Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nakupování pro důchodce od 7 do 9 hod

Tento čas musel vymyslet ten nejchytřejší mozek v ČR. Hlavně nákup v lékárnách v této době bude pro důchodce vynikající. Nejlepší na tento nákup jsou lékárny v obchodních centrech, které se otvírají někde od 9 hodin a někde i od 10 hodin. Jen tak dál.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nove: Senioři budou nově ve velkých obchodech nakupovat od 08:00 do 10:00, v menších už omezení pla…
RedMaX 23.03.2020 18:20
RedMaX
Ale vždyť je to jedno, snad jsi schopen se přizpůsobit, že do super-hyper nemůžeš už ne mezi sedmou…
L-Core 23.03.2020 19:01
L-Core
Ty to mozna sledujes a pak jsi z toho leda vystresovanej, ale mne je to fakt u prdele. Jediny co pot…
RedMaX 23.03.2020 23:00
RedMaX
Jak sám vidíš, nejde vyhovět všem. Když mohli důchodci nakupovat až od 9, byli vystresovani, že nest…
Jan Fiala 24.03.2020 05:10
Jan Fiala
nejde vyhovět všem Když to posunuli hned od rána Teď dali lidem Proč nenavrhnes nějaký způsob Al…
RedMaX 24.03.2020 08:31
RedMaX
Podle mého názoru se už poučili a zjistili, že je živí lidi, kteří chodí do práce a nebudou poslouch…
Jan Fiala 24.03.2020 08:51
Jan Fiala
za zrušení akcí v obchodech a byl by klid Ale on v těch obchodech ten klid je. Shodou okolností jse…
IQ37 24.03.2020 16:49
IQ37
Já nechodím na akce, chodím nakoupit. Bohužel to, co je momentálně v akci - obvykle naprosto běžné v…
Jan Fiala 24.03.2020 19:06
Jan Fiala
Zdá se, že lidí, kteří obracejí každou korunu, je docela dost. Paleta fazolí? To jednoho strašlivě v…
IQ37 24.03.2020 20:17
IQ37
Tady v tom vlakne zacina byt zmatek, lidi si pletou korunavirus a koronavirus. Skrz fazole se prave…
RedMaX 24.03.2020 20:45
RedMaX
:-D:-D:-D --- Mimochodem, kdo si pamatuje na "původního autora" těchto tří roztlemených smajlíků?
L-Core 24.03.2020 20:48
L-Core
Je to fakt výmluvný smajlík, ale autora neznám.
IQ37 24.03.2020 20:53
IQ37
Tys tu nebyl v letech 2005, 2006 či tak nějak? nový
L-Core 24.03.2020 20:55
L-Core
Koukal jsem na přibližnou registraci - 2011. nový
IQ37 24.03.2020 20:57
IQ37
To už dával na lživě, ne? nový
karel 24.03.2020 21:04
karel
Asi ano. Já už vlastně přesně nevím, kde byl ten veleobsáhlý thread o legalitě cracku do (tehdy) Win… poslední
L-Core 24.03.2020 21:20
L-Core

Nove:

Senioři budou nově ve velkých obchodech nakupovat od 08:00 do 10:00, v menších už omezení platit nebude.

Navrhuji, aby seniori:

Po: 7:25 - 9:38
Ut: 11:37 - 13:56
St: 15:12 - 17:36
Ct: 7:05 - 7:15
Pa: 12:01 - 12:59 a 17:45 - 18:39
So: rozdelit vek 65 - 70 10:00 - 12:12, starsi 15:13 - 17:11
Ne: zakaz chozeni do obchodu pro vsechny komu je vic nez 64 let a 9 mesicu.

:-D

Kocourkov hadr.

Ale vždyť je to jedno, snad jsi schopen se přizpůsobit, že do super-hyper nemůžeš už ne mezi sedmou a devátou, ale mezi osmou a desátou.

Já bych z toho měnění takovou vědu nedělal, rychlá rozhodnutí v bouřlivé době se budou asi upravovat častěji, než když to prolízá z vlády přes tripartitu do sněmovny, přes trojí čtení, následně do senátu a nakonec (pokud to nevrátí zpět do sněmovny) k prezidentovi. Minimálně několik měsíců, klidně i půl roku.

Ty to mozna sledujes a pak jsi z toho leda vystresovanej, ale mne je to fakt u prdele. Jediny co potrebuju, je dojit jednou tejdne tete (75 let) nakoupit a fakt me vytocilo, kdyz rekl Bures, ze duchodci nakupujou od 9 do 11 a ve chvili, kdy jsem to vecer s tetou dohodnul, ze budu u ni pred osmou s nakupem, tak to idiot zmenil na 7-9. A samozrejme to tetu pekne vystresovalo, kdyz jsem neprisel, ale misto toho jsem volal.
V podstate to byl ten lepsi pripad, protoze neprecist si to nahodou na Seznamu, tak jsem tam v tech 7 druhej den nabehl a pravdepodobne bych tam nekoho zabil, az by mi rekli, ze tete nakoupit nemuzu.
Ve stredu nebo ve ctvrtek ji zase pujdu nakoupit, tak doufam, ze to zase zmenej znovu, ze si zase nejakej jouda vzpomene, proc to nejde od 8 do 10 a neschopnej psychopat to zase zmeni.

Jak sám vidíš, nejde vyhovět všem. Když mohli důchodci nakupovat až od 9, byli vystresovani, že nestihnou slevy.
Když to posunuli hned od rána, nemohli si lidi, kteří chodí do práce a kterým zavřeli stravování nakoupit jídlo.
Teď dali lidem, kteří pracují (a oro stát jsou důležitější) možnost si nakoupit před tím, než nastoupí do práce. A opět se najdou lidi, jako ty, kteří budou remcat za každou cenu.

Proč nenavrhnes nějaký způsob, který by vyhovoval všem? Tak se jen řadíš mezi ty, kteří neumí nic jiného, než kritizovat cokoliv.
Kde je Topka, ODS, zelení, piráti a další s něčím podnětným, co by všem ulehčilo situaci? Jsou zalezllï, čekají až vše skončí, aby mohli pak o to víc řvát. Teď je doba, kdy by se měli projevit.

nejde vyhovět všem

Když to posunuli hned od rána

Teď dali lidem

Proč nenavrhnes nějaký způsob

Ale ja uz jsem navrhnul. Do prdele s tim kazdej druhej den nehejbat. Proste to nejak urcit a nechat to tak, lidi se prizpusobi a ne se jeden den snazit vyhovet jedny skupine, druhej den druhy skupine, pak si nekdo vzpomene, ze mezi 8 - 10 ma ranni stolici, tak to zase posunou, to je ten Kocourkov, o kterym tu pisu!

Podle mého názoru se už poučili a zjistili, že je živí lidi, kteří chodí do práce a nebudou poslouchat dementní rady ze někdo důchodcům vykoupí zboží v akci.

Mimochodem včera jsem byl ve třech obchodech a sháněl fazole. Ve 2 byly v akci, takže prázdné regály a ve třetím jen zbytky. Osobně bych se primlouval za zrušení akcí v obchodech a byl by klid.

za zrušení akcí v obchodech a byl by klid

Ale on v těch obchodech ten klid je. Shodou okolností jsem byl taky v posledních dnech ve třech hyper/super marketech (nevím jistě, který je který - Tesco, Globus, Albert (ty "větší krámy")). V těch obchodech lidi nakupovali v naprostém klidu. Zboží bylo snad všechno (opravdu jsem neobcházel kontrolovat všechny regály), včetně "akcí". Tady to vypadá, že na internet chodí úplně jiní lidi. :-D

Já nechodím na akce, chodím nakoupit. Bohužel to, co je momentálně v akci - obvykle naprosto běžné věci, na které se normálně práší, jakmile se dostanou do akce jsou vymetené. Nevím, jestli si někdo koupí paletu fazolí jen proto, že je v akci a ušetří 2Kč na plechovce :-(

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru