:47
klubtiperu
No problem je prave to tajomno, co okolo toho robis (a bolo aj v tom reklamnom maile). Navyse poveda…
fleg 08.09.2014 11:38
fleg
Pokud sem nenapíšeš pravidla, pak nemám jediného důvodu si nemyslet, že se jedná o prachsprosté leta…
Moas 08.09.2014 14:37
Moas
Pravidla a podrobnosti sdělujeme opravdu jen vážným zájemcům,pokud se to někomu nezdá,tak to je jeho…
klubtiperu 08.09.2014 23:29
klubtiperu
Aha, takže v překladu: "My vám zde nic nesdělíme, pouze v případě, že budete mít zájem o naše služby…
Roker 09.09.2014 00:15
Roker
Potom to sem zkopíruj:)
karel 09.09.2014 00:28
karel
Sakra, vyzradil jsi mý plány... :-D
Roker 09.09.2014 01:02
Roker
Vždyť je to tak jednoduchý - hledá a najde se 100 hejlů...(pod záminkou rady "zkušeného") Při sázce…
lupus 09.09.2014 23:12
lupus
Až to praskne, bručet bude někdo úplně jiný. :puff:
Moas 09.09.2014 06:42
Moas
Z marketingoveho hladiska je tento system prezentacie uplne proti akejkolvek logike. Navyse utajenie…
fleg 10.09.2014 07:06
fleg
Ja myslím ze zadavatel uz si "splnil" a ze uz se neozve. Proste klasika...
Roker 10.09.2014 09:42
Roker
Takze nie ty mas byt urazeny, ale ja. Vopred som bol odsudeny do skupiny nevaznych zaujemcov a to le…
Radek 10.09.2014 10:30
Radek
Které to jsou ty "přírodní věty"...? ::)
Roker 10.09.2014 10:39
Roker
Nevím,proč bych se neměl ozývat i když pár lidí se nám už přihlásilo.Říkat o někom,že je podvodník n…
klubtiperu 10.09.2014 19:40
klubtiperu
1: Přijmi omluvu, přepočítal jsem se s tím, že už se neozveš. 1:0 pro tebe.. 2. Stále čekám na ty p…
Roker 10.09.2014 19:52
Roker
OT: představ si, že tady máme několik poraden, kde jsou desetitisíce dotazů, a ve kterých si lidi po…
L-Core 10.09.2014 20:14
L-Core
Takže tak a pokud někomu poradíme,tak není nic na tom si za to vzít odměnu nebo tady máme radit zada…
M-Pol 10.09.2014 20:17
M-Pol
Problemom je, ze toto je diskutny server a nie inzertny a zoznamovaci a ty sa odmietas o svojom syst…
fleg 11.09.2014 08:57
fleg
Radku to je tvoj sukromny pocit, ja napriklad antivir ludom odporucam, pretoze je imho lepsie mat ne… poslední
fleg 11.09.2014 09:02
fleg

Já nesázím, jsem lakomý a prohrát třeba jen stovku by mě dlouho mrzelo :) Navíc žádnému sportu nerozumím do hloubky, že bych byl schopen zodpovědných tipů. Jo, že Barcelona porazí doma Blšany, to bych asi uhodl, tomu ale žádná sázková kancelář atraktivní kurz nedá. A kdoví, kolik zápasů je "cinklých".

Ale pár poznatků (podrobnosti teď nemám po ruce, zas tak mě to nezajímá):
- ministerstvo financí chystá nějaký "zátah" na nelegální sázení na internetu (asi u cizích společností, u společností bez licence), legislativní opatření
- za "nedovolené sázení" na internetu už i v Česku padaly celkem mastné pokuty, které platili sázející

Prednedavnom prisiel reklamny mail podobneho znenia v style som XY a mam dlhodobe zisky zo stavkovania a hladam ludi na spolupracu. Poziadavky, diskretnost a odovzdavanie 10% z vyhernych ticketov.
Na prvy pohlad super ponuka, ale co sa za nou v skutocnosti skryva?
Predovsetkym neverim, ze niekto dokaze dlhodobo byt ziskovy na stavkovani a jediny sposob, co ma napada su dohodnute zapasy s pristupom k informaciam, ktore bezne nie su dostupne.
Druha vec, co ma zaraza je dovod, preco by sa clovek, co ma ten zazracny system, pripadne pristup k informaciam delil s niekym o zisk, respektive, co by mu priniesli ti anonymni ludia, ktorych zhana cez net. 10% z vyhry? To chce ako kontrolovat? V reklamnom maily stalo, ze novych ludi zhana preto, ze musel zopar vyhodit zo systemu, pretoze mu neposielali 10%. A to vedel ako, ze podali a neodovzdali?
Takze v com je ta finta, ze si niekto zvolil dokonca reklamu v style hromadneho odoslania mailov cez mail bombre?

Co na to říct?Když je někdo skeptický,tak se ho těžko přesvědčuje,ale my hledáme lidi,co tomu věří a chtějí si to zkusit.Lidí,kteří jsou dlouhodobě v plusu není možná moc,ale my jich známe dost a nám se to daří také.A pokud někdo nevěří,tak ať to nechá být.Nikdo tady netvrdil,že máme zázračný systém,občas taky něco nevyjde,tomu se nevyhne nikdo,ale tím,že se tomu věnujeme více,tak se to dá pěkně zúročit a pokud si někdo chce pomoct,tak se nám může ozvat a sám uvidí,jak se to dá dělat.Máme podmínky,které pokud bude dodržovat,tak se do mínusu dlouhodobě nedostane.Bližší informace na e-mailu:klubtiperu@seznam.cz pro všechny podnikavce.

No problem je prave to tajomno, co okolo toho robis (a bolo aj v tom reklamnom maile).
Navyse povedat ty si skepticky, takze ti nebudem nic vysvetlovat mi silne pripomina taktiku smejdov, co okradaju dochodcov na tych prezentackach, kde akonahle niekto nesuhlasi a zacne pochybovat je zosmiesneny, pripadne ignorovany.
Takze preco podmienky len do mailu a nie tu verejne, preco mne a ostatnym neskusis objasnit princip toho dlhodobeho plusove zarobku na prikladoch?
Ja stavkujem pomerne dlho a hoci som teraz posledny rok v pluse, celkovo som v minuse, pretoze som skusal tiez rozne systemy a tie ma stali pomerne dost penazi. Ale bral som to ako hru a za hranie sa plati;o).
Btw tym, ze si tu zverejnujes mail tak akurat na seba nalakas spam botov, mail by som daval az cez PM a nie takto verejne do vlakna, ktore denne prelezu desiatky botov.

Pravidla a podrobnosti sdělujeme opravdu jen vážným zájemcům,pokud se to někomu nezdá,tak to je jeho věc,pár lidí už se nám ozvalo a na základě našich pravidel se do toho buď dají nebo ne zcela dobrovolně,nikoho do ničeho nenutíme,takže psát tady o šmejdech nebo letadlu,pokud nic o našem systému nevíte,tak to je poněkud urážlivé,ale nevadí,vždycky se najde nějaký bručoun.Ten,kdo má opravdu zájem se nám prostě ozve a pak se může rozhodnout podle vlastního uvážení.

Aha, takže v překladu: "My vám zde nic nesdělíme, pouze v případě, že budete mít zájem o naše služby. Ale když nás odsuzujete za to, že o našich službách vůbec nic nevíte a proto vám připadají podezřelé, tak jste bručouni" :-D

Opravdu důvěryhodné...

OKi, fajn, já vám tedy věřím a prosím o podrobné info buď na soukromou zprávu, nebo do mailu. Děkuji

Vždyť je to tak jednoduchý - hledá a najde se 100 hejlů...(pod záminkou rady "zkušeného")
Při sázce třá na tenis (favorit prohraje jen občas) je "uhodnutí" výsledku i pro naprostýho laika 50/50.
Neuhodneš - nepošlou nic, "uhodneš" a kdyby ti 100 hejlů (za tip co tě nic nestojí) poslalo každý den jen
10 Kč, máš litr denně bez jakéhokoli rizika pro sebe...a to se držím s odhady sum hodně při zdi...
A můžeš si hrát na sázkařského guru :-)

Z marketingoveho hladiska je tento system prezentacie uplne proti akejkolvek logike.
Navyse utajenie nema zmysel, je to ako ked v restauracii buve nastavene na wifi WPA shaed key a nemeni sa po cely rok. Kazdy ho uz davno vie, ale takto zbytocne zabezpecenie nezrusia.
Ako vies, ze nie som vazny zaujemca? Mam peniaze, ucty u niekolkych stavkovych spolocnosti a hram dlho a pravidelne, pretoze ma to bavi. Nie je to dostatocne pre auru vazneho zaujemcu?
Chcem iba jedine, ukaz v com je tvoj system iny ako system ostatnych a mozme sa o tom pobavit.
Takze nie ty mas byt urazeny, ale ja. Vopred som bol odsudeny do skupiny nevaznych zaujemcov a to len preto, ze som na zaklade empirickych skusenosti povedal, ze zazracny system neexistuje a ze sa o tom tvojom chcem bavit verejne. Presne toto robia smejdi, ludi s rozumom sa zbavia hned na zaciatku nech je manipulacia s ostatnymi lahsia.
A inak zamyslel si sa, co komukolvek zabrani tvarit sa, ze je vazny zaujemca a komunikovat s tebou emailom a potom to sem cele prasknut? Myslim, ze nic. Tak naco tie tajnosti?

Takze nie ty mas byt urazeny, ale ja. Vopred som bol odsudeny do skupiny nevaznych zaujemcov a to len preto

A presne toto robis aj ty a zbytek lidi na poradne lidem, co se prijdou napriklad zeptat na antivir. Vopred ich odsudite a jako bonus je navic urazite a casto zesmesnujete, nehlede na to, ze se sem prisel zeptat treba doktor prav, prirodnich vet, ... Takze ses jen ocitl na druhe strane a nelibi se ti to. Ti lidi, ktery tady vy urazite a zesmesnujete v kazdym druhym prispevku, se asi urazeni citit nemuzou...?

Dal pises:

Presne toto robia smejdi

a kto robi to, co tady predvadzate vy?

Jinak samozrejme souhlasim s tim, ze borec je podvodnik nebo smejd. Jen jsem chtel ukazat malou analogii. A jinak, sazkami se dlouhodobe uzivit da, ale musi se to umet a delat na plno. Par lidi znam. Nikdo z nich ti ale know how nerekne. Nebo pak samozrejme staci mit zakulisni info treba z prvni ligy fotbalu, apod. Ty jsem mival ja od jednoho kamose - 95% z toho vyslo. Jenze uz nehraje. Takze lidi na spravnych mistech, se spravnymi kontakty se bez problemu dlouhodobe sazenim uzivi.

Nevím,proč bych se neměl ozývat i když pár lidí se nám už přihlásilo.Říkat o někom,že je podvodník nebo šmejd a vůbec ho neznat,je hodně odvážné(slušně řečeno).I když sem píšu já,tak na sázení je nás víc(4 lidi) a každej se věnuje nějakému sportu.Svoje know how nikomu neříkáme,ale sázení je náš koníček,a proto se tomu věnujeme více než jiní a pak je to taky o zkušenostech,informacích atd.Pokud by s námi někdo nebyl spokojený,klidně sem nebo jinam může napsat a to by pro nás nebyla dobrá reklama.Netvrdíme,že máme "zaručené" tipy,ale tím,že se tomu věnujeme více,tak tím zvyšujeme svoji dlouhodobou úspěšnost.Takže tak a pokud někomu poradíme,tak není nic na tom si za to vzít odměnu nebo tady máme radit zadarmo,když tomu věnujeme celkem dost času,to by vám připadalo fér? Některým možná ano,ale to jen svědčí o jejich charakteru:přijít k něčemu zadarmo.To je jako když chodím do práce a pak by mně řekli,že čas jsem v práci strávil,ale ať za to nic nechci.Ještě jednou píšu:kdo chce,tak to s námi zkusí,kdo ne,tak ať nechá být.Je to na každém,jak se rozhodne.Pokud by měl někdo nějaký další dotaz nebo chtěl zavést debatu,tak se tomu nebráním.

OT: představ si, že tady máme několik poraden, kde jsou desetitisíce dotazů, a ve kterých si lidi pomáhají zadarmo. Někdo líp, někdo míň, ale všichni zadarmo.

Takže až se budeš na něco případně ptát ty, rovnou se snad přihlásíš, že jsi "platící pacient". Protože tak je to přece fér, řada lidí tady nebude radit stovky/tisíce hodin zadarmo, ne?

Pokud si tady chceš dělat reklamu na svoje podnikání, můžeš tady: http://pc.poradna.net/i/advertising/

Takže tak a pokud někomu poradíme,tak není nic na tom si za to vzít odměnu nebo tady máme radit zadarmo,když tomu věnujeme celkem dost času,to by vám připadalo fér?

Asi se budeš divit, ale na poradně spousta lidí radí zdarma a věnuje tomu hodně času.
(troufnu si tvrdit, že daleko více nežli sledovat jakousi čutanou a že spoustě lidem ušetří daleko více peněz nežli vy se svými pofidérními typy a výhrami)
Jde ti právě jen a jen o tu odměnu, kdyby ne tak radíš zadarmo.
Jinak stále platí a platilo u hazardu, ve finále dlohodobě vyhrává ne ten kdo sází, ale ten kdo sázky provozuje.

Radku to je tvoj sukromny pocit, ja napriklad antivir ludom odporucam, pretoze je imho lepsie mat nejaky ako ziadny. Samozrejme pre mna antivir blbost a pri dodrziavani urcitych pravidiel sa kludne bez neho zaobide aj kopec ludi. Urcite nikoho neurazam zatoze sa pyta na antivir ani na cokolvek ine.
Ty mas proste pocit, ze to co robime robime zle a ja ti to tu nebude vyvracat, Idealna moznost ako si to skusit robit lepsie (co iste vies podla toho ako sa vyjadrujes) je zalozenie vlastneho servera, co vsak neurobis. Preco? Naco donekonecna opakujes svoje kriticke nazory, ktore su nam vsetkym zname, ale ako vidis nespresvedcil si nas o svojej pravde a pochybujem, ze sa tak stane v buducnosti?
Pozri keby to robime naozaj tak zle ako ty tvrdis tak nam nestupa linerane navstevnost od roku 2005, ked sme zacali. Ked zacnu grafy stagnovat, pripadne klesat zacnem(e) premyslat nad tym, co robime zle.
Dovtedy je to len tvoj nazor na nasu pracu a to je cele.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru