Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemAnketa Udrzi sa Lukasenko v Bielorusku?

Tohto Nostradama som občas zvykol sledovať :-D Komický týpek. Zaujímavé sú jeho výskumy na toxoplazmózu (aj keď v zahraničí neuznávané), ale sklamal ma s týmto jeho strašením. Myslel som, že sa na to bude pozerať racionálnejšie. No čo, niečo iné ti povie evolučný biológ, žijúci v svojej bubline a čakajúci na nebezpečný, evolučne dokonalý vírus, ktorý vyhladí ľudstvo. Očividne sa takého vzrúša chce ešte dožiť, tak dúfa... A niečo iné ti povie imunológ, ktorý sa takémuto stádovému zbavovaniu imunity nedokáže prizerať. A deti tento pán určite nemá, má len mačky. Keby mal deti, tak by asi vedel, že dištančné vzdelávanie, ako sa už na jar ukázalo, je úplne na hovno, tie deti sa na to po čase úplne vyserú a zo školy nemajú absolútne nič. Navyše by bolo dobré zohľadniť aj sociálny aspekt, veď tie deti keď budú takto cez zimu 24 hodín denne zavreté doma za počítačom, tak ich j*bne. Doteraz bolo v móde múdrovať nad dnešnými deckami, že sú asociálne, nechodia von medzi rovesníkov a preto nedokážu komunikovať, odteraz ich k tomu budeme oficiálne viesť... Super.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat