Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zboží v obchodě a maximální odběr/os./den

Ahoj, asi znáte různé akce z letáků, kde je ale napsáno, že je třeba omezen počet koupených kusů na 20 na osobu na den. Mysléte, že prodavačky za kasou
1.vůbec tuší, které zboží má tuto podmínku
2. nebo pokud to ví, tak jim je to jedno ( třeba velikost tržby na pokladně jim částečně promínte do výdělku- což by mělo smysl ,aby byly(i) (existují i prodavači za kasou) rychlé myslíte, že je to pravda)
3. nebo je to fakticky omezeno třeba díky tomu, že čtečka kódů na pokladně to vyhodnotí a "upozorní na to"

Samozřejmě nezávisle na tom jsem přesvědčen, že je to jen marketingová akce, protože, když se u čehokoli napíše, že jde o omezenou nabídku, tak to vyvolá dojem "xkluzivity" A/NEBO potřebu udělat zásoby.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Musim rici, ze jsem to procetl a je mi smutno. Divim se, jak tolik lidi muze nechapat tak zakladni v…
RedMaX 02.12.2013 23:21
RedMaX
Ano, za komunistů se kradlo taky. Dokonce se i vraždilo, udávalo, podvádělo a požadovala se manželka…
karel 03.12.2013 00:05
karel
Hm, ale stromky se nejakou smradlavou latkou nepotiraly, aby je zlodeji pred vanocema neukradli. :-/ nový
RedMaX 04.12.2013 01:05
RedMaX
To píšeš beztak jen proto, že nemůžeš mít ten stromek zadarmo, co? Copak si myslíš, že za komančů se… nový
Redsnake 04.12.2013 12:16
Redsnake
Taky se stromky vesele kradly. Tehdy jako teď. Flastr za stromek bez potvrzení od lesníka o koupi by… nový
Zarniwúp 04.12.2013 12:20
Zarniwúp
On je ale rozdil, kdyz si sem tam nejaky domorodec dosel do lesa na stromek zadarmo a kdyz to ted kr… nový
RedMaX 04.12.2013 15:59
RedMaX
Když se stavěly Dukovany, tak široký okolí si postavilo nový baráky. Je v tom rozdíl? Rozdíl je v to… nový
Prasak 04.12.2013 20:40
Prasak
Ani jsem to celé nedočetl, protože mi připadáš jako typický český "bojovník" za všechno rádobysprávn… nový
Roker 03.12.2013 12:19
Roker
Hele, chlapi (ty a Redmarx), nechtěli byste si psát blog? nový
Dale Cooper 03.12.2013 14:40
Dale Cooper
Tak já chápu, že je to poněkud zdlouhavé, nicméně ono se těžko reaguje v pár větách na takovouto snů… nový
Roker 03.12.2013 14:47
Roker
Jasná věc. Už takovéto traktáty ani nečtu, natož abych na ně reagoval. Ale chápu, někdy to fakt člov… nový
Dale Cooper 03.12.2013 15:03
Dale Cooper
Nevidím důvod obviňovat sám sebe a to co se mi nelíbí zatím si stojím, protože je to můj názor. Naví… nový
M-Pol 03.12.2013 15:06
M-Pol
Ale my si ho piseme. :-) nový
RedMaX 03.12.2013 15:03
RedMaX
Taky jsem si všiml...:-| nový
Dale Cooper 03.12.2013 15:12
Dale Cooper
Co tak psát rovnou sem? http://blisty.cz/art/61791.html nový
Niko Bellic 04.12.2013 09:50
Niko Bellic
jestli je to na me? ja se tu v tom novem razeni prispevku jeste moc nevyznam. Do BL psat nezacnu, m… nový
RedMaX 04.12.2013 16:13
RedMaX
]:) Asi tam byl smajlik, takze jsi ten "blog" psal zbytecne. (Nevadi, vic lidi tu nechape muj vytrib… nový
RedMaX 03.12.2013 15:14
RedMaX
!!!K tématu!!! Celé vlákno jsem zdaleka nečetl, ale zde přikládám pro zůčastněné debaty jedno video… nový
storny 12.12.2013 14:24
storny
Mě to naopak přišlo docela smutné. Jak hluboko lze klesnout, kam až jsou lidi schopní odložit vlastn… nový
JR_Ewing 12.12.2013 14:56
JR_Ewing
http://zpravy.idnes.cz/slevy-zablokovaly-ceske-silnice-dof-/domaci.aspx?c=A050103_103817_domaci_lkr… nový
Zarniwúp 12.12.2013 16:11
Zarniwúp
A samí důchodci.. Jako vždycky při takovýchto akcích.. nový
Niko Bellic 12.12.2013 15:38
Niko Bellic
Kdyby měli všichni dieslový auta a lili to do nádrže, tak to pochopím, ale k čemu budou mít doma hek… nový
Prasak 12.12.2013 20:20
Prasak
I kdyby bylo ve slevě hovno, tak to ti dementi budou kupovat. Po zhlédnutí dokumentu Český sen si ne… nový
vlk56 12.12.2013 21:23
vlk56
To není naše specialita. ___KLIK___ nový
karel 12.12.2013 22:22
karel
To se ještě dá pochopit, přece jenom Gucci a stolní olej je velkej rozdíl :-D nový
icepower32 13.12.2013 10:28
icepower32
Jj, na Guccim šnycl neuděláš. nový
Kurt 13.12.2013 10:50
Kurt
No jo, schvalne, kolik spotrebujete doma mesicne oleje? Litr? Dva?... usetrenych 30 korun mesicne za… poslední
JR_Ewing 15.12.2013 08:28
JR_Ewing

Musim rici, ze jsem to procetl a je mi smutno. Divim se, jak tolik lidi muze nechapat tak zakladni veci jako co je spravne a co ne. Myslim, ze to tu poznamenal M-Pol, ze dnes holt kazdy pestuje to vlastni ego a na druhe kasle. Nechapu, ze lidem nedochazi, ze kdyz je v marketu zlevneny cukr, ze kdyz jeden vykoupi celou paletu, ze se na druhe nedostane nebo mozna chapou, ale je jim to jedno.
Dokonce v tomto nevidi rozdil proti ferove soutezi v aukci, kdy je jasne stanovena zakladni cena a lide soutezi, kdo nabidne cenu vyssi a aukci vyhraje. Opravdu to nekomu muze pripadat jako to same, kdyz ostatnim vykoupi zlevnene zbozi, notabene ho potom jeste preprodava o kus dal ve stanku draz ???

Asi se zase budu opakovat, ale ono to je asi logicke ikdyz pro me nepochopitelne, ze lide mohli takto dopadnout, ale odpovida to dnesnimu rozkladu cele spolecnosti. Je to proste zase jenom o tom, kam lidi dovedla dnesni modla konkurence a ze spolecnost (spravedlivou pokrokovou spolecnost) konkurence netvori a spolecenskym smyslem cloveka urcite konkurence neni. Pokrok se da budovat jenom spolupraci a ta dnes zcela chybi. Proste si budeme konkurovat asi tak dlouho nez skoncime zpatky na stromech.

V teto souvislosti me napada jen dalsi myslenka, ktera je jen pokracovanim onoho ega a kaslanim na ostatni, jak je to momentalne v mode. Vsak si vy starsi vzpomente, copak se takhle za komunistu kradlo a podvadelo jako dnes? Ani nahodou, jeste pred 15 lety nas na chalupe nenapadlo zamykat dvere, dnes hlidam ikdyz vetram okny, aby mi mezitim nekdo nevlezl do baraku a neco neukrad. V sousedni vesnici skoncil chlap po loupeznem prepadeni v nemocnici s tezce poranenou hlavou, za tech zlych komancu se nic podobneho nikdy nestalo! A ted do me komunistobijci.

On je ale rozdil, kdyz si sem tam nejaky domorodec dosel do lesa na stromek zadarmo a kdyz to ted kradou i organizovane skupiny ve velkym.
(Pro nechapave: nerikam, ze malo krast je v poradku, nema se krast vubec, ale to co se deje ted uz je vazne moc!)

Ani jsem to celé nedočetl, protože mi připadáš jako typický český "bojovník" za všechno rádobysprávné, samozřejmě jenom z tvého úhlu pohledu a hlavně do tvé kapsy...

Podplatil bych i ty bezdomace, co sedej pred Billou, aby mi tam vzali dalsi kila cukru, ale v Bille slevy nedelaj a kdyz tak jenom jako a u pokladny to ty zlodeji pocitaji za plnou cenu a slevu je treba si vyhadat. ]:)

Tohle jsi napsal ty, takže pokud to vykoupíš ty sám, je všechno v ouklendu, ale pokud někdo jiný, nedejbože z toho má ještě zisk, je ti z toho smutno a začneš se ohánět nějakou morálkou... Ne chlapče, smutno je mě, smutno je mi z lidí jako jsi ty, M-pol apodobní, kterých je plná tahle zajeb@ná republika, přizdisráčů, kteří mají plnou držku morálky, chtějí budovat různými příkazy, zákazy, nařízeními a regulacemi svrchovaně "spravedlivou" společnost, ovšem vždycky za peníze těch druhých, ne za vlastní. Vy víte nejlépe, jak by se měli chovat ti druzí, ale sami jste (jak jsem ti dokázal citováním tvého příspěvku) nemorální, přízemní hov@da... Docela by mě zajímala holá skutečnost, jak moc morální a soudržní jste vy, ty a třeba M-pol, komu jste kdy nezjištně pomohli, zřekli se nějaké výhody či bonusu ve prospěch někoho jiného. Ne to co tu napíšeš, ale holá a prostá skutečnost. Dal bych hlavu na špalek za to, že právě ty, co mají plné držky keců o morálce a rádi hospodaří z penězi cizích lidí pod rouškou jakési "spravedlnosti", zajímá především vlastní kapsa, byť momentálně vlastní vinou vysypaná, ale za to přece může "společnost"...
Takže smutno by ti mělo být především samému ze sebe, jenomže, jak jsi už spoustukrát ukázal, pojem jako sebereflexe je ti naprosto cizí. Když chcete měnit společnost, začněte kurv@ především u sebe a jděte ostatním (bez debilních keců) příkladem!!!

Ne, cévka mi nerupne, nemusíš se obávat, jen už mě tito ufňukanci a rádoby moralisti trochu serou. Už jen tvé vnímání chudoby je na přesdrž.., pokud posuzuješ chudobu lidí, podle toho jaké si kdo může dovolit koupit pívo, tak bys se sebou měl vážně něco dělat. Kdybys viděl opravdovou chudobu, jakou třeba já (mimo ČR i Evropu), tak nevím, ale asi bys spáchal harakiri nebo co... Přitom ty děti v těch opravdu chudých zemích si vyhrají s kousem dřeva a provázku a jsou šťastné, smějí se, jsou prostě happy, přitom jsou rádi, když mají alespoň něco do huby. Tady dítko nedostane tablet které má děcko bohatšího souseda a už je ta rodina v měřítku "redmarxů" chudá. Připadá mi, že za chvíli se budete se slzou v oku soucitně hladit po zádech se slovy "To je hrozná doba, musíme jíst suchý samlám, pít staré víno a kupovat auta bez střechy". Tak na mě ty budovateli lepších zítřků čím dál tím víc působíš...

Toliko za mě, když už jsi začal tříbit emoce...

jestli je to na me? ja se tu v tom novem razeni prispevku jeste moc nevyznam.

Do BL psat nezacnu, mam je sice v zalozkach, ale moc tam nechodim, je to vetsinou takove placani o nicem.

Ted tam byl zajimavej clanek o vypnuti posledniho vysilace u nas na dlouhy vlne, takze uz tam zadne radio nenaladime. Pry se casem budou vypinat i stredni vlny, premyslel jsem o tom to dat do zpravicek, ale pak jsem se na to vybod, nicmene zajimava inforamce, kterou jsem se nikde jinde nedocetl.

Jinak ale BL nic moc, radeji si zajdu sem na debaty. :-)

]:) Asi tam byl smajlik, takze jsi ten "blog" psal zbytecne. (Nevadi, vic lidi tu nechape muj vytribeny humor.)

K samotnemu textu: Necekam ze to pochopis, jak bys mohl, pokud ti cit pro odliseni spravnych a spatnych veci tez chybi. Takze snad jen reakce v tom, ze po nikom nechci, aby se choval lepe nez ja, zaroven si nemyslim, ze bych pozadoval pro sebe i ostatni nejaky vysoky standard, proste se jenom chovat normalne, kdyz to slo driv, tak to muze jit i dnes.

děti v těch opravdu chudých zemích si vyhrají s kousem dřeva a provázku a jsou šťastné

jo to by se imperialistum libilo, kousek dreva na hrani, kousek suchyho chleba k snedku a aby byli lidi stastny, nastesti lidi zase tak blby preci jenom nejsou.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru