Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nakupování pro důchodce od 7 do 9 hod

Tento čas musel vymyslet ten nejchytřejší mozek v ČR. Hlavně nákup v lékárnách v této době bude pro důchodce vynikající. Nejlepší na tento nákup jsou lékárny v obchodních centrech, které se otvírají někde od 9 hodin a někde i od 10 hodin. Jen tak dál.

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Asi chapu, co je k tomu vedlo. Pokud nastoupi do obchodu az v 10, je vse osahane a vic zamotene nez…
Jan Fiala 20.03.2020 06:03
Jan Fiala
Jistě. Ta představa, že někdo mezi 9:59 a 10:00 uklidí a vydezinfikuje celou prodejnu je utopie. Tak…
Kurt 20.03.2020 06:58
Kurt
Tesco, kam jezdím, teď nově zavádí prodej 24/7, aby se mohli lidi víc rozložit v čase. Což je fajn a…
Moas 20.03.2020 16:09
Moas
Zajímavé, skoro bych řekl, že brzy může být problém zajistit personál i na 2 směny, rozhodně bych te…
Kurt 20.03.2020 18:48
Kurt
Prymula slevy zruší/zakáže, tipuji že dnes večer. Má to logiku - i když se to některým nemusí líbit.… nový
L-Core 20.03.2020 19:56
L-Core
Já měl dneska dovolenou, jeli jsme na předvíkendový nákup do LIDLu - ten čas po deváté nebyl nejlepš… nový
Kurt 20.03.2020 19:59
Kurt
Já byl dneska v Tescu od 12 do 13h. Lidí málo, šátky či roušky měli všichni, snaha o uctivý odstup t… nový
Moas 20.03.2020 21:35
Moas
Tak to u nás v Kauflandu bylo trochu naopak - jediná zelenina, co tam byla, tak hlávkový zelí. Jinak… nový
Prasak 20.03.2020 23:12
Prasak
Proč jedeš nakupovat hned po otevírací době pro normální lidi? Před polednem by tam bylo volno. Byl… nový
Jan Fiala 20.03.2020 21:38
Jan Fiala
Protože to, že mám dovolenou, neznamená, že nemám na celý den program. :-) nový
Kurt 20.03.2020 21:48
Kurt
normální lidi Proboha!… nový
mif 20.03.2020 22:20
mif
Normální lidi by zasloužili zastřelit. Každej je úchyl a kdo tvrdí že ne, tak ten si to jen nepřizna… nový
Prasak 20.03.2020 23:13
Prasak
Zbytek populace do 65 let se mi na mobilu nechtelo tukat :-) Ale to je zkusenost i z minula. Po ote… nový
Jan Fiala 21.03.2020 05:25
Jan Fiala
Donutil jsi me Mife přemýšlet. Vrátím se ke svému označení normální lidi a teď to nemyslím na žádnou… nový
Jan Fiala 21.03.2020 05:52
Jan Fiala
Ono to je jak kde. Včera jsem byl v Globusu (kolem 10. hodiny), fronty u pokladen asi 20 - 25 metrů… nový
IQ37 21.03.2020 08:46
IQ37
[89468-1-jpg]
karel 20.03.2020 10:15
karel
:-D nový
Zarniwúp 20.03.2020 22:13
Zarniwúp
Nove: Senioři budou nově ve velkých obchodech nakupovat od 08:00 do 10:00, v menších už omezení pla… nový
RedMaX 23.03.2020 18:20
RedMaX
Ale vždyť je to jedno, snad jsi schopen se přizpůsobit, že do super-hyper nemůžeš už ne mezi sedmou… nový
L-Core 23.03.2020 19:01
L-Core
Ty to mozna sledujes a pak jsi z toho leda vystresovanej, ale mne je to fakt u prdele. Jediny co pot… nový
RedMaX 23.03.2020 23:00
RedMaX
Jak sám vidíš, nejde vyhovět všem. Když mohli důchodci nakupovat až od 9, byli vystresovani, že nest… nový
Jan Fiala 24.03.2020 05:10
Jan Fiala
nejde vyhovět všem Když to posunuli hned od rána Teď dali lidem Proč nenavrhnes nějaký způsob Al… nový
RedMaX 24.03.2020 08:31
RedMaX
Podle mého názoru se už poučili a zjistili, že je živí lidi, kteří chodí do práce a nebudou poslouch… nový
Jan Fiala 24.03.2020 08:51
Jan Fiala
Presne tak...navyse sikovny obchodnik prave teraz jemne vsetko zdrazi a akcie zrusi...ono sa to pred… nový
fleg 24.03.2020 09:29
fleg
Už to vypadalo, že se neshodneme. ;-) Tohle jsem psal už 20. 3.: Mimochodem, podle mě je řešením zr… nový
Kurt 24.03.2020 09:44
Kurt
Souhlasim. Neshodneme se jen na tom, ze ja ocekavam uz poucenou vladu a ne ze se zacnou ucit v dobe… nový
RedMaX 24.03.2020 10:09
RedMaX
A z čeho by měli být poučení? Spoustu let si tu žijeme jako prassta v žite a řeší se nepodstatné věc… nový
Jan Fiala 24.03.2020 10:18
Jan Fiala
Nebudu, nie je dovod. Cela corona je mediami umelo nafuknuta bublina, ktora tak maximalne zasiahne e… nový
fleg 24.03.2020 10:24
fleg
Zkus říct v Itálii nebo Španělsku, že to nezasáhlo lidi... nový
Zdenál 24.03.2020 10:40
Zdenál
Bavime sa o celej zemi. Navyse ani Taliani sa tiez extra nezmenia a nebudu zavadza drakonicke opatre… nový
fleg 24.03.2020 11:04
fleg
a nebudu zavadza drakonicke opatrenia, prichadzaju v gre o prestarnutu populaciu a oni to vedia. Do… nový
L-Core 24.03.2020 13:04
L-Core
"Sexismus je horsi nez koronavirus!" -dal bych se ke Spanelum nevyjadroval. https://nepanikarzbyte… nový
RedMaX 24.03.2020 11:32
RedMaX
Já věřím, že změny budou. Už jen z toho titulu, že na podobné kraviny (doufám, že i včetně zbytečnýc… nový
Jan Fiala 24.03.2020 11:14
Jan Fiala
Ludska blbost je nekonecna JaFi...vies, ze ja som optimista casto, ale v tomto bohuzial nie. Tolko z… nový
fleg 24.03.2020 11:20
fleg
vysoky podiel ludi s titulom MSC. Ze nevies, co to je? Nic si z toho nerob, dalsi zbytocny neakademi… nový
merlouska 24.03.2020 12:25
merlouska
Dam velku stavku, ze vacsina ho ziskala u nas na nejakom pseudoinstitute alebo pseudoVS. Nakoniec v… nový
fleg 24.03.2020 12:37
fleg
A pred 20 lety urcite take lide z praxe rikali, ze je setsakramentsky rozdil mezi cerstvymi Ing. v t… nový
merlouska 24.03.2020 12:50
merlouska
Mas sice pravdu, ano su zname historky z toho Grecka stareho a nevychovanej mladezi, ale... Ked mi n… nový
fleg 24.03.2020 13:02
fleg
Baví se dva čerstvě absolvovaní inženýři: "Člověče, mám teď jít do nemocnice na nějakou operaci, ale… nový
Zdenál 24.03.2020 13:15
Zdenál
Na Západě už jsou dokonce lékařské fakulty pro mentálně hůře vybavené, kteří by se kvůli prospěchu n… nový
karel 24.03.2020 13:51
karel
za zrušení akcí v obchodech a byl by klid Ale on v těch obchodech ten klid je. Shodou okolností jse… nový
IQ37 24.03.2020 16:49
IQ37
Já nechodím na akce, chodím nakoupit. Bohužel to, co je momentálně v akci - obvykle naprosto běžné v… nový
Jan Fiala 24.03.2020 19:06
Jan Fiala
Zdá se, že lidí, kteří obracejí každou korunu, je docela dost. Paleta fazolí? To jednoho strašlivě v… nový
IQ37 24.03.2020 20:17
IQ37
Náhodou... Velké červené nebo černé jsou VYNIKAJÍCÍ do burrita :-p nový
L-Core 24.03.2020 20:39
L-Core
Já mám rád všechny druhy fazolí. Akorát je občas problém, že po nestřídmé konzumaci se v noci probou… nový
IQ37 24.03.2020 20:50
IQ37
Tady v tom vlakne zacina byt zmatek, lidi si pletou korunavirus a koronavirus. Skrz fazole se prave… nový
RedMaX 24.03.2020 20:45
RedMaX
:-D:-D:-D --- Mimochodem, kdo si pamatuje na "původního autora" těchto tří roztlemených smajlíků? nový
L-Core 24.03.2020 20:48
L-Core
Je to fakt výmluvný smajlík, ale autora neznám. nový
IQ37 24.03.2020 20:53
IQ37
Tys tu nebyl v letech 2005, 2006 či tak nějak? nový
L-Core 24.03.2020 20:55
L-Core
Koukal jsem na přibližnou registraci - 2011. nový
IQ37 24.03.2020 20:57
IQ37
To už dával na lživě, ne? nový
karel 24.03.2020 21:04
karel
Asi ano. Já už vlastně přesně nevím, kde byl ten veleobsáhlý thread o legalitě cracku do (tehdy) Win… poslední
L-Core 24.03.2020 21:20
L-Core
https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/narizeni-o-dalsi-zmene-prodejni-doby-pro-duchod… nový
RedMaX 24.03.2020 15:01
RedMaX
Konečně! Konečně začali zařazovat zprávy z Olomouce do zahraniční rubriky. ]:) nový
Kurt 24.03.2020 15:45
Kurt
Výsledek coronaviru - utržená Morava! :-D nový
IQ37 24.03.2020 16:58
IQ37
Bohuzel, na Novinkach maji asi korunavir. Vsechno co se tyka koronaviru zarazuji do zahranicni rubri… nový
RedMaX 24.03.2020 17:20
RedMaX
Já už ho beru jako že zdomácněl. :-D nový
IQ37 24.03.2020 20:13
IQ37
Neeee, nelegalni imigrant je to. nový
RedMaX 24.03.2020 20:15
RedMaX
Jak to tak sleduju ve svém okolí, tak mají důchodci tyhle žabomyší války o "hodiny" u prdele. Zato j… nový
IQ37 24.03.2020 16:38
IQ37

Tesco, kam jezdím, teď nově zavádí prodej 24/7, aby se mohli lidi víc rozložit v čase. Což je fajn ale trochu to hatí myšlenku, že senioři by mohli přijít do vydezinfikovaného prostředí...
Pravda, před sedmou hodinou ranní tam bude asi míň lidí, ale i tak. Ono asi ideální řešení, co by vyhovovalo všem, neexistuje.

Zajímavé, skoro bych řekl, že brzy může být problém zajistit personál i na 2 směny, rozhodně bych teď nezaváděl třísměnný provoz.
Mimochodem, podle mě je řešením zrušení těch přiblblých letákových akcí - přece nemůžeme vymýšlet opatření na rozložení nakupujících v čase a zároveň říkat, že slevy jsou ve čtvrtek od sedmi.

Prymula slevy zruší/zakáže, tipuji že dnes večer. Má to logiku - i když se to některým nemusí líbit.

Já jsem obecně také maximalista a "lakomec" (pokud se týče cen, úroků, plateb), ale dnes mám jinou prioritu: zaopatřit si to co potřebuji, s minimem kontaktu s kýmkoliv. Cena mě teď nezajímá (což ale nemusí platit pro jiné, chápu).

Já měl dneska dovolenou, jeli jsme na předvíkendový nákup do LIDLu - ten čas po deváté nebyl nejlepší. Lidí spousta, zakrytá ústa všichni, ale u pečiva i jinde tlačenice, ovšem paní pokladní měla potřebu zákazníky upozorňovat, aby dodržovali 2m odstup.
Samozřejmě nakupovat současně byli i lidé v důchodovém věku.

Já byl dneska v Tescu od 12 do 13h. Lidí málo, šátky či roušky měli všichni, snaha o uctivý odstup taky.
Zboží téměř všechno, co obvykle. Holt si člověk nevybírá z šesti druhů těstovin, ale jen ze dvou. A vlastně zjišťuje, že je to úplně jedno.
Nesehnal jsem akorát hlávkové zelí a sušené kvasnice. Bude holt sterilované zelí a kvasnice měli čerstvé...

Zbytek populace do 65 let se mi na mobilu nechtelo tukat :-)

Ale to je zkusenost i z minula. Po oteviracce jsou kramy plne, kdyz hodku pockas, nakoupis si v klidu, bez vetsiho cekani u pokladen bez zavodeni s vozikem v uzkych ulickach, bez nervu, kdy se 2 lidi s voziky zastavi vedle sebe a zacnou si vykladat, co je noveho...

Donutil jsi me Mife přemýšlet. Vrátím se ke svému označení normální lidi a teď to nemyslím na žádnou věkovou skupinu.
Po otevírací době se prodejna zaplní smečkou lidí, kterým chybí ohleduplnost.
Jdou po slevněném zboží, klidně postaví vozík doprostřed úzké uličky a odejdou si studovat zboží u regálu a vubec jim nevadí, ze uličkou nikdo nepojede. Klidně se taková 2 individua zastaví vedle sebe a začnou si povídat.
Takže ano, nakupovat chodím až když pomine nával po otevření (stačí počkat hodinu) a v obchodě jsou pak většinou normální lidi, případně koncentrace individuí klesne na přijatelnou míru.

Ono to je jak kde. Včera jsem byl v Globusu (kolem 10. hodiny), fronty u pokladen asi 20 - 25 metrů (ale to bylo dané povinnými dvoumetrovými rozestupy). Na "odbavení" jsem čekal půl hodiny, ale všichni byli disciplinovaní a probíhalo to bez emocí. Nevšiml jsem si nějakých prázdných regálů (ale neprocházel jsem všechny uličky).

Nove:

Senioři budou nově ve velkých obchodech nakupovat od 08:00 do 10:00, v menších už omezení platit nebude.

Navrhuji, aby seniori:

Po: 7:25 - 9:38
Ut: 11:37 - 13:56
St: 15:12 - 17:36
Ct: 7:05 - 7:15
Pa: 12:01 - 12:59 a 17:45 - 18:39
So: rozdelit vek 65 - 70 10:00 - 12:12, starsi 15:13 - 17:11
Ne: zakaz chozeni do obchodu pro vsechny komu je vic nez 64 let a 9 mesicu.

:-D

Kocourkov hadr.

Ale vždyť je to jedno, snad jsi schopen se přizpůsobit, že do super-hyper nemůžeš už ne mezi sedmou a devátou, ale mezi osmou a desátou.

Já bych z toho měnění takovou vědu nedělal, rychlá rozhodnutí v bouřlivé době se budou asi upravovat častěji, než když to prolízá z vlády přes tripartitu do sněmovny, přes trojí čtení, následně do senátu a nakonec (pokud to nevrátí zpět do sněmovny) k prezidentovi. Minimálně několik měsíců, klidně i půl roku.

Ty to mozna sledujes a pak jsi z toho leda vystresovanej, ale mne je to fakt u prdele. Jediny co potrebuju, je dojit jednou tejdne tete (75 let) nakoupit a fakt me vytocilo, kdyz rekl Bures, ze duchodci nakupujou od 9 do 11 a ve chvili, kdy jsem to vecer s tetou dohodnul, ze budu u ni pred osmou s nakupem, tak to idiot zmenil na 7-9. A samozrejme to tetu pekne vystresovalo, kdyz jsem neprisel, ale misto toho jsem volal.
V podstate to byl ten lepsi pripad, protoze neprecist si to nahodou na Seznamu, tak jsem tam v tech 7 druhej den nabehl a pravdepodobne bych tam nekoho zabil, az by mi rekli, ze tete nakoupit nemuzu.
Ve stredu nebo ve ctvrtek ji zase pujdu nakoupit, tak doufam, ze to zase zmenej znovu, ze si zase nejakej jouda vzpomene, proc to nejde od 8 do 10 a neschopnej psychopat to zase zmeni.

Jak sám vidíš, nejde vyhovět všem. Když mohli důchodci nakupovat až od 9, byli vystresovani, že nestihnou slevy.
Když to posunuli hned od rána, nemohli si lidi, kteří chodí do práce a kterým zavřeli stravování nakoupit jídlo.
Teď dali lidem, kteří pracují (a oro stát jsou důležitější) možnost si nakoupit před tím, než nastoupí do práce. A opět se najdou lidi, jako ty, kteří budou remcat za každou cenu.

Proč nenavrhnes nějaký způsob, který by vyhovoval všem? Tak se jen řadíš mezi ty, kteří neumí nic jiného, než kritizovat cokoliv.
Kde je Topka, ODS, zelení, piráti a další s něčím podnětným, co by všem ulehčilo situaci? Jsou zalezllï, čekají až vše skončí, aby mohli pak o to víc řvát. Teď je doba, kdy by se měli projevit.

nejde vyhovět všem

Když to posunuli hned od rána

Teď dali lidem

Proč nenavrhnes nějaký způsob

Ale ja uz jsem navrhnul. Do prdele s tim kazdej druhej den nehejbat. Proste to nejak urcit a nechat to tak, lidi se prizpusobi a ne se jeden den snazit vyhovet jedny skupine, druhej den druhy skupine, pak si nekdo vzpomene, ze mezi 8 - 10 ma ranni stolici, tak to zase posunou, to je ten Kocourkov, o kterym tu pisu!

Podle mého názoru se už poučili a zjistili, že je živí lidi, kteří chodí do práce a nebudou poslouchat dementní rady ze někdo důchodcům vykoupí zboží v akci.

Mimochodem včera jsem byl ve třech obchodech a sháněl fazole. Ve 2 byly v akci, takže prázdné regály a ve třetím jen zbytky. Osobně bych se primlouval za zrušení akcí v obchodech a byl by klid.

Už to vypadalo, že se neshodneme. ;-)
Tohle jsem psal už 20. 3.:

Mimochodem, podle mě je řešením zrušení těch přiblblých letákových akcí - přece nemůžeme vymýšlet opatření na rozložení nakupujících v čase a zároveň říkat, že slevy jsou ve čtvrtek od sedmi.

A z čeho by měli být poučení? Spoustu let si tu žijeme jako prassta v žite a řeší se nepodstatné věci. Jinak by nebyl čas vymýšlet kraviny jako 150 pohlaví, studovat na VŠ genderove obory, psát disertační práce na témata vliv homosexuality na rozvoj mezinárodního obchodu apod.
Všichni se učí za pochodu. Jen doufám, že po tomhle už poučení budou.

Nebudu, nie je dovod.
Cela corona je mediami umelo nafuknuta bublina, ktora tak maximalne zasiahne ekonomiku, ale nie ludi...po skonceni budu mudrovat chvilu ako tomu v buducnosti predist, spravia sa nejake male opatrenia a zivo pojde dalej. Takze ocakavaj dalsie zbytocne dizertacne prace a pokus vyvinut tretie pohlavie.
Ak si myslis, ze max par stotisic mrtvych pri tych mld co mame na zemi nejako zasiahne ludi tak si dost naivny. O rok uz po covide nikto ani nestekne.

Bavime sa o celej zemi.
Navyse ani Taliani sa tiez extra nezmenia a nebudu zavadza drakonicke opatrenia, prichadzaju v gre o prestarnutu populaciu a oni to vedia. Dochodcovia do systemu uz ekonomicky neprispievaju, takze stat nebude vyvijat enormne usilie, aby predisiel ich stratam v buducnosti.
Kazdemu stat su dochodcovia na pritaz a maximalne im da dochodok a viac sa o nic nestara.
Jo...ak si myslel, ze zasiahlo teraz...to ano, teraz je to v mediach a tie v ludoch zivia emocie. Ale kludne sa tu mozeme stretnut o rok a pozriet sa, ci sa niekde este bude korona spominat, ci budu celonarodne akcie v IT, mozme si pozriet, co Taliani spravili ako opatreniado buducnosi a pod.
Moj tip je, ze maximalne nakupia ruska, respiratori do zasoby, mozno sa postavi nejaka nemocnica, rozsiria sa kapacity sucasnych...a to je tak asi vsetko.
V roku 2021 sa bude riesit uz ekonomicka kriza a nezamestnanost a nie nejaky virus z minuleho roku.
Btw uz treti den idu z grafov (vratene IT) relativne optimisticke cisla...zeby zaciatok zlomu? Pomerne priskoro, ale mozno.

a nebudu zavadza drakonicke opatrenia, prichadzaju v gre o prestarnutu populaciu a oni to vedia. Dochodcovia do systemu uz ekonomicky neprispievaju, takze stat nebude vyvijat enormne usilie, aby predisiel ich stratam v buducnosti.
Kazdemu stat su dochodcovia na pritaz a maximalne im da dochodok a viac sa o nic nestara.

Brave New World (Aldous Huxley) v praxi. Tam to ale vyřešili ještě efektivněji, to bych už za vodou (Acherónem, Styxem) :-|

Ludska blbost je nekonecna JaFi...vies, ze ja som optimista casto, ale v tomto bohuzial nie.
Tolko zbytocnych VS, ktore mam, tolko zbyocnych diplomoviek a dizertaciek a doktorov.
Vtip na zaver...ak si (nahodou) videl moje video o tom ako sa orientovat v grafoch pri korone, tak vies, ze som tam kritizoval IZP, ktore patri pod nase MZ (min.zdrav.).
Cela ta studia bola vycucana z prsta a vies co najlepsie?
Ked si pozries zlozenie teamu IZP najdes tam vysoky podiel ludi s titulom MSC. Ze nevies, co to je? Nic si z toho nerob, dalsi zbytocny neakademicky titul, ktore rozdavaju dalsie zbytocne skoly a instituty u nas a prave absolventi tychto zbytocnosti okupuje dnes IZP. Dokonca aj veduci IZP sa "pysi" tymto titulom.
To som vo videu radsej nespominal, ale ked som to videl hned mi bolo jasne, preco je ta analyza tak do nebavolajuci nezmysel.

vysoky podiel ludi s titulom MSC. Ze nevies, co to je? Nic si z toho nerob, dalsi zbytocny neakademicky titul

Tak ja treba takovy titul znam. Ale ono dost zalezi na tom, jak presne se ten titul u tebou jmenovanych lidi vlastne pise a odkud ho maji. Protoze on to muze byt i naprosto regulerni akademicky titul Master of Science ze zahranicnich skol, pripadne mistnich pobocek zahranicnich skol, ekvivalent naseho Mgr. nebo Ing.

Dam velku stavku, ze vacsina ho ziskala u nas na nejakom pseudoinstitute alebo pseudoVS. Nakoniec v statnej sfere sa moze zamestnat bud odpad alebo clovek z predvedcenia.
Ja som si nikdy na titule nezkladal, skolu som robil len kvoli rodicom, ale mam potvrdene uz snad 1000x od ludi z praxe, ze je setsakramentsky rozdiel medzi cerstvym Ing teraz a tym pred 20 rokmi....v znalostiach, pouzitelnosti v praxi, vo vsetkom.
Hovoria to ucitelia z VS, hovoria to ludia z praxe, kedze kopec mojich spoluziakov su na vysokych riadiacich postoch v zavodoch, vidim to nakoniec aj sam, aj ked zrovna v IT su ti mladsi castokrat lepsi ako ti starsi.
A to nehovorim, ze ani titul zo zahranicia nemusi nic znamenat a ze napriklad vacsina US VS je na urovni nasich gymnazii.

A pred 20 lety urcite take lide z praxe rikali, ze je setsakramentsky rozdil mezi cerstvymi Ing. v tehdejsi dobe a v dobe 20 let pred nimi :-) Dyt se i rika, ze maturant za prvni republiky byl mnohem vzdelanejsi nez dnesni absolvent magisterskeho/inzenyrskeho studia.
Navic tohle je uplne stejny argument jako ze dnesni deti jsou cim dal blbejsi a zlobivejsi oproti predchozim generacim. To se taky rika uz nejmin dva tisice let :-)
Proste se nase zivoty meni a s nimi se meni i vsechno ostatni. Tezko rict, jestli k lepsimu, k horsimu, nebo jestli je to porad nastejno.

Ono u tech titulu je koneckoncu i u nas taky rozdil, z jaky skoly to mas, jestli je to UK, MU nebo UJAK, jaky je to obor (nektere obory maji vetsi "vaznost" nez jine) a tak... Imho proste nema cenu resit, co maji za titul, ale kdyz uz, tak odkud ho maji, a hlavne, jestli v praxi jsou ti lidi skutecne k necemu, nebo ne.

Mas sice pravdu, ano su zname historky z toho Grecka stareho a nevychovanej mladezi, ale...
Ked mi na lyzovacke povie rektor mojej univerzity, kde som studoval a uci tam cely zivot, ze je to katastrofa, co im tam chodi zo strednych skol a do toho mu pritakavaju 2 dekani z fakult, ktory maju roovnake skusenosti asi na tom nieco bude nemyslis?
Vznikom XY novych skol po 89, hlavne tych sukromnych, razenim hesla, ze kazde krajske mesto ma mat svoju VS (to nas otec naroda Vladimir M. hlasal) a podobne nezmysli degradovali uroven skol za tie roky dostatocne na to, aby tu neslo len o "medzigeneracni nedorozumneni'.
A to nehovorim o kupovani titulov, ale s tym mate tiez svoje bohate skusenosti aj u vas.
Dokonca aj Dr Krcmery, o ktoreho tvrdenia sa tu ja rad opieram, pretoze razi podobny nazor na virus ako ja a je to odbornik z praxe....netitulujem ho profesor, pretoze je profesorom na pseudoVS Svatej Alzbety, co je akoze zdravotnicka VS, ale nasim ozajstnym zdravotnym VS nesiaha ani po paty.
A to tam studoval a vystudoval moj brat;o).
Krcmeryho vsak uznavam pre jeho skusenosti z praxe.

za zrušení akcí v obchodech a byl by klid

Ale on v těch obchodech ten klid je. Shodou okolností jsem byl taky v posledních dnech ve třech hyper/super marketech (nevím jistě, který je který - Tesco, Globus, Albert (ty "větší krámy")). V těch obchodech lidi nakupovali v naprostém klidu. Zboží bylo snad všechno (opravdu jsem neobcházel kontrolovat všechny regály), včetně "akcí". Tady to vypadá, že na internet chodí úplně jiní lidi. :-D

Já nechodím na akce, chodím nakoupit. Bohužel to, co je momentálně v akci - obvykle naprosto běžné věci, na které se normálně práší, jakmile se dostanou do akce jsou vymetené. Nevím, jestli si někdo koupí paletu fazolí jen proto, že je v akci a ušetří 2Kč na plechovce :-(

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...