Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pro Semprona - proc je iPhone lepsi nez Android

Sem davejte pouze argumenty, v cem je iPhone lepsi nez Android

Rozhodne sem nepatri argumenty, v cem je naopak Android lepsi, nebo vhodnejsi, nebo technicke udaje vyznivajici v neprospech iPhonu (na to si laskave v pripade potreby zalozte jine vlakno) - tato debata nema poryvat vsechny aspekty, pouze ty pro iPhone pozitivni

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pozitíva: trošku viac blbuvzdornejší systém, trošku menej náchylný na malware, aktualizácie/podpora…
iRetard 23.12.2020 11:11
iRetard
trošku viac blbuvzdornejší systém Tohle je podle me negativum, respektive duvod, proc je to vic blb… nový
Dwane Dibbley 23.12.2020 16:51
Dwane Dibbley
Některým jedincům zvyšuje jejich ego. nový
Prasak 23.12.2020 12:31
Prasak
Jsem rad, ze zavistive komentare nechavas v tomto zbytecnym vlakne a nespinis mojí seriózní diskuzi.… nový
Sempron 23.12.2020 17:18
Sempron
Nevím co ti kdo závidí, ale mobil značky Apple to nebude:-D S tím krámem di do řiti. nový
jezekhifi 23.12.2020 17:52
jezekhifi
To máš stejné, jak když jeden zaměstnanec u mě v práci, chce za starý Iphone 4s 3000Kč. Když jsem mu… nový
jezekhifi 23.12.2020 17:47
jezekhifi
Lumie 950 :-? No ty vole! Ale jo, sám jsem ji taky ještě nedávno používal, ve verzi XL. No a pak se… nový
Mamko Tatić 24.12.2020 21:30
Mamko Tatić
Neodddiskutovatelne plus - system odladeny vyrobcem pro konkretni hardware, vyrobce HW je soucasne i… nový
lucifer 23.12.2020 20:56
lucifer
Na iPhone se možná líp balí holky, i když asi jen jednodušší blondýny. nový
Karel04 23.12.2020 20:59
Karel04
Pořídil jsem si letošní SE. Na prestiž prdím. Byla prostě potřeba nového telefonu a ze zvědavosti js… nový
Niko Bellic 23.12.2020 21:16
Niko Bellic
Řada fičur je brána některými uživateli jako negativum a některými jako pozitivum. Např. neexistence… nový
Moas 23.12.2020 22:19
Moas
Osobně si myslím, že má lepší baterii a také rozhraní pro uživatele nový
Enzo88 28.12.2020 16:17
Enzo88
jako ze iphone ma lepsi baterii? to vazne? :-o nový
merlouska 29.12.2020 01:12
merlouska
iPhone má VŠECHNO lepší, to nevíš? :-D nový
jege 29.12.2020 13:15
jege
Jo, zname: Sovetske damske naramkove hodinky jsou nejlepsi, nejvetsi, nejtezsi a nejrychlejsi na cel… poslední
gilhad 29.12.2020 14:35
gilhad

To máš stejné, jak když jeden zaměstnanec u mě v práci, chce za starý Iphone 4s 3000Kč. Když jsem mu řekl, že je to stará plečka, tak mě odpověděl že je lepší jak tvoje Lumie 950. Já říkám jasně, mám větší displej s větším rozlišením, a vše ostatní mám na jiné urovni, a on odvětil je to Apple, proto je lepší...

Stručně řečeno majitelé Iphone jsou totální idioti, jinak nevím co si mám myslet.

Pořídil jsem si letošní SE. Na prestiž prdím. Byla prostě potřeba nového telefonu a ze zvědavosti jsem sáhl po tomhle. Moje první jablko. Po 2 měsících spokojenost. Všechno je svižné a bez problému funguje kdykoliv potřebuji. Slibují dlouhou SW podporu, možná až 5 let. To mě zaujalo a sáhl jsem tedy raději po 128 GB verzi. Třeba to bude první telefon, u kterého zastará baterie dřív, než HW/SW.

Řada fičur je brána některými uživateli jako negativum a některými jako pozitivum.
Např. neexistence custom launcherů. Pozitivně se to dá brát tak, že Apple vymyslel funkční a ergonomický způsob, jak uspořádat aplikace, ikony a akce. Negativně se to dá brát tak, že uživatelé, kteří preferují jiný, pro ně efektivnější způsob, mají smůlu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru