Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Croissant 7days

Fakt by mě zajímalo kdo si tohle může kupovat. Pokaždé když jsem si tenhle croissant v nouzi koupil tak nejen že vypadal otřesně, ale hlavně nebyl vůbec dobrý. Jak někdo tohle může vyměnit za pečivo z pekárny?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Třeba kvůli tomu, že to ve špajzu vydrží a když nestihneš nakoupit pečivo a ráno valíš na šestou do…
Prasak 25.11.2020 17:09
Prasak
Tak pekárny jsou otevřené i před 6 ;-)
Al Capone 25.11.2020 17:18
Al Capone
Tak pekárny jsou otevřené i před 6 Většina obyvatel žije mimo Prahu; i v takový městě s deseti tisí…
Pavel 25.11.2020 17:48
Pavel
Bydlím i pracuji v Praze a když mám ranní, tak jdu na šestou. A pekárna v metru? Od šesti... Naštěst… poslední
Mamko Tatić 24.12.2020 22:25
Mamko Tatić
Obcas beru velkej. Kdyz zapomenes, ze to ma byt krocan, tak jsou nektery naplne celkem dobry.
Dwane Dibbley 22.12.2020 16:53
Dwane Dibbley
Jo, spíš to brát jako trvanlivou buchtu. Já si to občas vezmu do práce, švihnu to do kufru s vercajk… nový
Prasak 22.12.2020 22:53
Prasak
Pecivo je na hovno, najis se a mas zas hlad. Navic ti to hovno dá (leda tuk :-)) nový
Sempron 22.12.2020 22:30
Sempron

Bydlím i pracuji v Praze a když mám ranní, tak jdu na šestou. A pekárna v metru? Od šesti... Naštěstí mám většinou možnost si jít kolem 9h koupit něco do blízkého Alberta.¨
A k věci - jasně, že croissant v pytlíku není nějaká lahůdka, ale na rychlou sváču "s sebou" to je postačující. Takové "užitkové" jídlo.
A ano, mistr AlCapone je pozér a machýrek.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru