Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem HBO GO vs Netflix

Skusil som(skusam stale) okrem Netflixu aj HBO GO ako hlavneho konkurenta a...
Som strasne, ale strasne sklamany.
Androidoy klient je vyrazne menej prehladny ako Netflixovy, nepaci sa mi ani jeho dizajn.
Pri prehravani nemozem skakat o 5-10s, zaujimave, ze Iphone klient tuto moznost ma.
Ponuka filmov a serialov je velmi, ale velmi uboha...skoro nic z toho ma nezaujalo, ale to je mozne aj tym, ze mam doma HBO na TV(satelit).
A ked uz si nieco vyberiem strasne pritom trpim (Doom patrol na odporucanie syna) a neviem, ci to vobec dopozeram.

Je to len moj pocit, alebo je naozaj HBO GO chudy pribuzny v porovnani s Netflixom?

Edit: Este doplnim, ze kazdych par minut mam parsekudnovy zasek. Zaujimave, ze synator na Iphone zaseky nema. A tie zase nemam na datach, co som skusal ani ja asi 1h pozerat.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Že se vracím ke starému tématu, ale u HBO Go se stále nic neděje, téměř nic nepřibývá a nějaký šéf H…
RedMaX 29.09.2021 23:24
RedMaX
Poridili jsme Amazon Prime Video, Netflix to neni, ti maji jednoznacny naskok, ale zvlast v ty akci,…
RedMaX 12.10.2021 21:50
RedMaX
Jaka akce? A jak to vypada s titulkama, jsou tam?
merlouska 12.10.2021 22:48
merlouska
Prime Video je prvni týden zdarma a potom do konce roku 79Kč měsíčně. Po novém roce už to bude 159 K… nový
RMX 13.10.2021 07:34
RMX
Tak bohuzel mam spatnou zpravu: Amazon Prime Video nebrat! Totalne amaterska VoD sluzba, u serialu… poslední
RedMaX 15.10.2021 23:57
RedMaX

Že se vracím ke starému tématu, ale u HBO Go se stále nic neděje, téměř nic nepřibývá a nějaký šéf HBO pro Evropu řekl, že do východní Evropy (myšleno včetně ČR) nedorazí nové HBO Max dřív než v únoru 2022 a i to je nejisté. Prostě pro HBO jsme nevýznamní a zájem tu zjevně není.
Tudíž to táta konečně pochopil, páč to platil a zrušil to.

Teď máme jen Netflix. Ne že by nedostačoval, ale Amazon Prime Video má teď akci, předělal rozhraní do češtiny a prý pilně překládají.

Mám k tomu teda dotaz, jestli stojí za to začít sledovat Amazon Prime, pokud na sledování potřebuji české titulky. Koukal jsem na FilmToro a moc mi to nepřišlo, ale nevím, jak moc to mají aktualizované.

No a pokud ne Amazon, tak je nějaká VoD, kterou byste aktuálně doporučili a má titulky v češtině, když teda pomineme Netflix, protože ten je jednička a ten máme asi téměř všichni.

Poridili jsme Amazon Prime Video, Netflix to neni, ti maji jednoznacny naskok, ale zvlast v ty akci, co to ted je, mi to prijde ok. Minimalne chvili (par mesicu) se bude na co koukat.

HBO a Disney az konecne prijdou, budou mit zpocatku silnou konkurenci, pokud teda zvlast Disney nebude komplet s ceskou lokalizaci pripraven a bude to prekladat postupne.

Prime Video je prvni týden zdarma a potom do konce roku 79Kč měsíčně. Po novém roce už to bude 159 Kč měsíčně.

Titulky nejsou u všeho, ale jsou tam. Minimálně na ty 3 měsíce by to i člověku, který bude koukat denně mohlo stačit. Táta zatím říkal, že ok, ale já toho odtamtud už dost viděl byť něco i přes torrenty nebo prostě jinde.

Pokud to chceš na vyzkoušení, tak myslím, že teď je vhodná příležitost a po novým roce se to dá zrušit, pokud už tam nebude na co koukat.

Tak bohuzel mam spatnou zpravu:

Amazon Prime Video nebrat! Totalne amaterska VoD sluzba, u serialu bezne chybi ceske titulky k jednomu dilu z cele rady.

Nedivil bych se, kdyby to idioti meli prelozene a jen se vysrali na kontrolu, zda do serialu nahodili vsechno.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru