Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Mif - tvoje postoje?

Mife, sleduju už delší dobu, že reaguješ dost podrážděně. Nedokážu ale identifikovat, zda to hraješ nebo jseš fakt naštvanej.

Svět se mění, to jistě, to už se stalo tolikrát...
Život před a po 2. světové válce se lišil, život před rokem 1989 a po něm se lišil; doba po covidu bude určitě jiná než před covidem.

Tak to prostě na světě chodí.

A teď by mne zajímalo, z čeho máš takový obavy?

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pavle, kdybys měl jen minimální představu, co se mi honí v palici, začneš řvát a utečeš. Daleko.
mif 11.03.2022 22:12
mif
Evidentně si uvědomuješ, že se s tebou děje něco vážnýho. To je první krok správným směrem. Druhým k…
Pavel 11.03.2022 22:44
Pavel
Nesmysl, staci mu, aby vylez z hospody nekam na cerstvej vzduch a ze ho ma okolo sebe hodne. Jenom s…
RedMaX 11.03.2022 22:55
RedMaX
Ne vsechno vyresi cerstvej vzduch.
merlouska 11.03.2022 23:58
merlouska
Na me to funguje nejlip, nevnucuju to nikomu, moznosti je vic, na nekoho vic zapusobi dobrej sex, je… nový
RedMaX 12.03.2022 00:22
RedMaX
Evidentně si neuvědoumuješ ty smutnou pravdu, že se s celým jsoucnem děje něco divného. Čas není tím… nový
mif 12.03.2022 00:22
mif
S vekem se cas opravdu pocitove zkracuje, neni to divne, vygoogluj si to. nový
RedMaX 12.03.2022 07:38
RedMaX
A já to ukončím tezí, že je mif blbý a nic nechápe. Stačí to takhle? Nebo se bude lámat kolo ve vodě… poslední
mif 12.03.2022 08:36
mif

Evidentně si neuvědoumuješ ty smutnou pravdu, že se s celým jsoucnem děje něco divného. Čas není tím, čím se zdál být. Zkracuje se. Divné jsou i předešlé vzpomínky (neříkej, žes nezažil). Asi jsem fakt magor a potřebuju "odborníka" na mozek. Definuj šílenství.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...