Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Sona Pekova vs koniec sveta

pocas Covidu sa JaFi a spol casto ohanali Sonickou, ktora bola povazovana v tej dobe za odbornicku, co nam ma vsetkym otvorit oci.
To, ze s nou nie je nieco v poriadku so tvrdil uz teraz a ze sa jej stav zhorsuje vidi kazdy kto ju aspon obcas sleduje.
O com tocim?
Sona totizto komunikuje s vyssimi bytostami (to kdekto), co mozno je nie az tak zaujimave, ale zaujimave je, ze sa jej zdoverili, ze sa blizi koniec sveta, oznacovany ako zablesk.
Vlasne ono je to vlastne novy zaciatok, ale len pre vybranych samozrejme.
Koniec sveta sa vsak po ohlaseni samotnou Sonickou nekonal, naco ona neskor vyhlasila, ze video, kde to oznamuje je deepfake, naco to neskor vraj v telefone poprela, takze za mna je to uz na ustav.
Povedl by som, ze taky smutny probeh ako sa z normalneho cloveka stal v priamom prenose sialenec.
Kto nesleduje tu je take male zhrnutie.
https://www.info.cz/zpravodajstvi-a-komentare/sona-pekova-je-lharka-jejim-priznivcum-to-ale-nevadi-jake-nebezpeci-z-toho-plyne
Pripadne Patrikova analyza.

Koho by zaujimalo aku ideologiu Sona vyznava tak odporucam dalsie video.

Uz vidim, co JaFi napise...ok je to blazon, ale v dobe Covidu este nebola...JaFi aj si myslim, ze uz vtedy jej to drbalo v hlave len ty si to vtedy este nevnimal.

Předmět Autor Datum
JaFi ti nic nenapíše, sám si v poslední době připadám jako blázen, když vidím, co vše těm nahoře (be…
Jan Fiala 03.09.2024 19:46
Jan Fiala
Mať takéto "starosti" a Rothschildove prachy - tak by mi to bolo úplne fuk :-p
yYy 03.09.2024 20:13
yYy
Během doby zloviru jsem poslouchal rozhovor s ní, mluvila o viru, o jeho zkoumání a jevila se mi nej…
Pavel 03.09.2024 21:03
Pavel
Odporucam prve video z odkazu na ten clanok tej blogerky...jej spolocnicka ju pozve pred kameru a So…
fleg 03.09.2024 21:33
fleg
Je tu článek v češtině o Tvořivé společnosti, která se projevuje v ČR a SR: Ukrajina vydala zatykač…
Pavel 10.10.2024 09:10
Pavel
Vzhledem k tomu, jak snadno lze dnes někdo zdiskreditovat - ať úmyslně nebo z hlouposti - mě tyhle p…
IQ37 03.09.2024 21:55
IQ37
Když někdo ve třetím tisíciletí věří v "Boha", nikdo se nad tím nepozastavuje. Já jsem celý život a…
Karel04 03.09.2024 23:28
Karel04
Jo a dostaneš do nosu kytičku. :-D
IQ37 03.09.2024 23:35
IQ37
Zaznělo ve filmu Dědictví: "Jsem ateista. Díky Bohu!" Mám rád tento druh humoru.
Pavel 04.09.2024 01:57
Pavel
No, ono těch věřících v (nějakého) Boha je docela dost: AI: Ahoj! Podle nejnovějších odhadů je na…
L-Core 04.09.2024 06:06
L-Core
Já jsem nepsal, že je "věřících" hodně nebo málo. Vztaženo k ČR: U nás je opravdu nějakých 80% věří…
IQ37 04.09.2024 12:39
IQ37
To procento odhadem odpovídá počtu lidí, kteří spatra odříkají alespoň Otče náš a Zdrávas Maria. ja…
merlouska 04.09.2024 20:45
merlouska
Aha, takže preto svet vyzerá ako vyzerá a je extrémizmus rozšírený. A realisti (ako ja) len cumia a…
Ale 10.10.2024 10:44
Ale
Země je samozřejmě placatá, ale se zvýšeným okrajem, aby nevytekla voda z oceánů a někdo nepřepadl p…
Karel04 10.10.2024 11:22
Karel04
A ked vela naprsi nevylieva sa potom cez ne? A co ked sa roztopia tie ladovce, nevyleje sa potom tie…
fleg 10.10.2024 12:59
fleg
Klídek :-) Když se "mořské" ledovce roztopí, hladina moře klesne. Protože 90% ledovců je pod hladino…
L-Core 10.10.2024 13:15
L-Core
To pak bude nádhernej krajopád. https://terrypratchett.com/explore-discworld/great-atuin-and-the-dis… poslední
Prasak 10.10.2024 19:48
Prasak
Velmi zaujimava reakcia na nieco co si necital a nevidel. Co v tebe evokovalo potrebuj vyjadrit svoj…
fleg-sk 04.09.2024 08:28
fleg-sk
Reagoval jsem jen na tvůj příspěvek samotný.
IQ37 04.09.2024 12:24
IQ37

Během doby zloviru jsem poslouchal rozhovor s ní, mluvila o viru, o jeho zkoumání a jevila se mi nejen při smyslech, ale jevila se mi seriózně.

Jak je na tom teď nevím; jedno z videí cos sem vložil má nahoře text Tvořivá cosi a to mám dojem, že je to nenápadně udělaná a propracovaná ruská ne nutně propaganda, ale hodnověrná nepravda. Kde jsem k takovýmu poznání přišel, to už nevím, ale nějak se mi to usadilo v hlavě, že tohle nebrat.

Jinak obecně opravdu se člověk může v řádu dvou let změnit, třeba z podivína na cvoka.

Co si tak vybavuju, občas éterem proběhne info o Cibulkovi. Dost lidí ho má za cvoka, naprostýho blázna, ale jsou i takoví, co tvrdí, že Cibulka to má v hlavě srovnaný, akorát schválně navenek ze sebe dělá idiota se stihomamem, aby se sám záměrně znevěrohodnil. Nevím, já kontakty u tajných služeb a vládců světa nemám.

Odporucam prve video z odkazu na ten clanok tej blogerky...jej spolocnicka ju pozve pred kameru a Sona tam ma par minut trvajuci emotivny ulet, kde vidiet, ze nie je ok.
Ta tvoriva spolocnost prisla z UA, ale je silne naviazana na RU a jeho ideologiu o tom, ze vsetko dolezite v minulosti sa udialo na jeho uzemi.

Je tu článek v češtině o Tvořivé společnosti, která se projevuje v ČR a SR: Ukrajina vydala zatykač na guru Danilova ukrytého na Slovensku

Igor Michajlovič Danilov - rodák z doněcké Makijivky a guru náboženského hnutí AllatRa - figuruje na webu ukrajinského ministerstva vnitra v kolonce „osoby skrývající se před úřady“. Podle uvedených informací se vyhýbá policejnímu vyšetřování. Spolu s ním jsou na seznamu hledaných osob i další představitelé hnutí.

Národní policie Ukrajiny podezírá Danilova a dalších pět vůdců AllatRy, která působí i pod značkou Tvořivá společnost u nás a na Slovensku, z několika trestných činů. Konkrétně z vlastizrady, ospravedlňování a popírání ruské agrese, výroby a šíření komunistických a nacistických symbolů včetně propagace obou těchto režimů a z vytvoření a vedení zločinecké organizace.

Vzhledem k tomu, jak snadno lze dnes někdo zdiskreditovat - ať úmyslně
nebo z hlouposti - mě tyhle pseudoproblémy nechávají chladným.

Když někdo ve třetím tisíciletí věří v "Boha", nikdo se nad tím nepozastavuje.
Tak proč někomu brát víru v někoho jiného? Nebuďme malicherní.

PS: Článek jsem nečetl a videa neprohlížel. Slunce v duši! :-)

No, ono těch věřících v (nějakého) Boha je docela dost:

AI:

Ahoj! Podle nejnovějších odhadů je na světě přibližně 84 % lidí, kteří se hlásí k nějaké vířehttps://www.worldreligiondatabase.org/. To zahrnuje všechny hlavní náboženství, jako je křesťanství, islám, hinduismus, buddhismus a další.

Na druhé straně, přibližně 16 % světové populace se identifikuje jako ateisté, agnostici nebo bez náboženské příslušnosti https://academic.oup.com/edited-volume/37199/chapter/327369979. To znamená, že zhruba 1,2 miliardy lidí na světě jsou ateisté nebo agnostici https://academic.oup.com/edited-volume/37199/chapter/327369979.

Poměr věřících k nevěřícím je tedy přibližně 5:1.

Já jsem nepsal, že je "věřících" hodně nebo málo.

Vztaženo k ČR: U nás je opravdu nějakých 80% věřících?
Tzn. lidí, kteří nejen že uvedou "jsem věřící" v nějaké anketě, ale tu víru i skutečně praktikují,
desaterem počínaje, pravidelnými návštěvami kostela, včetně zpovědi, atd.? Sotva.

Je to už delší dobu, kdy jsem četl, že skutečně věřících katolíků je u nás kolem 2% (slovy dvě procenta).
To procento odhadem odpovídá počtu lidí, kteří spatra odříkají alespoň Otče náš a Zdrávas Maria.

To procento odhadem odpovídá počtu lidí, kteří spatra odříkají alespoň Otče náš a Zdrávas Maria.

ja si myslim, ze to procento bude vyssi... otcenas bych z hlavy mozna nejak dala dohromady i ja, a to se nehlasim k zadne vire :-)

Ale jinak k tomu "vztazeno k CR" - slovo "prumer" jsi nekdy slysel? To, ze celosvetove je tech vericich 84 %, neznamena, ze je to tak v kazde zemi - nekde jich bude vic, nekde min.
A jestli o sobe nekdo rekne, ze je verici, tak ti muze byt uplne putna, jestli a jak to praktikuje. Ne kazdy vnima chozeni do kostela a zpovedi jako nezbytnou soucast viry, nehlede na to, ze take dost zalezi na tom, co je to za viru (takovi buddhisti nebo pastafariani asi do kostelu a ke zpovedi moc nechodej).

Klídek :-)
Když se "mořské" ledovce roztopí, hladina moře klesne. Protože 90% ledovců je pod hladinou a led má menší hustotu než voda. A ty pevninské tak rychle zas nezmizí, my se toho nedožijeme.

Mě spíše zajímá, jak silná je ta pozemská deska. Horníci se dostanou někam do 2-3 km (?), nejhlubší vrty jsou do 12km, což je podobná hloubka jako nejhlubší podmořské příkopy. Aby se to nepromočilo tak, že by voda nakonec utekla úplně pryč. Asi budu muset zavítat na fejsbú toho vašeho odborníka-poslance na tu placatou Zemi, třeba tam bude více info…

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru