Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Česká pošta, rušení poboček, červenec 2023

Ministerstvo ruší od 1. 7. 2023 asi 300 poboček České pošty, viz např. Pošta zveřejnila seznam rušených poboček. V článku je interaktivní formulář pro vyhledání rušených poboček.

V této souvislosti by mne zajímalo, zda zrušení pošty znamená taky zrušení příslušnýho PSČ? Jestliže ano, znamená to, že bude nutnost si nechat vystavit všechny doklady a smlouvy znovu? Občanka, řidičák, karta zdravotního pojištění, korespondenční adresa v bance, pracovní smlouva u zaměstnavatele, u smluv na dodávku energie, plynu, vody, nájemní smlouvy, pojištění domácnosti, ...?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pošta nově zruší pobočky, které rušit nechtěla, protože už je dávno zavřela „Došlo k výměně 21 pobo…
Pavel 18.05.2023 09:26
Pavel
Pobočky na lukrativních pozemcích se jim nepodařilo zavřít, tak zavírají náhradní. Četl jsi napříkla…
Jan Fiala 18.05.2023 10:22
Jan Fiala
Ano, četl a dával jsem to sem: https://debaty.net/discussions/3185497-ceska-posta-ruseni-pobocek-cer…
Pavel 18.05.2023 12:10
Pavel
Pánové, zajímavé je to, že jak sem tady nadával na Poštu, tak v dnešní době jsou o něco levnější (ne… nový
jezekhifi 31.05.2023 05:03
jezekhifi
Mě dokonce zavolal, když se nemohl dozvonit a neprotestoval v nechani balicku za kvetinacem pred vch… poslední
Jan Fiala 31.05.2023 06:11
Jan Fiala

Pošta nově zruší pobočky, které rušit nechtěla, protože už je dávno zavřela

„Došlo k výměně 21 poboček za jiné, které se podle původního plánu rušit neměly,“ informoval na webu pošty mluvčí Matyáš Vitík.

Jak ale Seznam Zprávy z přehledu vyčetly, v rámci „výměny“ mají skončit i čtyři pobočky, které už fakticky nefungují - v Cerekvičce-Rosicích či Mladých Bříštích na Vysočině, pobočka Hory Matky Boží ve Velharticích a také pošta Teplice 2.

Ehm?

Pánové, zajímavé je to, že jak sem tady nadával na Poštu, tak v dnešní době jsou o něco levnější (nebo se mě to zdá) a hlavně rychlost je až uchvatná, a dokonce v sobotu. Že by zafungovala poté co je válcuje Zásilkovna?

Bavím se o tom, že mě došlo zboží v sobotu cca v 16 hodin a ještě se ten pošták usmíval (neuvěřitelné) jo a bylo to cca 2 dny před silvestrem.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru