Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem eDoklady a další vládní "digitalizace"

V diskuzi tady https://www.seznam.cz/komentare/25817168-pracovali-jsme-i-na-stedry-den-ale-stejne-jsme-za-blbce-vyvojari-popisuji-pozadi-vzniku-systemu-prihlasek-na-stredni-skoly jsem našel příspěvek

Jsem ajťák a pedagog a výstup práce těchto "programátorů" je čirý amatérismus. Na střední škole se zaměřením na IT a učíme hned na začátku databázových teorií datové modelování, datovou analýzu. Sorry, ale databáze, která nemá ošetřeny výskyt duplicit je totální amatérismus. Ne jednom oboru dané střední školy máme i 8 přihlášek jednoho žáka !! Přitom stačilo nastavit unikátní klíč na kombinaci IZO školy x RČ žáka X Oborové číslo....

A aby se ten průser vyřešil, tak teď Cermat vymyslel, že máme na středních školách následně obvolávat rodiče a prosit je ať smažou duplicitní přihlášky, protože není jasné, která přihláška je platná. Zoufalý amatérismus, pravděpodobně neudělali pořádně datovou analýzu....

Jestli je to pravda, tak..., já už fakt nevím. Došly mi slova.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat