Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Známá influencerka?

https://www.super.cz/clanek/celebrity-uprimna-omluva-nestaci-influencerka-ktera-se-vysmivala-strelbe-na-filozoficke-fakulte-prisla-o-kseft-1501256
Nevím jak kdo, já jsem o tě dívence nikdy předtím neslyšel. Podobně jako o jiné dokud ji nezviditelnil kuchař co jí popálil obličej. Asi se nepohybuji v těch správných kruzích.
Když jsem o té střelbě slyšel, napadlo mne...ale hned jsem na to zapomněl, hanba by mne fackovala, přiživovat se na cizím neštěstí.

Vzpomněl jsem si na vtip:
"Já jsem influencer."
"Já taky howno umím."

:-(:beer:

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
O influencerce jsem nikdy neslyšel (stejně neznám jediné jiné jméno a její jsem už zapomněl). Většin…
IQ37 22.12.2023 11:55
IQ37
Debilov a ľudí čo sa potrebujú zviditeľniť je tu až toľko, že aby si v dnešnej spoločnosti prežil, m…
Ale 23.12.2023 22:10
Ale
„Tak ještě že jsem streamerka a do školy nemusím,“ Ve skutečnosti se ta osoba žádné střelbě nevysmí…
IQ37 24.12.2023 20:52
IQ37
A ten smajlík vyjadřující, že se směje tak, že až brečí?
Wikan 24.12.2023 20:55
Wikan
Takže celý poprask kvuli debilnímu smajlíkovy ? Ješte že tam nedala baňku nebo smeták, to už by bylo…
HPET 24.12.2023 21:03
HPET
Forma byla víc, než obsah. poslední
Prasak 25.12.2023 00:03
Prasak

O influencerce jsem nikdy neslyšel (stejně neznám jediné jiné jméno a její jsem už zapomněl).
Většina těchto lidí to dělá z exhibicionismu. A proto se v tomto vlastně blíží střelci z fafulty.
Společné mají hnus a touhu se zviditelnit. I když u toho střelce ty jeho pohnutky neznám.

Debilov a ľudí čo sa potrebujú zviditeľniť je tu až toľko, že aby si v dnešnej spoločnosti prežil, musíš byť buď najviditeľnejší alebo úplne neviditeľný. Radšej volím druhú možnosť. Veľa ľudí sa snaží o prvú možnosť a neúspešne, a z toho im potom jebe na čisto i nečisto.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru