Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Syndrom vyhoření

Ave. Prožívám právě "čtyřku".

pocit, že „něco uděláno být musí“, mizí a nahrazuje ho opačný pocit – že se nemusí nic; pouhá přítomnost druhých lidí jedince dráždí, přidružuje se ztráta veškerého nadšení a zájmu, převládá únava, zklamání a vyčerpání

Nemůžu spát a to je nejhorší. Děsí mě (fyzický) kontakt s lidmi. Mou milovanou neobsloužím. Jste někdo podobně postiženi? Budu rád, když v tom nebudu sám.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Trochu podobne pokazde kdyz prijde zima na jare se to pak zlepsi.
Menfis_cz 23.03.2014 10:05
Menfis_cz
Ale ne, nemám depresi (s tou už zkušenost mám). Prostě se v rámci práce cítím jak vyhaslá kamna. Vše…
mif 23.03.2014 23:33
mif
a v pět vstávám ... tak to je nehůdka, to by mě nebavilo ani chodit spát. mám spíš co dělat, abych… nový
lední brtník 24.03.2014 18:41
lední brtník
jsou v práci lidi, co dojíždí ráno na šest 40km - by mi do měsíce hráblo. Zvyknul by sis. Lidi si z… nový
Prasak 24.03.2014 19:45
Prasak
to mám každý druhý víkend (dělám týden a týden volno- není o co stát, ve volnu do středy nic neudělá… nový
kmochna 25.03.2014 07:15
kmochna
No a co krev v moči? Známý s tím šel k doktorovi a pozdě si uvědomil, že před tím spráskal sklenici… nový
joseff 25.03.2014 11:19
joseff
To samé, já naštěstí tehdy jen volal mámě:) poslední
Redsnake 25.03.2014 13:02
Redsnake

Ale ne, nemám depresi (s tou už zkušenost mám). Prostě se v rámci práce cítím jak vyhaslá kamna. Všechno už bylo řečeno, všichni to vědí, lidi jsou neobhájitelní tukani. Spánek to ještě zhoršuje, tlemím do rána do monitoru a v pět vstávám (s hrůzou, co mě v pakárně zas potká). Fakt uvažuju nad mašlú.

a v pět vstávám ...

tak to je nehůdka, to by mě nebavilo ani chodit spát. mám spíš co dělat, abych stíhal na devátou.
jsou v práci lidi, co dojíždí ráno na šest 40km - by mi do měsíce hráblo.
takovou prácí nehrozí, že bych si kdy oblíbil.

tukani budou všude, lidstvo už tak narostlo. ale mohli by mít aspoň normálnější podmínky k práci.

jsou v práci lidi, co dojíždí ráno na šest 40km - by mi do měsíce hráblo.

Zvyknul by sis. Lidi si zvyknou na ledacos, dalo by se říct, že na všechno. Já si taky musel zvyknout. Nemám to 40km, ale jen 38.

to mám každý druhý víkend (dělám týden a týden volno- není o co stát, ve volnu do středy nic neudělám a o víkendu stresuju). řeším to a nejsem sám sračkou. v neděli klidně i dvacetkrát jdu.

když už jsme u záchodu, tak tě třeba rozveselím. jsem naprostý jedinečný fenomén. mám hráškově zelenou moč. :-D
víš jak je člověk po ránu rozespalej a mozek ještě nefunguje? no tak si to v tomhle stavu ráno hrnu na záchod. pochopitelně ve stoje jako chlap. má to mít blatníček. a koukám, v míse opravdu hráškově zelená moč. já pochopil, že umírám. takže jsem se drápal na gůgl jako meresjev do lavočky a píšu zelená moč. ještě jsem mu zdůrazňoval hráškově. nic takovýho neexistuje. takže jsem pochopil, že nejen že umírám, ale, že jsem i světová rarita a močový ústrojí naloží do lihu.
celej zdrcenej jdu k tý míse očekávat poslední vteřiny. vona koupila ty kostky co barví. modrý. modrá se žlutou hodily zelenou. já mysle že mě omejou.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru