Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nejlehčí vysoká škola

Dobrý den,
kvůli titulu oddálení odchodu do práce, bych se chtěl zeptat zda nevíte, která vysoká škola je nejlehčí, pro čtyřkaře že SOŠ? Absolvoval jsem SŠ po 6 letech.
Chtěl bych vědět na kterou vysokou školu je nejsnažší se dostat, např. je bez přijímacích testů a studium tam je lehce zvladatelné.
Chtěl bych tedy touto cestou požádat Vás o radu která škola nepředstavuje přílišnou studijní zátěž, případně i fakultu a obor.
PS. jedná se mi o veřejnou VŠ, soukromou nechci dotovat.
Předem děkuji píšu ohledně toho, že moc času na podávání přihlášek nezbývá, a další rok na úřadu práce si nemohu dovolit.

Předmět Autor Datum
Kdysi dávno se říkalo, že VŠE je nejtěžší střední škola u nás. Ale pokud jsi na střední byl čtyřkař…
Wikan 03.09.2024 15:30
Wikan
Jednou do nějaké práce nastoupit musíš. A protože není moc šancí, že nějakou VŠ doděláš, je zbytečné…
Karel04 03.09.2024 16:18
Karel04
Některým se hodí "Vyšší dívčí". U tebe bude stačit jenom změnit gender...
IQ37 03.09.2024 16:43
IQ37
Za mých mladých let ti, co chtěli vystudovat VŠ navzdory mizerným výsledkům ze střední, volili Unive…
Prim n.r. 03.09.2024 16:43
Prim n.r.
Ty se budeš válet a já tě ze svých daní živit? Mazej makat, příživníku!
Prasak 03.09.2024 16:50
Prasak
Dej se k myslivcům a můžeš chodit na vysokou jak dlouho budeš chtít. https://www.echo24.cz/a/Sn7PG/z… poslední
Yarda 03.09.2024 17:29
Yarda

Dej se k myslivcům a můžeš chodit na vysokou jak dlouho budeš chtít.
https://www.echo24.cz/a/Sn7PG/za-premnozenou-vysokou-zver-v-cr-muze-i-pravni-uprava

Za totality prý existovala Vysoká škola Ovčácká.
Učily se tam tři předměty:
Jak ovce vyhánět.
Jak ovce zahánět.
Marxismus-leninismus.

Nebo se zkus zajímat o místo ve vysoké politice. Takových jako ty tam asi je víc.

...Oskar Hronec z Košťálová se stal poslancem a Pěšinkovi se za to přece jen dostalo několika výtek od jeho věrných stoupenců. Ale Pěšinka jim klidně odpovídal:
„V parlamentě je dost a dost ještě větších mezulánů, než je tenhle barončin zeť! Čím víc je tam takových truhlíků, tím lip pro naši věc. Protože ti chytří jsou tak závistiví, že se pořád jenom hádají a všecko kazí."...

:beer::beer::beer:

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru