Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem HBO GO vs Netflix

Skusil som(skusam stale) okrem Netflixu aj HBO GO ako hlavneho konkurenta a...
Som strasne, ale strasne sklamany.
Androidoy klient je vyrazne menej prehladny ako Netflixovy, nepaci sa mi ani jeho dizajn.
Pri prehravani nemozem skakat o 5-10s, zaujimave, ze Iphone klient tuto moznost ma.
Ponuka filmov a serialov je velmi, ale velmi uboha...skoro nic z toho ma nezaujalo, ale to je mozne aj tym, ze mam doma HBO na TV(satelit).
A ked uz si nieco vyberiem strasne pritom trpim (Doom patrol na odporucanie syna) a neviem, ci to vobec dopozeram.

Je to len moj pocit, alebo je naozaj HBO GO chudy pribuzny v porovnani s Netflixom?

Edit: Este doplnim, ze kazdych par minut mam parsekudnovy zasek. Zaujimave, ze synator na Iphone zaseky nema. A tie zase nemam na datach, co som skusal ani ja asi 1h pozerat.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tak bohuzel mam spatnou zpravu: Amazon Prime Video nebrat! Totalne amaterska VoD sluzba, u serialu… poslední
RedMaX 15.10.2021 23:57
RedMaX

Tak bohuzel mam spatnou zpravu:

Amazon Prime Video nebrat! Totalne amaterska VoD sluzba, u serialu bezne chybi ceske titulky k jednomu dilu z cele rady.

Nedivil bych se, kdyby to idioti meli prelozene a jen se vysrali na kontrolu, zda do serialu nahodili vsechno.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru