Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Proč nepoužívají WC?

Dobrý den vespolek, měl bych takovou otázku ohledně WC. Předem se omlouvám, možná to bude znít trochu divně, ale zajímalo by mě, kam se dá chodit na WC, kromě té místnůstky s mísou (a proč), když někdo bydlí v činžáku v 5.patře?
Byl jsem totiž na návštěvě u příbuzných, co bydlí právě v činžáku, už tam bydlí dlouho, a musel jsem si u nich taky odskočit, a měli záchod který nikdy nepoužili. Přitom tvrdí že ho používají. Cestou od nich jsem se ještě koukal na schodišti, jestli tam nejsou nějaké společné WC, ale žádné tam nebyly, ani v přízemí. Od té doby mi to vrtá hlavou kam chodí a proč, když nemají ani žádnou zahrádku, takže na hnojení by to nepoužili.

loading...
Předmět Autor Datum
A nebylo by ucinejsi se zeptat tech pribuznych, kteri urcite vedi, co a jak delaji, nez se ptat nezn…
.. 28.09.2020 04:18
..
já jsem se jich zeptal, a prý ho normálně používají. Dál už se mi nechtělo se vyptávat. nový
PepeLopez 28.09.2020 13:05
PepeLopez
... měli záchod který nikdy nepoužili. Přitom tvrdí že ho používají A na to jsi přišel jak? Mísa by…
Jan Fiala 28.09.2020 05:45
Jan Fiala
Zabalený nebyl, ale používaný záchod se přece pozná. Jednak používaný záchod je cítit, a tam to voně… nový
PepeLopez 28.09.2020 13:09
PepeLopez
Takže jsem se nespletl a je to druhý případ. Nesmíš vše posuzovat podle toho, jak to máte doma. nový
Jan Fiala 28.09.2020 13:27
Jan Fiala
Všichni nejsou čuňata. Můžeš to označit jako vyřešené. nový
karel 28.09.2020 13:32
karel
Tos mě nepochopil. Já mám na záchodě čisto, i když tam uklidím, umyju podlahu, spláchnu, nebo jsem z… nový
PepeLopez 28.09.2020 13:40
PepeLopez
A chodí ti taky dvakrát denně uklízet Mary? nový
IQ37 28.09.2020 13:48
IQ37
Tak to asi moc pečlivě nečistíš. Smrad z trubek taky není úplně normální. nový
Wikan 28.09.2020 13:58
Wikan
jo tak pak jsou to asi nějácí úchyláci na čistotu co nedělají nic jiného než že každý den leští WC a… nový
PepeLopez 28.09.2020 14:39
PepeLopez
Splachuje snad většina. Jsi snad prase?í nový
karel 28.09.2020 14:57
karel
Samozřejmě, ale po velké potřebě, a ne po malé. To bych musel splachovat aspoň 3x denně. nový
PepeLopez 28.09.2020 15:01
PepeLopez
Tak se nediv, že ti to doma smrdí, těsněním potrubí to asi není.Jsi čuně, už ti to tu psali i ostatn… nový
Karel04 28.09.2020 15:14
Karel04
Reinkarnovaný král špíny Michal Kolesa. nový
karel 28.09.2020 15:21
karel
vždyť já se nedivím, to je snad na WC normální. Od toho je tam okýnko. WC se čistí když se ucpe, tak… nový
PepeLopez 28.09.2020 15:48
PepeLopez
Ano, mísa se čistí pravidelně. Pak to i méně smrdí. nový
Wikan 28.09.2020 15:57
Wikan
Mísa se neleští. Prostě po použití spláchneš a prošťouchneš pouze v případě, že se to spláchnutí nep… nový
Jan Fiala 28.09.2020 17:17
Jan Fiala
Pak se nediv, že nemáš v záchodě bílý "porculán" a že to na záchodě smrdí. Normální člověk spáchne p… nový
Jan Fiala 28.09.2020 15:18
Jan Fiala
Nojo to by byla za chvíli plná žumpa a musela by se vyvážet pomalu každý rok. To už budu radši chodi… nový
PepeLopez 28.09.2020 17:39
PepeLopez
Pohodlí. A protože žijí v 21. století, ne v 19. nový
Zdenál 28.09.2020 17:42
Zdenál
no to právě není pohodlí. Muset nechávat vyvážet pořád žumpu a platit zato a ještě platit za elektri… nový
PepeLopez 28.09.2020 18:02
PepeLopez
Spousta rodinných domů žumpu nemá. Není pak třeba nic vyvážet. nový
Wikan 28.09.2020 18:11
Wikan
O kanalizaci jsi ještě neslyšel? nový
Prasak 28.09.2020 20:29
Prasak
a ještě platit za elektriku co mi čerpá vodu Tobě čerpá vodu elektrika? Já myslel, že chodíš na spl… nový
Jan Fiala 28.09.2020 21:40
Jan Fiala
Taky bys mohl omezit jídlo a pití, nemusíš pak chodit do práce, abys na to vydělal.A ještě ušetříš m… nový
Karel04 28.09.2020 22:26
Karel04
Vývod bokem a plný pytlíky házet sousedům přes plot. nový
karel 28.09.2020 22:27
karel
Tak se zeptej příbuzných, jak to dělaji, já teda vím, že to jde, usazeniny se dřív odstaňovaly kysel… nový
ml1 30.09.2020 15:48
ml1
Díky, tak já to někdy vyzkouším. Z těch netěsnících trubek to není ani takový smrad že by mi to vadi… poslední
PepeLopez 30.09.2020 23:31
PepeLopez
Nevěřící Tomáš? Vždyť ti řekli, že wecko používají, tak co řešíš? Malou mohou pouštět třeba do vany… nový
L-Core 28.09.2020 09:29
L-Core
Kamioňákovi u Slaného hodili na čelní sklo pytel výkalů: Policie hledá fekálního fantoma! Lidi jsou… nový
IQ37 28.09.2020 09:56
IQ37
Vysvětlení je prosté. Živí se pránou. Prána je životní energie, která může plnohodnotně nahradit běž… nový
Zerozero 28.09.2020 10:58
Zerozero
To jsem už někde slyšel, ale oni normálně jí. Jedli jsme i spolu když jsem tam byl. nový
PepeLopez 28.09.2020 13:12
PepeLopez
Tak to je jasný že jí. Prostě si daj pár dní půst jakože oni to jídlo vlastně nepotřebujou, a pak si… nový
Sempron 29.09.2020 02:20
Sempron
Neříká se "jí", ale "jijou". nový
Moas 29.09.2020 13:47
Moas

Zabalený nebyl, ale používaný záchod se přece pozná. Jednak používaný záchod je cítit, a tam to vonělo jak někde v parfumerii a ne jak na záchodě, a jednak byl úplně bílý, i zevnitř byl vidět přímo porculán. Když se záchod používá, tak po nějakých pár měsících zevnitř zhnědne, i když se skoro každý den splachuje.

Tos mě nepochopil. Já mám na záchodě čisto, i když tam uklidím, umyju podlahu, spláchnu, nebo jsem zkoušel i umýt tu mísu zevnitř, ale to se nikdy neobjeví uvnitř úplně bílý porculán. A vždycky ty odpadní trubky někde netěsní tak je to tam i cítit.

jo tak pak jsou to asi nějácí úchyláci na čistotu co nedělají nic jiného než že každý den leští WC a splachují i po malé potřebě:)
Kdyby nemělo být nic cítit z odpadních trubek, to bych asi musel nacpat mezi mísu a odpaní trubku silikon nebo něco takového, a to by ten záchod pak nešel oddělat, když se ucpe.

vždyť já se nedivím, to je snad na WC normální. Od toho je tam okýnko. WC se čistí když se ucpe, tak že se oddělá a prošťourá ta odtoková trubka. To bych jako měl leštit mísu, když ji zase za den podělám?? já se spíš divím tomu že tam u nich nic nebylo cítit, jenom nějaká voňavka, to jsem si nepřipadal jako na WC ale jako v parfumerii.

Nojo to by byla za chvíli plná žumpa a musela by se vyvážet pomalu každý rok. To už budu radši chodit na kadibudku co mám na zahradě i v zimě, tam se nic splachovat ani umývat nemusí a žumpa se tím taky neplní. Proč potom teda lidi zřizují splachovací záchody? v činžáku to jinak nejde, ale v rodinných domcích?

no to právě není pohodlí. Muset nechávat vyvážet pořád žumpu a platit zato a ještě platit za elektriku co mi čerpá vodu, nebo v činžáku muset platit za vodu a umývat mísu, a potom muset chodit do práce aby nato člověk vydělal peníze. To zajít na kadibudku je mnohem míň nepohodlí, než muset chodit každý den do práce.

Taky bys mohl omezit jídlo a pití, nemusíš pak chodit do práce, abys na to vydělal.A ještě ušetříš menším vyměšováním za čerpání vody a vyvážení septiku jednou za pár let.Možná bys na to vyvezení vydělal za dva dny v práci, ale to je asi moc nepohodlné něco dělat.To už je lepší trollit na debatách.

Tak se zeptej příbuzných, jak to dělaji, já teda vím, že to jde, usazeniny se dřív odstaňovaly kyselinou solnou (to se objevil čistý porcelán), dnes na to jsou i nějaké čistící prostředky. Určitě se to nedělá denně (1-2x za měsíc stačí), ale pokud měli předtím sanitární den, tak mohlo WC vypadat jak nové.
Když odpadní trubky netěsní to je problém, musím zaklepat na dřevo, že tohle máme za sebou (léta různého tmelení medvědím hovnem, silikonem a všim možným dalším, dneska se naštěstí dá těsnění ("harmonika") koupit, co jsem ho koupil je pokoj). Spoje trubek drží, ale nechci to zakrřiknout, je to jen pár měsíců, co jsem lepil odpad u vany (lepidlo z dob minulých ztratilo funkci, stačilo za stovku koupit "speciální lepidlo na potrubí z PVC" a správně ho použít a je pokoj doufám na dalších 30 let).

Nevěřící Tomáš? Vždyť ti řekli, že wecko používají, tak co řešíš?

Malou mohou pouštět třeba do vany, velkou třeba do novin a čas od času to vynést do popelnice. Alternativu, že by šlo o příznivce fekálního sexu, decentně pomíjím.

Vysvětlení je prosté. Živí se pránou. Prána je životní energie, která může plnohodnotně nahradit běžnou stravu.
Je mnoho lidí, kteří přešli na tento způsob výživy. https://www.pranicka-vyziva.cz/
Vzhledem k tomu, že prána není hmotná, nevznikají z ní ani nestravitelné zbytky, jako z běžné stravy.
Proto lidé živící se pránou, neprodukují žádné vyměšování odpadních látek. Proto pro ně je WC zcela nepotřebnou výbavou bytu.
8-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...