Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
ČR: Počet zemřelých (aktualizace týdenních časových řad) - časové řady Český statistický úřad zveře…
Pavel 09.12.2020 16:44
Pavel
Kdyby začínal od nuly, tak by ten nárůst nebyl tak výrazný, nemohl bys argumentovat tím, jak nám tu…
Jan Fiala 09.12.2020 17:56
Jan Fiala
Těžko říct jak ten graf kdo vnímá; já tam vidím vzestup z 2.2k na 4.2k, tj. "odhadem dvojnásobek".…
Pavel 09.12.2020 17:59
Pavel
Ten nárůst tam je díky publikovanym číslům. Četl jsem rozhovory s lidmi, třeba z brněnské nemocnice… poslední
Jan Fiala 09.12.2020 18:31
Jan Fiala

Kdyby začínal od nuly, tak by ten nárůst nebyl tak výrazný, nemohl bys argumentovat tím, jak nám tu během vánoc výmře půl republiky, pokud se nenecháme otestovat.
A kdybys přestal strašit lidi, tak oni, mrchy jedny ani na to očkování nepůjdou. Takže zbývá jen permanentní tlak a stres, v případě potřeby přifoukneme statistiky...

Ten nárůst tam je díky publikovanym číslům. Četl jsem rozhovory s lidmi, třeba z brněnské nemocnice a co se týká počtu úmrtí, byli na obvyklých číslech, ne na dvojnásobku. Tak se ta čísla odněkud "vzala".
Zřejmě některé nemocnice nepozoruji nárůst pacientů a některé praskají ve švech a nemocných mají plné chodby.

Zpět do debat Nahoru