Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Možnost kursového sázení

Takze nie ty mas byt urazeny, ale ja. Vopred som bol odsudeny do skupiny nevaznych zaujemcov a to len preto

A presne toto robis aj ty a zbytek lidi na poradne lidem, co se prijdou napriklad zeptat na antivir. Vopred ich odsudite a jako bonus je navic urazite a casto zesmesnujete, nehlede na to, ze se sem prisel zeptat treba doktor prav, prirodnich vet, ... Takze ses jen ocitl na druhe strane a nelibi se ti to. Ti lidi, ktery tady vy urazite a zesmesnujete v kazdym druhym prispevku, se asi urazeni citit nemuzou...?

Dal pises:

Presne toto robia smejdi

a kto robi to, co tady predvadzate vy?

Jinak samozrejme souhlasim s tim, ze borec je podvodnik nebo smejd. Jen jsem chtel ukazat malou analogii. A jinak, sazkami se dlouhodobe uzivit da, ale musi se to umet a delat na plno. Par lidi znam. Nikdo z nich ti ale know how nerekne. Nebo pak samozrejme staci mit zakulisni info treba z prvni ligy fotbalu, apod. Ty jsem mival ja od jednoho kamose - 95% z toho vyslo. Jenze uz nehraje. Takze lidi na spravnych mistech, se spravnymi kontakty se bez problemu dlouhodobe sazenim uzivi.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat