Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemZamknuto Rusko vs ukrajina

Dobry den,
Jaký máte názor na nynější situaci mezi Ruskem a Ukrajinou?
Já osobně z toho nemám dobrý pocit a furt mám nějaký takový špatný vnitřní pocit.
Kdyby došlo k nejhoršímu pochybuji že NATO dokáže Rusko udržet u hranic s Ukrajinou a musíme si uvědomit že jsme strašně blízko této lokalitě. Ukrajina a Slovensko a je Rusko u našich hranic.
Také me zneklidňuje pozitivní sympatie mezi Ruskem a Čínou, kdyby se tyhle dvě velmocí spojili tak jsou obavy určitě na místě
Je hodně lidi co tuto situaci nevidí a žijí si bezstarostný život. Ale stačí, aby pár vysoce postaveným lidem ruplo v bedně a věřte že ve válce nikdo z nás nechce žít. Naši předci byli chudáci. Umění survivalu se nikdy nezdálo tak aktuální jako teď, už jsme kdysi viděli prázdné pulty bez trvanlivých potravin. Co si o této situaci myslíte?je obezřetne se začít připravovat na to nejhorší nebo si žít bezstarostný život a doufat že se nic nestane ?

Pokračování zde: https://debaty.net/discussions/3129606-rusko-vs-ukrajina-2 (host)

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Popis dnešní i dřívější reality z oblasti Donbasu; obyčejnej člověk popisuje život v posledních lete…
Pavel 01.03.2022 10:05
Pavel
Prosím tě, buď aspoň trošku soudný a vyvaz to válečný zpravodajství výpovědí Ukrajinců z druhého táb…
Buzdogan 01.03.2022 10:42
Buzdogan
Narazil jsem na článek relevantní k situaci, vložil jsem na něj odkaz. Já nejsem novinář, abych si…
Pavel 01.03.2022 10:47
Pavel
Nepletu, to's ty jen špatně pochopil. Poslední tvoje zprávy jsou pouze z jednoho tábora a je jich ně… poslední
Buzdogan 01.03.2022 10:55
Buzdogan

Prosím tě, buď aspoň trošku soudný a vyvaz to válečný zpravodajství výpovědí Ukrajinců z druhého tábora a klidně taky z Donbasu. Po netu se toho válí mraky. Díval jsem s enanten výbuch na náměstí a dnešní rakety umí padat vertikálně?

Nepletu, to's ty jen špatně pochopil. Poslední tvoje zprávy jsou pouze z jednoho tábora a je jich několik po sobě. Narážel jsem jen na to, na nic jiný. Přispívas jen k tomu, že dnes bys dostal medaili za umlácení občana jedné země dlažební kostkou.

Zpět do debat Nahoru