Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemAnketa Udrzi sa Lukasenko v Bielorusku?

Povodne som si myslel, ze hej, predsa len je to Bielorusko, ale nic netrva vecne a po zhliadnuti poslednych zaberov si myslim, ze skor nie.
Inak na celej tejto fraske ma vzdy zaujme jedna vec...preco, ked uz falsuju vysledky volieb (ze falsuju som na 100% presvedceny), preco si musel dat 80% a nie napriklad 60%. 80% v ziadnej normalnej krajine nikto nedostane, snad len v KLDR Kimovia dostavali pravidelne 101%.
Ja si myslim, ze keby dilino sfalsoval vysledky na tych prijatelnych 60% tak by dnes ziadne protesty neboli.

Padne Lukasenko?

46%
33%
21%

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Já mám pocit, že fáze "lidi už to nezajímá" započala. Nějakou dobu jsem na titulkách našich deníků o…
Moas 12.09.2020 22:11
Moas
Máme tady nárůst Covidu a zavedly se zase roušky, takže novináři nemusí chodit pro zprávy daleko, až…
Prasak 13.09.2020 00:53
Prasak
Ten pán z tvého odkazu umí vystrašit, těžko ale posoudit, jak má dobré zdroje informací. Tihle počít… nový
L-Core 13.09.2020 18:32
L-Core
Jak informuji veřejnoprávní média https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3187866-pochod-zen-v-minsku-op… nový
Jan Fiala 19.09.2020 19:20
Jan Fiala
Na Twitteru píšou o demonstrantech. Žumpa zase jede. [91130-ct-png] poslední
karel 19.09.2020 20:02
karel

Já mám pocit, že fáze "lidi už to nezajímá" započala.
Nějakou dobu jsem na titulkách našich deníků o Bělorusku neviděl zhola nic.
Papírové noviny nekupuju a televizu nemám, tak možná ve zpravodajství se stále něco děje a jsem si jist, že při troše hledání se stále nějaké novinky objevují, ale jakožto čistě pasivní konzument zpravodajství již nejsem exponován. A vlastně je mi to jedno.

Máme tady nárůst Covidu a zavedly se zase roušky, takže novináři nemusí chodit pro zprávy daleko, až do Běloruska. Bližší košile, než kabát a tak tím krmí čtenáře. Až je tím znechutili, otevřeš noviny, pustíš televizní zprávy, všude Covid a nic jinýho. Už mě serou, furt to samý dokola, kdejakej šulda se k tomu zasvěceně vyjadřuje jako mistr světa na všechno. Třeba tento, asi rozumí svýmu oboru, ale hnul mi žlučí, jak je chytrej v tom, jak vzdělávat děcka. Vsadím levou pantoflu, že ani děcka nemá.

Ten pán z tvého odkazu umí vystrašit, těžko ale posoudit, jak má dobré zdroje informací. Tihle počítám mají přesnější, ale že by při pohledu na to nějak byl důvod k veselicím, to tedy není.

Naštěstí ty nejhorší křivky vychází ze situace "neděláme s tím vůbec nic, jsme přece nejlepší v Evropě" a zdaleka se k nim (snad) navzdory vedení tím nejchytřejším nedopracujeme.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru