Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nakupování pro důchodce od 7 do 9 hod

Mas sice pravdu, ano su zname historky z toho Grecka stareho a nevychovanej mladezi, ale...
Ked mi na lyzovacke povie rektor mojej univerzity, kde som studoval a uci tam cely zivot, ze je to katastrofa, co im tam chodi zo strednych skol a do toho mu pritakavaju 2 dekani z fakult, ktory maju roovnake skusenosti asi na tom nieco bude nemyslis?
Vznikom XY novych skol po 89, hlavne tych sukromnych, razenim hesla, ze kazde krajske mesto ma mat svoju VS (to nas otec naroda Vladimir M. hlasal) a podobne nezmysli degradovali uroven skol za tie roky dostatocne na to, aby tu neslo len o "medzigeneracni nedorozumneni'.
A to nehovorim o kupovani titulov, ale s tym mate tiez svoje bohate skusenosti aj u vas.
Dokonca aj Dr Krcmery, o ktoreho tvrdenia sa tu ja rad opieram, pretoze razi podobny nazor na virus ako ja a je to odbornik z praxe....netitulujem ho profesor, pretoze je profesorom na pseudoVS Svatej Alzbety, co je akoze zdravotnicka VS, ale nasim ozajstnym zdravotnym VS nesiaha ani po paty.
A to tam studoval a vystudoval moj brat;o).
Krcmeryho vsak uznavam pre jeho skusenosti z praxe.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat