Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tragédia letu MH17

Mám pocit, že pomaly sa človek bude báť prekročiť prah aj cez európske územia. Je to pravda, že Putin letel o polhodinu neskôr? a čo sú zač tí zasraní separatisti? arabi ruského pôvodu??!!

[malaysia-plane.jpg]

[537x302xfirst-photo-crash-1024x576.jpg.pagespeed.ic_.WE2Vsq3wds.jpg&h=315&w=599&zc=1]

loading...
Předmět Autor Datum
Vůbec nevím, co si o tom myslet. V médiích se dozvíme ne to, jak to bylo, ale jak někdo potřebuje, a…
Dale Cooper 20.07.2014 16:16
Dale Cooper
Nikdo ani náznakem prozatím nezmínil NIC o laserových (či jiných) zbraních, umístěných na oběžné drá…
IQ37 20.07.2014 17:09
IQ37
Vraj bolo zostrelene raketou buk.. avsak co ma stve je ze im ide len o to.. aby postvali ine narody…
kingdomcome1 20.07.2014 17:16
kingdomcome1
Rusáci...
GTS 20.07.2014 17:14
GTS
Ty jsi ale vůl.
Dale Cooper 20.07.2014 17:20
Dale Cooper
Nevím, co si o tom myslet a kdo za to může, zajímavý je, že se podobný divný věci stávají ve spojito…
GTS 20.07.2014 19:22
GTS
ve spojitosti s Ruskem hodně No asi nejenom ve spojitosti s Ruskem... Jen se o nich asi více inform…
Dale Cooper 20.07.2014 20:07
Dale Cooper
Prostě nemám Rusko rád, už jen ten postoj k homusexuálům je horznej, se začnou jen tak roztahovat a…
GTS 20.07.2014 20:47
GTS
jen ten postoj k homusexuálům je hroznej A to jako v čem? Že nemají uzákoněno registrované partners…
Dale Cooper 20.07.2014 20:56
Dale Cooper
"Můžete na Olympiádu, ale nedotýkejte se dětí..." Jasně, třeba si to tam myslí, jen ten jejich... "p…
GTS 20.07.2014 20:59
GTS
Rusové jsou zvláštní mentalita. Oni by si Putina zvolili i kdyby třeba ty volby falšované nebyly...…
Dale Cooper 20.07.2014 21:02
Dale Cooper
Tuším, že tam byla nějaká dohoda s OSN, kdyby se něco takovýho stalo. Spíš by mě ale zajímalo, jak n…
GTS 20.07.2014 21:13
GTS
Prostě to teď odnese někdo, kdo s tím vlastně nemá vůbec nic společnýho, to je to. Tohle se děje v…
Dale Cooper 20.07.2014 21:25
Dale Cooper
zajímavý je To je, myslim, nevhodna volba slov. Situacia na Ukrajine je uz nejaky cas celkom o hubu…
blue5 20.07.2014 20:36
blue5
Otázkou je, kdo si takový konflikt přeje a komu by se to hodilo. Nám určitě ne, ale někde jsem četl,…
Chocholoušek 20.07.2014 21:02
Chocholoušek
ale někde jsem četl
GTS 20.07.2014 21:06
GTS
Všichni někde něco četli a pak to vydávají za pravdu tesatelnou do kamene.
Dale Cooper 20.07.2014 21:07
Dale Cooper
Copak? Jsi v šoku, že nejsi jediný, kdo umí číst? To byl vtip. Nebo seš tak jeblý, že chceš zdroj?
Chocholoušek 20.07.2014 21:15
Chocholoušek
Ne, jen ten vtip byl dost podivnej. U tebe už jeden neví.
GTS 20.07.2014 21:23
GTS
No, hlavní je, že o tobě musí mít už každý jasno.
Chocholoušek 20.07.2014 21:27
Chocholoušek
Ano, jasno v tom, že nejsem starý vlastním životem znechucený pán, co svoje neštěstí a znechucenost…
GTS 20.07.2014 21:42
GTS
Podivnej? že by vláda USA nejraději s Ruskem bojovala do posledního evropana. A ty si myslíš, že t…
Prasak 20.07.2014 22:25
Prasak
proč politik? Třeba jen něčí úvaha, co já vím.
GTS 20.07.2014 22:39
GTS
Byl to vojenský analytik Martin Koller. Máme odborníky přes všechno. ___KLIK___
karel 20.07.2014 22:57
karel
Myslím, že to vyřkl už dávno někdo před ním. To ale na Gůglu asi nenajdeš.
Chocholoušek 20.07.2014 23:03
Chocholoušek
Ty seš tak zaujatej proti Chocholovi, že už ani nechceš vidět tu trochu nadsázky, co sem přinesl. Pr…
Prasak 21.07.2014 20:51
Prasak
Počkat - něco mi uniká. Chocholoušek a nadsázka nebo snad humor? Kde? Kdy?
Dale Cooper 22.07.2014 18:33
Dale Cooper
V jednom kuse... Spadlo letadlo, 298 mrtvých - chachahchahcha... Doktor poslal do prdele člověka s d…
Chocholoušek 23.07.2014 08:34
Chocholoušek
Ty jsi ale všech ____ů futrál.
Dale Cooper 23.07.2014 18:46
Dale Cooper
Vykuř si (_!_) gumovou hadicí.
Chocholoušek 23.07.2014 21:17
Chocholoušek
Už máš koupenou jednosměrnou letenku do Pchjongjangu?
Dale Cooper 23.07.2014 21:38
Dale Cooper
Nemám, ale šetřím ti na ni.
Chocholoušek 23.07.2014 22:34
Chocholoušek
(jak tu sprostou nadávku, co tam byla předtím po vychladnutí přepsal na toto, rebel YEAH! )
GTS 24.07.2014 01:27
GTS
A jaká sprostá nadávka tam předtím byla, ty idiote?! Zase lžeš? BTW: Idiot ve tvém případě není nadá…
Chocholoušek 24.07.2014 04:21
Chocholoušek
Já to viděl taky. Ještě chvíli nasírej adminy a budeš dost možná odříznut. Jejich trpělivost není ne…
Niko Bellic 24.07.2014 09:22
Niko Bellic
No jistě! Ty si to musel taky vidět, když tě navedl tvůj tupý bratr. Admine, ukaž historii, ať všich…
Chocholoušek 24.07.2014 15:48
Chocholoušek
Teď mi příjde, že spíš ty máš něco proti mně(divím se, že zrovna ty se zastáváš někoho jako on). Mož…
GTS 22.07.2014 18:44
GTS
Možná by nebylo od věci zjistit si, kdo si tady vlastně začal s osobními útoky a nadávkami do bolšev…
Chocholoušek 23.07.2014 08:22
Chocholoušek
To se máš teda čím chlubit.. Jak je vidět z poradny, umíš psát i k věci, ale víc tě baví prudit na d…
Niko Bellic 23.07.2014 10:14
Niko Bellic
Není náhodou GTS tvůj brácha? Vždycky se tak hezky doplňujete...
Chocholoušek 23.07.2014 14:15
Chocholoušek
zasraní separatisti Zajímavý přístup. Ty nevíš, kdo jsou ti separatisté, ale honoruješ je titulem "…
IQ37 20.07.2014 17:16
IQ37
Naco to mam blbcovi vysvetlovat ????!!!!
kingdomcome1 20.07.2014 17:19
kingdomcome1
Naco to mam blbcovi vysvetlovat ????!!!! Pročpak jsi smazal tu část o "zasraných separatistech"?
IQ37 21.07.2014 12:50
IQ37
:-[
kingdomcome1 21.07.2014 13:08
kingdomcome1
V televizi říkali, že separatisti jsou ti zlí. Také říkali, asi 10 minut po oznámení pádu, že to ses…
Dale Cooper 20.07.2014 17:20
Dale Cooper
Mně stačilo vidět příspěvky separatistů na netu, kde se chlubí sestřelením Antonova (později bleskov…
Niko Bellic 20.07.2014 17:38
Niko Bellic
Já bych to bral s rezervou. Vzpomínám, jak po některých teroristických činech se k nim okamžitě přih…
Yarda 20.07.2014 18:03
Yarda
Stačí, že se od toho chtěji distancovat, brání vyšetřování, černé skříňky někam schovali atd. To je…
Niko Bellic 20.07.2014 18:31
Niko Bellic
To je samo o sobě usvědčující Důkazy? Aha, článek na idnes stačí, že...
Dale Cooper 20.07.2014 20:43
Dale Cooper
Naprosto... Vem si třeba, že jiným stačí obrázek u nicku :-)
Chocholoušek 20.07.2014 21:51
Chocholoušek
Tak to vyvrať svými důkazy..
Niko Bellic 20.07.2014 21:54
Niko Bellic
Já to nevyvracím. Ale nebudu hájit "pravdu", kterou napsal nějaký pisálek na Babišovo web.
Dale Cooper 21.07.2014 19:31
Dale Cooper
Ať v tom má prsty kdokoli, doufám že se bude smažit v pekle! Úmyslně zavraždit 80 děcek vracejících…
Chocholoušek 20.07.2014 17:34
Chocholoušek
Odkud máš informaci, že nahrávka byla podvrh? Nahoď prosím odkaz.
Niko Bellic 20.07.2014 18:28
Niko Bellic
Zbytečné, když už máš jasno. A odkud máš informace, že o podvrh nešlo?
Chocholoušek 20.07.2014 18:35
Chocholoušek
Já nevím, ale ty jsi tu první zmínil, že je to podvrh, takže pokud to není tvůj osobní dojem, uveď z…
Niko Bellic 20.07.2014 18:38
Niko Bellic
http://en.itar-tass.com/russia/741521
Chocholoušek 20.07.2014 18:54
Chocholoušek
Připomněl jsem si jeden starší francouzský film. Zápletka byla, že Francie oficiálně podporovala rež…
Yarda 20.07.2014 17:36
Yarda
- Priklonil bych se spís k vyprovokování 3 svētové války. (pro nekteré jako Resení economické krize)…
CoCoChanel 20.07.2014 18:20
CoCoChanel
Pokud chcete informace a nikoli dohady, čerpejte zde. Sice to někdy trvá i pár let, ale vždycky jsou…
jirka44 20.07.2014 18:39
jirka44
- Dobré je se drzet faktú, Ted jsem se díval na Počasí, podle kterého mēlo v té dané oblasti prset,…
CoCoChanel 20.07.2014 18:43
CoCoChanel
To by muselo lít jak z konve, aby to zachytil foťák z mobilu a i o tom pochybuju.
Chocholoušek 20.07.2014 18:50
Chocholoušek
- Kdyz prsí tak je mokro, ale to jedno....
CoCoChanel 20.07.2014 18:58
CoCoChanel
Ty z těch fotek poznáš, že nepršelo? A kde ses na to počasí díval?
Chocholoušek 20.07.2014 19:05
Chocholoušek
Mně se líbí, jak mají hned všichni jasno. Byli to separatisti, protože podivné odposlechy. Byli to s…
Dale Cooper 20.07.2014 20:12
Dale Cooper
Mě se zas líbí, jak lidi vymýšlejí různé alternativy jenom pro to, aby vina nepadla na separatisty,…
Niko Bellic 20.07.2014 20:29
Niko Bellic
Já netvrdím, že to nemohou být separatisti. Mohou a téměř jistě jsou. Avšak pokud to bylo jinak, ste…
Dale Cooper 20.07.2014 20:34
Dale Cooper
Aby bolo jasne, pri obcianskej vojne na UA drzim palce tym, co maju IMHO vacsie pravo a to nie su se…
fleg 20.07.2014 21:59
fleg
ak nechcu zit na UA nech tiahnu do Ruska No oni chteji zit idealne doma, teda tam kde jejich predko…
RedMaX 20.07.2014 22:07
RedMaX
Podla mna je to blbost, videl som zopar interview a myslim, ze to je vseobecny nazor, kde clovek z u…
fleg 20.07.2014 22:14
fleg
Tak delal jsem pred nekolika lety z holkou z vychodni Ukrajiny (Ruskou) a uz tehdy mi popisovala zap…
RedMaX 21.07.2014 06:30
RedMaX
Vam nie je podozrive, ze padne lietadlo a par hodin na to je vonku sprava, ze ho zostrelila raketa?…
merlouska 21.07.2014 01:31
merlouska
Neletat, ono je nekdy dobre nesetrit palivem a radeji problemove uzemi obletet. Jiste nelze to svade…
RedMaX 20.07.2014 22:11
RedMaX
A bylo tam bezletove uzemi vubec vyhlaseno?
merlouska 21.07.2014 01:32
merlouska
Cetl jsem, ze bylo.
RedMaX 21.07.2014 06:22
RedMaX
Ja zas cetla, ze nebylo. Ze ho vyhlasili az po tehle "udalosti".
merlouska 22.07.2014 00:36
merlouska
Cetl jsem, ze bylo do 7000m. Coz je sice divny, protoze bych ocekaval spis letovou hladinu nez metry…
bahno 22.07.2014 09:16
bahno
Některé společnosti Ukrajinu/místo bojů oblétávaly už nějakou dobu. Malaysia Airlines však na rozdí…
L-Core 21.07.2014 07:46
L-Core
IMHO takový protiletadlový raketový systém není pistolka, aby se dal tajně pronést v kapse přes hran…
Yarda 21.07.2014 13:42
Yarda
Ty družice rozliší z oběžné dráhy předmět o velikosti 50cm...Ten buk je vysoky jako 2 tanky a rakety…
molo 21.07.2014 19:49
molo
Za prve spionazne druzice nie su geostacionarne, fotografie treba najprv analyzovat a nasledne ked v…
fleg 22.07.2014 11:04
fleg
otazka je kym a preco - Určitē né Putinem, nebo Obamou, to jsou jen loutky opravdovych vládcú (séfú,…
CoCoChanel 22.07.2014 11:11
CoCoChanel
Ja si myslim tiez, ze slo o nahodu, ktoru chce teraz kazda strana vyuzit pre seba tak sa veselo fabu…
fleg 22.07.2014 13:47
fleg
- Já si právē myslím opak, ze NESLO o náhodu, ani by mē neprekvapilo (i pres malou pravdēpodobnost),…
CoCoChanel 22.07.2014 15:23
CoCoChanel
Delsi link to sem nevlozi, takze http://bit.ly/1rA8j5p
Radek 23.07.2014 09:43
Radek
- Díky, to je ono, dobrá práce :-D
CoCoChanel 23.07.2014 10:00
CoCoChanel
tragédia je v tom,že nech to spravil ktokolvek,bola to surová hromadná vražda,pravdu sa my plebs ned… poslední
audax 24.07.2014 15:57
audax

jen ten postoj k homusexuálům je hroznej

A to jako v čem? Že nemají uzákoněno registrované partnerství a zakázanou propagandu v tomto duchu? Jejich země, jejich zákony.
Nejsem žádný rusofil, tady mě ruskojazyčné roztahující se hordy taky serou. Ale ve své zemi, nechť si dělají, co se jim zlíbí. Nebo bychom jim tam měli importovat naši rádoby demokracii?
Srát do UA by se neměli, to zase ne. Ale stejně tak by se do toho neměl srát ani západ.

Rusové jsou zvláštní mentalita. Oni by si Putina zvolili i kdyby třeba ty volby falšované nebyly... Prostě chtějí a potřebují "cara" s pevnou rukou, tak ho mají.
Stejně tak v Bělorusku Lukašenko - sice diktátor, ale asi si lidi říkají, že je lépe s ním, než aby měli bordel jako na Ukrajině a dopadlo to tam tak, jak to tam teď vypadá.
Jak - Ukrajina chce? Zvolený proruský prezident Janukovyč byl západu dobrý, dokud chtěl podepsat asociační dohodu. To nikomu nevadil. Pak se ale (asi) poradil v Moskvě, řekl že nic podepisovat nebude no a výsledek vidíme.
Kaddáfí byl taky náramný kámoš s kdekým, Cameronem počínaje a Rompuyem konče. No a něco se stalo a už kámoš nebyl. Assad? To samé. Takže ono to, kdo je nebo není nyní "zlý" je takové hodně vrtkavé.

Prostě to teď odnese někdo, kdo s tím vlastně nemá vůbec nic společnýho, to je to.

Tohle se děje v každé válce. Nezlehčuju to, ale dalo se něco podobného čekat... Navíc - není to první ani poslední případ. Bylo jich docela dost a povedlo se to nejen SSSR. Myslím tedy sestřelení civilního letadla.

zajímavý je

To je, myslim, nevhodna volba slov. Situacia na Ukrajine je uz nejaky cas celkom o hubu a tazko hodnotit (tipovat) ako sa to este moze vyostrit. Podobne zalezitosti ma zvycajne vobec netrapia (o tom lietadle som sa dozvedel az teraz, vdaka tomuto vlaknu), ale priznam sa, potencialny konflikt Rusko - EU a zbytok sveta ma trosku stve. Nasa krajina stoji jaksi v ceste...

Podivnej?

že by vláda USA nejraději s Ruskem bojovala do posledního evropana.

A ty si myslíš, že tohle by nějakej politik jen tak vypustil z huby?

Ty seš tak zaujatej proti Chocholovi, že už ani nechceš vidět tu trochu nadsázky, co sem přinesl. Prober se.

V jednom kuse...
Spadlo letadlo, 298 mrtvých - chachahchahcha... Doktor poslal do prdele člověka s důležitými informacemi o pacientově zdraví - chachahchachacha... Proč lidi mlátěj dveřma - chachachachacha... Kofola nebyla nikdy lepší než je dnes, a nikdo si to nemůže pamatovat - chachachachacha... Baví mě moje "skvěle placená, nenáročná a naprosto bezpečná" práce za dvanáct a půl hrubého? - chachachachacha...

A pak tady číst píčoviny od blbečků, co si nevidí do huby, bez špetky empatie, co nemají hluboko do kapsy, protože jim papínek vše zaplatí a zařídí, že když se mi to nelíbí, tak mám táhnout do KLDR, tak to mě baví ze všeho nejvíc :beer:

Ať v tom má prsty kdokoli, doufám že se bude smažit v pekle! Úmyslně zavraždit 80 děcek vracejících se z dovolené může jen totální kurva. A je mi u prdele, jestli to zavinili Američané, Rusové, separatisti nebo Ukrajinci. Spekuluje se o úmyslném odklonění letu ukrajinskými dispečery i pozměňování záznamů z radarů. Tohle prý ale cílem vyšetřování není, takže se stejně nic nevyšetří. Nepochybnou vinu však nese tak či tak Kyjev. A mentalita Ukrajinců je taky k zamyšlení. Neumím si představit, že bych v cízí zemi vyřvával na náměstí "Sláva Česku!". A další věc je, proč Kyjev okažitě zveřejnil ten podvrh - nahrávku údajných separatistů, poskládanou z několika kusů.

Připomněl jsem si jeden starší francouzský film. Zápletka byla, že Francie oficiálně podporovala režim v nějakém africkém státě, ale potají dodávala zbraně místním teroristům. Problém nastal, když ti teroristi francouzskou raketou sestřelili civilní letadlo. Politici se dohodli, že to vezme na sebe oficiální režim a Francie přestane dodávat teroristům zbraně, střelivo a náhradní díly. Nějaká aktivistka se to domákla a chtěla kolem toho dělat dusno, tak byla vypadnuta z okna. V závěrečné scéně se dva francouzští papaláši baví, jeden povídá že zná maníka co si na oční víčka nechal vytetovat slovo"svině" a když potká někoho jako oni dva tak zavře oči. Zajímalo by mne, kdo zavinil, že nějaký konflikt na Ukrajině vůbec vznikl a v čí prospěch to mělo být.

- Priklonil bych se spís k vyprovokování 3 svētové války. (pro nekteré jako Resení economické krize)
- Kdyby nechteli aby jsme to nevēdēli, tak to v TV ani neuvidíme (mediální manipulizace)
(Jenom mi pripadne divné, ze radary snad rozeznají velikost + - obēktu, rychlost, raketa a Letadlo je docela rozdíl) slo o civilní let,,kde mēli dostatečne času na jeho ovērení.
[skyguide-400x300.jpg]

Mně se líbí, jak mají hned všichni jasno. Byli to separatisti, protože podivné odposlechy. Byli to separatisti, protože to řekl ten šimpanz. Atd.
Kdyby se chtělo, tak to bude vypadat, že to byl kačer Donald. Jenže asi někdo chce, aby to byli separatisti, tak to tak je a ještě této pravdě/legendě dělají všichni zadarmo PR.
Aby bylo jasno - jakkoli separatisty neobhajuji. Jsem ale dalek názoru, že UA armáda a vláda v Kyjevě jsou "ti hodní". Nic není černobílé. Spíš to bude tak, že jedna pakáž bojuje proti druhé a odsírají to akorát obyč lidi. Jako ve všech konfliktech.

Aby bolo jasne, pri obcianskej vojne na UA drzim palce tym, co maju IMHO vacsie pravo a to nie su separatisti...ak nechcu zit na UA nech tiahnu do Ruska, ale preco chcu trhat vo svete uznavany stat? Kde boli doteraz btw?
No a teraz k lietadlu.
Vam nie je podozrive, ze padne lietadlo a par hodin na to je vonku sprava, ze ho zostrelila raketa? Odkial to vedeli? Taketo veci sa predsa potvrdzuju az vysetrovanim po par tyzdnoch a mesiacoch. Nie je divne, ze o rakete sa vedelo hned?
Vraj ju zbadali americke radary. IMHO blbost, neverim, ze tam maju dosah, mam pocit, ze najblizsi radar je v Turecku a to by malo byt mimo dosah. Takze preco media hned vedeli o rakete? Pretoze to niekto chcel a tuto informaciu rozsiril.
Vsetko ostatne je uz omacka, obvinovanie akou raketou bolo lietadlo zostrelene, kto ju mohol mat a kto ju pouzil, ci letel okolo Putin su uz len usmevne PR hratky. Ukrajincom mozno trosku nahrava fakt, ze pred par tyzdnami prisli o vojenske dopravne lietadlo, ktore vraj letelo vo vyske 6500m, takze separatisti su pravdepodobne naozaj dobre ozbrojeny z Ruska, pretoze to asi tazko bola rucna raketa, ale muselo to byt nieco vacsie.
Inak spominany Buk sa tam zatiahol asi len preto, aby sa to afery zatiali rusi, lebo ak by to bolo Buk je jednoznacne, ze ho dodali rusaci. Ale tomu moc neverim, uz mi to pride priehladne. Na druhej strane mozne to je, rusaci dodali povstalcom nejake Buky, nezaskolil ich poriadne a ti strelili omylom ine lietadlo ako chceli.
Vratme sa vsak k informacii, ze lietadlo bolo zostrelene raketou. Odkial tak rychlo prisla? Nie je to divne? Mne urcite hej. Myslim, ze ak by sme vedeli zdroj, vedeli by sme aj kto lietadlo zostrelil (ak bolo zostrelene teda).
Btw lietadlo na radaroch sa neda rozonat podla velkosti, rychlosti a pod, dopravne lietadla maju v sebe odpovedac pre tzv sekundarny radar na zemi (nemaju ho vsetky letiska btw),. ktory informacie o tom o aky let sa jedna. Staci, ze sa odpovedac (piloti maju moznost ho vypnut) alebo pokazi a pozemny dispecer nevie, co ma na radare. Navyse skundarny radar ma dosah len 300km, takze ak je lietadlo dalej opat sa nevie o aky let sa jedna. Primarny radar ma velky dosah, ale okrem toho, ze nieco ukaze nevie inak nic.
Existuje este system ADS-B, ale to je relativne nova technologia a zdaleka ju nemaju vsetky dopravne lietadla.

ak nechcu zit na UA nech tiahnu do Ruska

No oni chteji zit idealne doma, teda tam kde jejich predkove zili prinejmensim po nekolik staleti a to je prave na soucasne Ukrajine. Problem je v tom, ze driv to byl vsechno Sovetsky svaz, tak se z toho nedela veda, ale dneska tam proste v jednom state zije vic narodnosti, ktere se spolu nemuzou shodnout a vina rozhodne neni jen na strane separatistu, naopak do ohne nejvice prilevali a stale prilevaji Kyjevsti nacionaliste.

To mas jako Slovaci (nekteri) nemohli zit v klidu s Cechama a taky jsme vam tam neposilali tanky, proste se to normalne lidsky rozdelilo a je to.

Podla mna je to blbost, videl som zopar interview a myslim, ze to je vseobecny nazor, kde clovek z ulice hovoril, ze sere na Kyjev, sere na separatistov, on chce zit v klude, cela vojna je o hovne a nikomu neprospieva.
Myslim, ze vacsina ludi chce zit tak ako doteraz, vsetko ostatne je propaganda.
Zrovna vcera sme sa bavili s kamosom, ktory mi hovoril ako rusaci zverejnili video z hranic, kde sa k nim stahuju Ukrajinci v hufoch. Na zaberoch bolo naozaj vidiet kopec ludi, mrte vela aut a stahovanie narodov. Wau povies si, oni naozaj utekaju do Ruska.
Problemom bolo, ze analyzou obrazkov sa zistilo, ze sa nejednalo o hranicny prechod do Ruska, ale do Polska. Vivat propaganda a vymyvanie mozgov.

Tak delal jsem pred nekolika lety z holkou z vychodni Ukrajiny (Ruskou) a uz tehdy mi popisovala zapadni Ukrajince jako loupezniky a Kyjev jako nepratelske mesto, kteremu se normalni clovek vyhne nebo jako v jejim pripade, kdyz jela domu, tak se omezi pouze na prestup na vlakovem nadrazi. Proste evidentne tam existovalo pnuti delsi dobu, jiste ze normalni clovek nechce valku a ze obe strany pouzivaji propagandu, ktera nema s realitou nic spolecneho, ale fakt je, ze stat Ukrajina neni nijaky historicky stat, je to proste uzemi, ktere se po druhe svetove valce (?) dalo dohromady a uplne dobre nefunguje stejne jako treba uplne dobre nefungovala Jugoslavie. Uz to, ze volebni vysledky jsou na zapade a na vychode diametralne odlisne neco znaci.

Vam nie je podozrive, ze padne lietadlo a par hodin na to je vonku sprava, ze ho zostrelila raketa? Odkial to vedeli? Taketo veci sa predsa potvrdzuju az vysetrovanim po par tyzdnoch a mesiacoch. Nie je divne, ze o rakete sa vedelo hned?

Tak kdyz piloti nehlasili zadnej problem a pak zcistajasna letadlo spadlo z deseti kilometru nad oblasti, kde se bojuje .. prvni, co lidi napadne, je sestreleni..
No a co si pamatuju prvni zpravy po par hodinach, tak to bylo ve stylu "letadlo bylo pravdepodobne sestreleno".
Cili na tom nic divnyho nevidim.

No a jinak Americani i Rusove maji dost mozna tak vykonne spionazni systemy, ze vi o kazdem uprdnuti motyla. Akorat se tim moc nechlubi.

** enter ** (bo tenhle engine neumi vic prazdnych radku)

Kazdopadne jinak moc nevim, co si o tom myslet. Snad jen to, ze valka je vul.
Informace z nasich klasickych medii (CT, idnes) jsou celkem jasne protiseparatisticke/protiruske. Ale nevidim duvod, proc by Ukrajinci sestrelovali civilni letadlo - nekde (na idnesu) jsem cetla, ze vzdusny prostor kontroluje Ukrajina, takze ti nemaji duvod strilet nejaka letadla. Coz mi prijde celkem logicky. A sestrelovat plne obsazeny letadlo jen proto, aby hodili spinu na separatisty a Rusko, mi prijde dost ubohy. Takze spis verim tomu, ze se ti radoby bojovnici za svobodu trefili do neceho jinyho nez chteli.
Ale jinak nad celym tim denim tam akorat tak kroutim hlavou a jsem zvedava, kdy a jak to skonci.

Neletat, ono je nekdy dobre nesetrit palivem a radeji problemove uzemi obletet. Jiste nelze to svadet na malajskou leteckou spolecnost, ale fakt je, ze pokud je nekde vyhlaseno bezletove uzemi do 10.000m, tak kdyby nekdo mel v hlave vic nez IQ tykve, tak tam nepoleti v 10.030m, ale radeji to obleti.

Některé společnosti Ukrajinu/místo bojů oblétávaly už nějakou dobu.

Malaysia Airlines však na rozdíl od jiných aerolinií trasu letu nezměnily. Přitom British Airways, Lufthansa, Air France, Qantas či americké aerolinky se válečné zóně vyhýbaly už nějaký čas i přesto, že se doba letu prodloužila v průměru o dvacet minut.

(_zdroj_)

IMHO takový protiletadlový raketový systém není pistolka, aby se dal tajně pronést v kapse přes hranici a nikdo si toho nevšimnul (jak by to asi dělal pan Putin, pokud by dělal to, z čeho je obviňován). Kdo ví, jestli ten systém nepochází z arzenálu ukrajinské armády a neobsluhuje jej osádka co jej obsluhovala i dřív než se Ukrajina začala půlit.

Ty družice rozliší z oběžné dráhy předmět o velikosti 50cm...Ten buk je vysoky jako 2 tanky a rakety mají dostřel několik km, takže není možné aby to nevystopovali. Navíc díky té situaci na ukrajině bude ta oblast prošpikovaná skrz na skrz. Takže buď to byl/nebyl buk. Všechno je to zmanipulované.

Za prve spionazne druzice nie su geostacionarne, fotografie treba najprv analyzovat a nasledne ked vediam kam vedia namierit fotodelo a spravit fotku s uspokojivym rozlisenim.
Takze kludne nejaky teb Buk mohol prejst bez toho, aby si ho vsimli.
Suhlasim akurat s poslednou vetou, ze verejna mienka je zmanipulovana...otazka je kym a preco.

otazka je kym a preco
- Určitē né Putinem, nebo Obamou, to jsou jen loutky opravdovych vládcú (séfú, hlav) svēta.
- Kazdopádnē, se nemyslím ze slo o náhodu, tak jako ostatní vēci co se okolo nás dejí a manipulizují.

- Já si právē myslím opak, ze NESLO o náhodu, ani by mē neprekvapilo (i pres malou pravdēpodobnost), kdyby letadlo nebylo zestreleno, at jakoukoliv stranou, ale ze v ním byla uz ta náká trhavina nastrazena.
- S tema médiama, to bude pravdēpodobnē pravda.
- Nemáte nēkdo GEOLOGICKOU POLOHU teho HRABOVA? Nak to nemúzu najít.
- DONETSK jsem nasel, asi 50Km od místa činu, je internacionální letistē, kde snad vēdēli ze jde o letadlo.

http://maps.apple.com/?lsp=9902&auid=9505148266139274586&sll=48.072251,37.744845&q=Donetsk%20International%20Airport&hnear=Donetsk%20International%20Airport%2C%20Донецьк%2C%20Донецька%20область%2C%20Україна

tragédia je v tom,že nech to spravil ktokolvek,bola to surová hromadná vražda,pravdu sa my plebs nedozvieme nikdy,bola to len jedna zo zámienok vyostriť nejaký konflikt a ospravedlniť nejaký pozdejší zásah,bolo to aj v minulosti,je to dnes,bude to aj v budúcnosti,viz.začiatok druhej svetovej,kde ako zámienka obsadenia Polska slúžil malý vražedný konflikt etc.....v konečnom dôsledku velmi naivne pôsobí myšlienka,že raketu buk,ktorá si vyžaduje profi obsluhu vystrelila nejaká skupinka proruských rebelov poskladaná väčšinou z radikálne zmýšlajúcich civilistov,vyzbrojených flintami,to vystrelili nejakí dobre vybavení a vycvičení armádni špecialisti,otázne je ktorí....strategické prístavy,nárazníkové pásmo s NATO,oddané Rusku je lákavá záležitosť,nieje ťažké si domyslieť,komu to vyhovuje a kto má o to prednostný záujem mať to pod plnou kontrolou.....

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...