Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Možnost kursového sázení

Nevím,proč bych se neměl ozývat i když pár lidí se nám už přihlásilo.Říkat o někom,že je podvodník nebo šmejd a vůbec ho neznat,je hodně odvážné(slušně řečeno).I když sem píšu já,tak na sázení je nás víc(4 lidi) a každej se věnuje nějakému sportu.Svoje know how nikomu neříkáme,ale sázení je náš koníček,a proto se tomu věnujeme více než jiní a pak je to taky o zkušenostech,informacích atd.Pokud by s námi někdo nebyl spokojený,klidně sem nebo jinam může napsat a to by pro nás nebyla dobrá reklama.Netvrdíme,že máme "zaručené" tipy,ale tím,že se tomu věnujeme více,tak tím zvyšujeme svoji dlouhodobou úspěšnost.Takže tak a pokud někomu poradíme,tak není nic na tom si za to vzít odměnu nebo tady máme radit zadarmo,když tomu věnujeme celkem dost času,to by vám připadalo fér? Některým možná ano,ale to jen svědčí o jejich charakteru:přijít k něčemu zadarmo.To je jako když chodím do práce a pak by mně řekli,že čas jsem v práci strávil,ale ať za to nic nechci.Ještě jednou píšu:kdo chce,tak to s námi zkusí,kdo ne,tak ať nechá být.Je to na každém,jak se rozhodne.Pokud by měl někdo nějaký další dotaz nebo chtěl zavést debatu,tak se tomu nebráním.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat