
Čím novější mozzila tím výc stojí zaprd
V trochu starší verzi toho zázraku byly ikony webu na ploše, nejnovější verze.
AI je totání vul.
Nevíte jak tam dostat?
V trochu starší verzi toho zázraku byly ikony webu na ploše, nejnovější verze.
AI je totání vul.
Nevíte jak tam dostat?
Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru
Učebnice češtiny očividně taky stály za hovno.
Řešíme tady čestinu? Dotas byl jasnej ne.
Jasnej tedy nebyl. Rozumíš mu především ty sám.
Jak tam dostat co?
A proč je AI totální vůl?
Klid, on se neptá, to by šel do Poradny, on chce jen o tom pokecat ...
Ánébó.... se chce dostat do AI!
I tak se to dá pochopit.
Ve složce C:\Program Files\Mozilla Firefox - si na firefox.exe vytvoř pravým tlačítkem Zástupce.
Toho si pak přetáhni nebo jinak přesuň na Plochu.
Co je to výc?
Čeština má jednu výhodu. Můžeš přitvrdit ve významu, aniž bys stupňoval.
Důležitý je, mít svoji neschopnost na koho hodit. Tys našel dokonce dva viníky: Firefox a AI. Bravo!
Aj jezekhifi moze mat svoj slabsi den.
Dotaz som cital 3x, ale o com chce kecat netusim.
Ja jsem na to klikl protoze jsem myslel ze se bavi o Mozzarelle kterou mu zaprd srtýc.
.. Asi 3 témata v jednom prispevku.
Začínám tomu rozumět. S každou novou Mozzily nějakej VÝC stojí zaprd.
Ale jak si stoupnout zaprd, na to jsem ještě nepřišel. Jestli je to třeba jako stát nakřivo, nebo napříč.
Musíš prdnout do ruky.
Takže stát s dlaní u anusu pokaždé, když vyjde nová Mozzila? Ale má ten výc vůbec nějaký dlaně? Co když je to nějaký zvíře? Nebo třeba zvýře.
Ať už má dlaně nebo ne, hlavní je být připraven.
Už léta hledám něco lepšího, ale zatím nic než chromium na milion způsobů jsem nenašel. Mozilu zatím držím ve staré verzi, ale to nepůjde na věky.
Kdyby to nebyl tak obsáhlý problém, tak si snad něco napíšu sám.
Hodně lidí si chválí Palemoon, ale mě nepřijde jako nějaký zázrak. To samé Vivaldi a několik podobných. Safari je už jen pro apple, jinak když ještě bylo pro windows, vycházelo nejlíp, jeden čas jsem ho používal jako hlavní prohlížeč (šlo v něm tehdy i Aukro, které v žádném jiném prohlížeči, zásluhou zlepšováků Alllegra, pořádně nešlo). Dobrá (tak před 15-20 lety) byla opera hlavně tím, že byla úplně jiná než všechno ostatní (mnoho věcí tam šlo lépe, jiné zase hůř nebo vůbec). Jak se z ní stalo chromium, je to tuctový prohlížeč.