Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zboží v obchodě a maximální odběr/os./den

Ani jsem to celé nedočetl, protože mi připadáš jako typický český "bojovník" za všechno rádobysprávné, samozřejmě jenom z tvého úhlu pohledu a hlavně do tvé kapsy...

Podplatil bych i ty bezdomace, co sedej pred Billou, aby mi tam vzali dalsi kila cukru, ale v Bille slevy nedelaj a kdyz tak jenom jako a u pokladny to ty zlodeji pocitaji za plnou cenu a slevu je treba si vyhadat. ]:)

Tohle jsi napsal ty, takže pokud to vykoupíš ty sám, je všechno v ouklendu, ale pokud někdo jiný, nedejbože z toho má ještě zisk, je ti z toho smutno a začneš se ohánět nějakou morálkou... Ne chlapče, smutno je mě, smutno je mi z lidí jako jsi ty, M-pol apodobní, kterých je plná tahle zajeb@ná republika, přizdisráčů, kteří mají plnou držku morálky, chtějí budovat různými příkazy, zákazy, nařízeními a regulacemi svrchovaně "spravedlivou" společnost, ovšem vždycky za peníze těch druhých, ne za vlastní. Vy víte nejlépe, jak by se měli chovat ti druzí, ale sami jste (jak jsem ti dokázal citováním tvého příspěvku) nemorální, přízemní hov@da... Docela by mě zajímala holá skutečnost, jak moc morální a soudržní jste vy, ty a třeba M-pol, komu jste kdy nezjištně pomohli, zřekli se nějaké výhody či bonusu ve prospěch někoho jiného. Ne to co tu napíšeš, ale holá a prostá skutečnost. Dal bych hlavu na špalek za to, že právě ty, co mají plné držky keců o morálce a rádi hospodaří z penězi cizích lidí pod rouškou jakési "spravedlnosti", zajímá především vlastní kapsa, byť momentálně vlastní vinou vysypaná, ale za to přece může "společnost"...
Takže smutno by ti mělo být především samému ze sebe, jenomže, jak jsi už spoustukrát ukázal, pojem jako sebereflexe je ti naprosto cizí. Když chcete měnit společnost, začněte kurv@ především u sebe a jděte ostatním (bez debilních keců) příkladem!!!

Ne, cévka mi nerupne, nemusíš se obávat, jen už mě tito ufňukanci a rádoby moralisti trochu serou. Už jen tvé vnímání chudoby je na přesdrž.., pokud posuzuješ chudobu lidí, podle toho jaké si kdo může dovolit koupit pívo, tak bys se sebou měl vážně něco dělat. Kdybys viděl opravdovou chudobu, jakou třeba já (mimo ČR i Evropu), tak nevím, ale asi bys spáchal harakiri nebo co... Přitom ty děti v těch opravdu chudých zemích si vyhrají s kousem dřeva a provázku a jsou šťastné, smějí se, jsou prostě happy, přitom jsou rádi, když mají alespoň něco do huby. Tady dítko nedostane tablet které má děcko bohatšího souseda a už je ta rodina v měřítku "redmarxů" chudá. Připadá mi, že za chvíli se budete se slzou v oku soucitně hladit po zádech se slovy "To je hrozná doba, musíme jíst suchý samlám, pít staré víno a kupovat auta bez střechy". Tak na mě ty budovateli lepších zítřků čím dál tím víc působíš...

Toliko za mě, když už jsi začal tříbit emoce...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat