Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Díky za odkaz! Přečetl jsem si začátek české verze, pak už to jen tak prolítl a je to dost uklidňuj…
Pavel 09.04.2020 16:07
Pavel
V podstate tam dalej tvrdia to, co som ja tvrdil tu na debatach a v mojich videach...ktore si mi chc…
fleg 09.04.2020 16:42
fleg
bodaj by si ten Covid-19 dostal, keď ho tak moc chceš a obhajuješ jak je "úplne v pohode" ho mať, ak… nový
Mlocik97-debaty 09.04.2020 16:56
Mlocik97-debaty
Nikdy som nikde nepisal, ze je uplne v pohode. Nechapem preco musis hned zextremizovat nazor, ktory… nový
fleg 09.04.2020 17:02
fleg
Taky přidám pozitivní info: Úmrtnost na koronavirus je šestkrát nižší v zemích, které očkují proti… nový
Pavel 09.04.2020 17:19
Pavel
No, takže pravdu má Šmucler... A i u nás budou infikovaných nejspíš statisíce už teď. A tohle bych z… nový
Zarniwúp 09.04.2020 17:20
Zarniwúp
Super, diky moc. Dále studie ukázaly, že mezinárodně užívané testovací sady mohou v některých přípa… nový
RedMaX 09.04.2020 21:24
RedMaX
https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/po-svete-cestuji-tri-typy-noveho-koronaviru-403… nový
Jan Fiala 10.04.2020 09:42
Jan Fiala
Cimz jsme se dostali zpet k te "konspiracni" teorii, podle ktere to ve Wuchanu roznesli ti US vojaci… nový
RedMaX 10.04.2020 09:57
RedMaX
To je podla mna blbost, pretoze o mutaciach sa pisalo uz davnejsie, ale ze su ich desiatky. Asi 2 ty… nový
fleg 10.04.2020 10:51
fleg
Uz se to nezjisti. I vedce z Cambridge muze zadotovat Cina. Na druhou stranu role USA take neni zcel… poslední
RedMaX 10.04.2020 13:23
RedMaX

bodaj by si ten Covid-19 dostal, keď ho tak moc chceš a obhajuješ jak je "úplne v pohode" ho mať, ak nemáš 65+.

Mne už v Taliansku umrela osoba ktorú som poznal práve na Covid-19 a to bola športovkyňa, totálne zdravá, a nebola to ani starena, takže....

Nikdy som nikde nepisal, ze je uplne v pohode. Nechapem preco musis hned zextremizovat nazor, ktory nie je totozny s tvojim.
Pozri sa na cisla, precitaj si clanok, pripadne ak mu neveris mozes skusit luskat vacsinou DE zdroje.
V mojom okoli nahle zomrel za poslednych 10 rokov XY ludi nahle bez nejakych priznakov na rozne diagnozy (krvacanie do mozgu, infarkt a pod). U niektorych ani neviem na co zomreli, len som sa dozvedel, ze to uz maju za sebou. A boli mladsi ako ja mozno aj polovicka z nich sportovci...si predstav.
Pozri si talianske statistiky a uvidis, ze tvoja znama podla tvojho popisu bude mozno vo svojom stlpci aj sama, pretoze mrtvolami sa plnili tie ine stlpce (stari, chori s diagnozami).
Nakoniec v clanku to mas pekne popisane.
A co sa tyka Covidu...kludne, mam 99.99% sancu, ze chorobu prezijem a mozno 50%, ze nebudem mat ziadne priznaky.
Ak by som nahodou exol tak som mal proste smolu. Aj to sa stava;o).

No, takže pravdu má Šmucler...
A i u nás budou infikovaných nejspíš statisíce už teď.
A tohle bych z článku vypíchnul:

Britská média informovala o 21leté ženě „která zemřela na Covid-19 bez předchozích nemocí“. Od té doby se však zjistilo, že žena neměla pozitivní test na Covid-19 a zemřela na srdeční selhání. Mylná informace o Covid-19 vznikla „protože měla mírný kašel“.

Super, diky moc.

Dále studie ukázaly, že mezinárodně užívané testovací sady mohou v některých případech dávat falešně pozitivní výsledky. V těchto případech se testované osoby mohly nakazit nikoli novým koronavirem, ale pravděpodobně jedním z mnoha existujících, lidmi přenášených koronavirů, které jsou součástí právě probíhající každoroční sezony chřipek a nachlazení.

Aha, takze uz je to tady, bezne koronaviry. :-)

Italští lékaři uvedli, že již na konci minulého roku pozorovali závažné případy zápalu plic v severní Itálii. Genetické analýzy však nyní ukazují, že virus Covid-19 se v Itálii objevil až v lednu tohoto roku. „Těžká pneumonie diagnostikovaná v Itálii v listopadu a prosinci proto musí být způsobena jiným patogenem,“ poznamenal virolog. To opět vyvolává otázku, jakou roli hraje v italské situaci virus Covid-19 a jakou jiné faktory.

Proste normalne melo letos spousta lidi koronavir, ktery byl vydavan za chripku. Otazka je, jak moc jsou tito lide imunitni proti Covid-19 nebo naopak by jim to pritizilo.

Kazdopadne nam zase lhali! Bych mu roztriskal drzku, Buresovi.

To je podla mna blbost, pretoze o mutaciach sa pisalo uz davnejsie, ale ze su ich desiatky.
Asi 2 tyzdne dozadu sme u nas na SK izolovali ten nas kmen a odvtedy ho maju v laboratoriu a testuju ho.
Silne pochybujem, zeby nejaky vedci uz mali zmapovane vsetky varianty, urcili ich rozdiely a mali zmapovane, kde sa aky virus rozsiril.
To by museli narodne laboratoria medzi sebou spolupracovat a menit si vzorky ako na beziacom pase/pripadne ich testovat.
Vzhladom na to, ze som prd par dnami cital, ze na ruske virus prezije 7 dni a na zaciatku sa tvrdilo, ze par hodin a bez hostitelskej bunky, ci tekutiny vobec nie uz takymto "vedeckym" informaciam neverim a zameriavam sa na cisla a grafy.
Mal som to tusim aj v 2 videu...o viruse mozeme povedat, ze vieme, ze o nom nic nevieme nadnesene.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru