Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Máme nejlepší zdravotnictví na světě (jen zabíjí lidi)

Přečtěte si článek o tom, jak to reálně chodí v nemocnici na pohotovosti. Je to fakt síla! Jo a napsal to lékař, je to info z první ruky.

Máme nejlepší zdravotnictví na světě (jen zabíjí lidi)

Přijde mi hodně smutný, že pro některý typy problémů (popsaných v článku) nemáme vlastně systémový řešení. Chudáci pacienti v takové situaci. Netušil jsem, že je to u nás tak zlý.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Problem vidim jinde. V clanku i jinde zmineny, presto tomu nikdo nevenuje pozornost. Doktori slouzi…
bahno 04.11.2021 09:52
bahno
To je v poradku, nemocnice preci z povahy veci nemuze byt tim zlym kapitalistou, ktereho by Malacova…
RedMaX 04.11.2021 19:35
RedMaX
Ještě jsem neviděl doktora, který nemá co do huby. A to i přesto, že stále brečí, že mají málo. Takž…
IQ37 05.11.2021 01:22
IQ37
Este som nevidel tazko choreho cloveka coby neskemral o to, aby dostal co najlepsiu lekarsku starost…
fleg 05.11.2021 08:55
fleg
A víš proč? Protože praxi dělají tak od sedmi do jedné (navíc případy nepřípady - důchodci, co si ch…
mif 06.11.2021 12:17
mif
Jj. Doktoři nejsou špatně placený, když se člověk kouká jen na konečnou částku. Na skutečně odpracov… poslední
bahno 06.11.2021 18:53
bahno

Problem vidim jinde. V clanku i jinde zmineny, presto tomu nikdo nevenuje pozornost. Doktori slouzi 24h sluzby. Nic takovyho jako 24h smena zakonik prace nezna, dokonce ani v pripade katastrof, kdy je maximum 16h. Jak je to mozny? Zakonik prace zna pohotovost na pracovisti - a to je prave ta sluzba, o ktery doktori mluvi. Jenze u toho se pocita s tim, ze ten clovek tam vicemene nic nedela, jenom je pripraven pracovat, kdyby to bylo nutny. Tohle je koser napriklad u doktora v laznich, kterej tam pres noc jenom tak zevluje, spi, ale je tam pripraven, kdyz se vyjimecne neco stane. Ale neni mozny takhle resit prijem velky nemocnice! Coz se ale deje. A prave tady vidim ten problem, to systematicky pretizeni (nekterych) doktoru.

A víš proč? Protože praxi dělají tak od sedmi do jedné (navíc případy nepřípady - důchodci, co si chtějí pokecat), zbytek dne (do deseti i jedenácti večer) jim zabere administrativa a cifršpionství. Vím to, protože bejvalka obvoďačka. No nevysral by ses na to? Já jo.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru