Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Posmrtný život

Veríte v posmrtný život? ja osobne si myslím, že keď zomrieme, tak po smrti bude to isté čo pred narodením, proste nič, žiadna reinkarnácia vyplývajúca z amerických žvástov i keď netvrdím, že to nie je možné.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Býval jsem celkem protivnej a furt nasranej,tak před 8 lety mi řekla jedna taková čarodejnica,že v m…
tuta 14.04.2014 22:06
tuta
několikrát do roka říkám s pohledem vzhůru bohu-už by ses na nás mohl vysrat,už stačí.3-[ Nestačí,v… nový
tuta 18.05.2014 12:17
tuta
Hlavu vzhůru. Znám to a je to hodně blbý pocit. Vidět ten shluk buněk narůstat, těšit se a najednou… nový
Jack 20.05.2014 14:55
Jack
Problém je ,že to "nic" nejde nijak zaznamenat nebo zažít, takže dgXova břitva říká, že je zbytečné… nový
Rašín 21.04.2014 01:39
Rašín
- Nez jsem se narodil nic si nepamatuji, nic me nebolelo či netrápilo a ze zivot jsem neznal, po smr… nový
CoCoChanel 20.05.2014 20:21
CoCoChanel
...az ta chvíle prijde a budu muset opustit svúj dosavadní zivot, tak budu umírat s úsmevem, protoze… nový
Jack 20.05.2014 21:49
Jack
ta paní s kosou - Tak alespon je to zena :-D - Kdyz na to príjde, človek si múze zvolit jak zivot… nový
CoCoChanel 20.05.2014 22:20
CoCoChanel
Ani tou ženou bych si nebyl tak jistý. 15:10 nový
karel 20.05.2014 22:25
karel
Smrti se nebojím, smrt není zlá, smrt je jen kus života těžkého, nad smrt těžší však umírání je, Um… nový
Prasak 22.05.2014 20:36
Prasak
Hm.. ja si proste nedokazem pripustit ze raz zomriem ked dlhsie nad tym rozmyslam. Zivot berem ako s… nový
kingdomcome1 21.05.2014 00:39
kingdomcome1
Lepší je zkušenost. Optám se známých. poslední
bzufo 24.05.2014 23:18
bzufo

Býval jsem celkem protivnej a furt nasranej,tak před 8 lety mi řekla jedna taková čarodejnica,že v minulém životě jsem byl hroznej hajzl učitel.Od té doby jsem se začal měnit a snažím se nacházet ve věcech to pozitivní ,abych se měl v dalším životě lépe.Každopádně několikrát do roka říkám s pohledem vzhůru bohu-už by ses na nás mohl vysrat,už stačí.3-[

Hlavu vzhůru. Znám to a je to hodně blbý pocit. Vidět ten shluk buněk narůstat, těšit se a najednou ze dne na den nic, prázdnota.
Ber to z tý lepší stránky, prostě zafungoval přirozený ochranný reflex přírody, žádný vousatý páprda na obláčku. Něco v zárodku skočilo na špatnou kolej a tak, než aby se narodil poškozený, dopadlo to takhle. Až se otřepete, čas potomka ještě přijde.
Ten náš už tu 11 let běhá.

- Nez jsem se narodil nic si nepamatuji, nic me nebolelo či netrápilo a ze zivot jsem neznal, po smrti to bude to samé, proto se smrti nebojím(tím nechci ríct ze chci zemrít).
- Dle mého názoru, by se lidi báli smrti ménē kdyby ten zivot zily jinak. Bohuzel lidé mají zvlástní hodnoty jako peníze, bohatsví majetek, touhu po moci a zapomínají co to zivot je.
- Jednou se mi stala taková hodnē zajímavá vēc, bylo to kdyz jsem mel 8 let.
Sel jsem po chodníku smerem k mé babičce do mírného kopečku, projeli 3 auta a kdyz jsem byl skoro nahorē, coz mohlo jít o nákych 200m jsem se objevil zase dole pod tím mírnym kepečkem a vse se stalo znovu, jeli presnē ty samé auta a já sel znovu nahoru. Dodnes jsem to nepochopil samozrejmē jsem to rekl své matce, ale ta to nebrala váznē.
- Od svych 15 let jsem si začal ve snech uvedomovat ze jde o sen, zpočátku to trvalo jen pár vterin ale dnes dokázu ve snu zústat 10tky minut s tím, ze vím ze jde jen o sen. Ve snech se dá i relativnē zít. Ono spusta lidí si uvēdomí ze slo o sen az se vzbudí, jak je to teda ze zivotem? Videt abychom verili, nebo verit abychom videli?
- Na zivot a na smrt, mám vlastní nazor, v 18 jsem opustil (emigroval) Čr a nákou dobu jsem cestoval a poznával(do budoucna mám v plánu se odstēhovat na Korsiku nabo odjed do Montreálu) alespon az ta chvíle prijde a budu muset opustit svúj dosavadní zivot, tak budu umírat s úsmevem, protoze vím ze jsem ten zivot nepromarnil zbytečnē. :)
PS: poravdē si nedokázu predstavit zít večne a ani bych nechtēl.

...az ta chvíle prijde a budu muset opustit svúj dosavadní zivot, tak budu umírat s úsmevem, protoze vím ze jsem ten zivot nepromarnil zbytečnē.

Ono jde o to, jaká ta smrt bude. Může být milosrdná a zemřeš ve spánku. Může být ale ta paní s kosou svině a pěkně a dlouho tě potrápit. A té druhé varianty se bojím.

ta paní s kosou 

- Tak alespon je to zena :-D
- Kdyz na to príjde, človek si múze zvolit jak zivot opustí, pak uz jen zálezí kdo bude rychlejsí.
(Ale mám pro tebe i dobrou zprávu, pred 5 roky mi chybēlo opravdu kousek a není to tak hrozné ;-) )

Hm.. ja si proste nedokazem pripustit ze raz zomriem ked dlhsie nad tym rozmyslam. Zivot berem ako samozrejmost vecer idem spat, rano sa zobudim a zijem proste... pocujem, vidim, citim... a tak to ide cely a kazdy den, pomyslenie na smrt... no nedokazem si to pripustit pretoze zivot uz beriem ako samozrejmost.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru