Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Chtěl bych si začít dělat svoji šunku

Zdravím,
nevěděl jsem, kam debatu umístit, tak jsem to vyzkoušel sem.
Rád bych se pokusil a naučil se dělat vlastní domácí šunku. Hledám někoho, kdo s tím má zkušennost a kdo mi poradí, jaký šunkovar pořídit. Existují plastové, nerezové i hliníkové. Plastový nechci. Rozhoduji se mezi tímto nerezem a tímto hliníkem.
Co byste pořídili vy?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Sice takto maso neprznim, ale urcite bych se vyhnul hliniku.
Dwane Dibbley 25.08.2021 15:40
Dwane Dibbley
Tak hliniku se nebojím. Do dneška mám na chalupě hliníkový příbory. Jíme s tím celý život. Stejně by…
Oleander 25.08.2021 16:07
Oleander
Pokud bych měl možnost volby, hliníku bych se vyhnul. Negativní vliv na zdraví byl už prokázaný. To… poslední
Moas 26.08.2021 05:53
Moas

Pokud bych měl možnost volby, hliníku bych se vyhnul. Negativní vliv na zdraví byl už prokázaný. To už radši ten plast.
Taky patřím ke generaci, která jedla hliníkovými příbory, dlabala z ešusů atp., ale hliník bych nechal leteckým konstruktérům.

jinak samotný šunkovar až tak nerozhoduje - má-li být šunka soudržná, je potřeba dobře připravit kvalitní surovinu - pak lze šunku připravit i v půllitrovém hrnku, na kterém stojí další půllitrový hrnek naplněný vodou (osobně vyzkoušeno).

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru