Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pošta neinformuje o došlém balíku

Koupil jsem přes aukro autonabíječku a pořád čekám kdy dorazí. První dodání bylo posláno zpět. ale že by mě nechali aspon lístek ve schránce nic. A ted podruhé (protože mám číslo) sem zjistil, že to leží na poště, a zase žádný lístek! To jako pošta pokud nemá jiný kontakt, než adresu, tak to nedoručí nebo co??

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Česká pošta klesla ještě hlouběji, pokud to ještě jde. Dnes mi psali, že budou doručovat EMS - expr…
Jan Fiala 07.05.2024 14:31
Jan Fiala
Možná si tě doručovatel spletl s květináčem... ]:) Pardon, to není vtipný. nový
host 07.05.2024 20:01
host
Jediná metoda na tohle doručování nebo jen vhazování oznámení do schránky je s tím otravovat vedoucí… poslední
Karel04 07.05.2024 22:32
Karel04

Česká pošta klesla ještě hlouběji, pokud to ještě jde.

Dnes mi psali, že budou doručovat EMS - expresní zásilka do vlastních rukou výhradně jen adresáta.
Doručili. Hádejte jak? Doručovatel/ka se ani neobtěžoval zazvonit, hodil to u vchodových dveří za květináč, kde si kdokoliv mohl tu velkou obálku odnést.

Jediná metoda na tohle doručování nebo jen vhazování oznámení do schránky je s tím otravovat vedoucího pošty, ať si tam zjednají pořádek. Konkrétně v tomto případě prověření, kdo za tebe podepsal převzetí nebo podpis zfalšoval. Po pár reklamacích bude zřejmě doručovatel poučen, že to tak dělat nemůže.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru