Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Známá influencerka?

https://www.super.cz/clanek/celebrity-uprimna-omluva-nestaci-influencerka-ktera-se-vysmivala-strelbe-na-filozoficke-fakulte-prisla-o-kseft-1501256
Nevím jak kdo, já jsem o tě dívence nikdy předtím neslyšel. Podobně jako o jiné dokud ji nezviditelnil kuchař co jí popálil obličej. Asi se nepohybuji v těch správných kruzích.
Když jsem o té střelbě slyšel, napadlo mne...ale hned jsem na to zapomněl, hanba by mne fackovala, přiživovat se na cizím neštěstí.

Vzpomněl jsem si na vtip:
"Já jsem influencer."
"Já taky howno umím."

:-(:beer:

Předmět Autor Datum
Tím komentářem akorát tak upozornila na svůj "intelekt". Kdyby mezi obětmi byl někdo z její rodiny,…
host 22.12.2023 11:35
host
O influencerce jsem nikdy neslyšel (stejně neznám jediné jiné jméno a její jsem už zapomněl). Většin…
IQ37 22.12.2023 11:55
IQ37
Debilov a ľudí čo sa potrebujú zviditeľniť je tu až toľko, že aby si v dnešnej spoločnosti prežil, m…
Ale 23.12.2023 22:10
Ale
„Tak ještě že jsem streamerka a do školy nemusím,“ Ve skutečnosti se ta osoba žádné střelbě nevysmí…
IQ37 24.12.2023 20:52
IQ37
A ten smajlík vyjadřující, že se směje tak, že až brečí?
Wikan 24.12.2023 20:55
Wikan
Takže celý poprask kvuli debilnímu smajlíkovy ? Ješte že tam nedala baňku nebo smeták, to už by bylo…
HPET 24.12.2023 21:03
HPET
Kvůli větě se smajlikem.
Wikan 24.12.2023 22:54
Wikan
Forma byla víc, než obsah. poslední
Prasak 25.12.2023 00:03
Prasak
Neostrá vagína, na které je se ukázalo, jak moc je lidstvo emočně otupené z něčeho takovýho, jako je…
Prasak 22.12.2023 12:54
Prasak
Nesleduju tady sortu lidí, ale na druhou stranu malinko překvapil "Mike Je Pán" lehce vím o koho jde…
syndrom 22.12.2023 14:32
syndrom
A co ti ten vtip připomnělo? Že je hned v prvním příspěvku?
Wikan 22.12.2023 15:11
Wikan
Jako jo V jiném podání
syndrom 22.12.2023 15:27
syndrom
Mňa sa raz takto otec spýtal čo znamená "influencer" až som mu to vysvetlil, hneď prišiel so zaujíma…
Ale 23.12.2023 22:02
Ale
Tak tohle je drsné, kam se hrabe slečna influencerka, prý je to PrintScreen displeje: http://www.eba…
Yarda 24.12.2023 13:59
Yarda
No jo, reklama podle klíčových slov. Nedokáže to rozlišit smysl článku, takže občas je to dost nevho…
Wikan 24.12.2023 14:23
Wikan
AI na reklamy holt nemá city.
Prasak 24.12.2023 14:23
Prasak
Nevim co je trapnejsi, jestli ti co to pisou, nebo ti co reaguji, zkratka takova zabava pro chude. T…
HPET 24.12.2023 20:38
HPET

O influencerce jsem nikdy neslyšel (stejně neznám jediné jiné jméno a její jsem už zapomněl).
Většina těchto lidí to dělá z exhibicionismu. A proto se v tomto vlastně blíží střelci z fafulty.
Společné mají hnus a touhu se zviditelnit. I když u toho střelce ty jeho pohnutky neznám.

Debilov a ľudí čo sa potrebujú zviditeľniť je tu až toľko, že aby si v dnešnej spoločnosti prežil, musíš byť buď najviditeľnejší alebo úplne neviditeľný. Radšej volím druhú možnosť. Veľa ľudí sa snaží o prvú možnosť a neúspešne, a z toho im potom jebe na čisto i nečisto.

Neostrá vagína, na které je se ukázalo, jak moc je lidstvo emočně otupené z něčeho takovýho, jako je střelba ve škole. Média takovéto zprávy ze světa nosí tak často, že už to spousta lidí ani nepovažuje za katastrofu, ale jen za další článek v novinách. Ani to, že se to stalo u nás, jim nevadí. Jsme přímo zahlceni negativními zprávami z celého světa - Ukrajina, Izrael, vraždy ve Francii, každou chvíli něco, samá smrt. Tak se ani nedivím, že té pipině z "huby" vypadnul takový debilní komentář, aniž by se nad tím trochu zamyslela.

Nesleduju tady sortu lidí,
ale na druhou stranu malinko překvapil "Mike Je Pán" lehce vím o koho jde, pár videí jsem viděl jak školí MP Praha, ale to je teď vedlejší
On sám je magor, ale za toto malé bezvýznamné plus.....jako za mě asi jo

Přpomnělo vtip

on: ahoj, co děláš?
ona: já jsem influencerka
on: v pohodě, já taky umím hovno

Mňa sa raz takto otec spýtal čo znamená "influencer" až som mu to vysvetlil, hneď prišiel so zaujímavým slovenským prekladom "politická kurva". Celkom to i sedí, lebo podobne ako politici, cieľom je len ovplyvniť zmagorených ľudí aby súhlasili či verili každej volovine čo vypustia.

Nevim co je trapnejsi, jestli ti co to pisou, nebo ti co reaguji, zkratka takova zabava pro chude.
Ta influencerka co bych jen dodal, nemela psat jakési referat jak toho lituje (nebo spis co chcou lidi slyset), ale napsat proste pravdu ze to vzala na lehkou vahu a napsala jeste predtim nez se tam vyhrotilo v docela drsne drama.
Trapny vtip ale ne tak aby to musela resit cela CR, dit je to tupa blondyna sakra, jako kozy hezky a tak, ale kdo od ni ceka ze placne neco rozumneho ?
Vsak uz ju EntropiqTeam vyhodili, hlavne ze hezka ukazka dvojiho metru kde ten mamlas TrueCzechCloud psal stejne hovadiny, a dostal jako ze jen napomenuti.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru