Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co v životě dělat?

Chci žít tady a teď zdědil sem velké peníze (3 mega) to je relativně málo ale na dobu 3 let je to balík. Bojím se že do 3 let umřu tak to utratit chci hned, ale přijde mi že v životě toho není moc co delat aby to člověku neco přinášelo kromě PC her a spánku. Existuje nějaká web která vygeneruje činnosti co dělat?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Kup si vagón zmrzliny.
Prasak 30.12.2021 16:29
Prasak
Nevím proč jsem četl vagínu zmrzliny :-[ nový
Jan Fiala 30.12.2021 19:19
Jan Fiala
Přání otcem myšlenky. Asi máš deficit. nový
Prasak 30.12.2021 19:40
Prasak
Nevim kde tady chces zit, ale v Praze si za 3 MEGA pomalu nekoupis ani garsonku. Takze asi tak k tom…
RedMaX 30.12.2021 16:50
RedMaX
Zdedil velky prd. Jen tu troli, pred chvili mel "lucidni sen".
Dwane Dibbley 30.12.2021 16:59
Dwane Dibbley
Zdedil velky prd. Jen tu troli Jiste, kdo jiny by napsal "v životě toho není moc co delat aby to čl… nový
HPET 30.12.2021 19:00
HPET
Dotyčný zjevně ještě nikdy nesouložil, když zná jen hrát a chrnět. nový
Prasak 30.12.2021 19:13
Prasak
Trollíka už nebaví hrát, na spaní je brzy a tak se zase jde bavit vymýšlením blbinek s představou, ž… poslední
Karel04 30.12.2021 20:15
Karel04
Adra, Člověk v tísni, Unicef atd. těch webů kde můžeš činit dobro je nepočítaně. Pak můžeš zase chod… nový
nerady 30.12.2021 18:55
nerady
Najmi si soukromého psychiatra. To bude smysluplné využití těch (údajných) tří milionů. nový
host 30.12.2021 19:07
host

Nevim kde tady chces zit, ale v Praze si za 3 MEGA pomalu nekoupis ani garsonku. Takze asi tak k tomu, ze mas nejaky balik. Nicmene myslim, ze to je prvni vec, kterou bys mel udelat, zacit zit sam a odstehovat se od rodicu. Kdyz jsi zdedil prachy, tak to budes mit do zacatku snadne, spousta mladych lidi zacina s par korunama v kapse, byt rad, ze mas takovou vyhodu!

Zdedil velky prd. Jen tu troli

Jiste, kdo jiny by napsal "v životě toho není moc co delat aby to člověku neco přinášelo kromě PC her a spánku.".
Jsem opravdu rad, ze jsem narozen v 80 letech kdyz vidim dnesni mladez je mi z toho divne ..

Bojím se že do 3 let umřu

Ja se zase bojim ze tu tech let budes podstatne dele.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru