Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Smrť Televízií?

Zdravím, čo si myslíte? Vymrie televízia? Mám pocit že minimálne na Slovensku televízia úplne vymiera. Myslíte si že VoD služby ako Netflix či HBO GO nahradia televízie? Popravde ja som nezapol okrem pár výnimiek TV už vyše 8 rokov, teda za tých 8 rokov som nasledoval menej než nejakých 8 hodín. Keď už pozerám film tak práve na HBO GO. Myslíte si že až starci pokapajú, čož sú momentálne asi tý čo najviac pozerajú TV, že TV vymrie?

Totiž čo som videl či počul, či už priamo TV alebo čo som počul od ostatných, čítal a pod. A po tom čo sa mi pred nedávnom dostal do ruky TV program, tak som pozeral že čo to vysielajú, a prijde mi že už filmy len dobiehajú do konca, ani nenakupujú filmy a seriály, a len dávajú reprízy, celkovo aj sa zmenšil čas čo vysielajú film/seriál a viac sa predĺžil čas na reklamy, nejaké talk show, a blbosti.

Na osobne si myslím že Markíza sa na Slovensku už neudrží dlhšie než nejakých 5 rokov. JoJka pôjde hneď za ním. STV sa ešte udrží, ale myslím že po roku 2030 už bude pojem Televízia budiť taký pojem zastarania ako dnes vzbudzuje pojem CD/DVDčka. Teda ako ešte stále bude existovať, ale budú hodne okrajová záležitosť.

Čo si myslíte vy?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Myslím, že v nejbližších několika desítkách let ne. Je pořád dost lidí, kteří odmítají platit měsíčn…
L-Core 26.02.2020 20:55
L-Core
Ty jsi zapomněl zaplatit veřejnoprávní ČT ? :)
Debil 28.02.2020 13:18
Debil
To ne, ale to považuji za povinnou daň, kterou neovlivním, pokud TV přístroje mám. Platit cokoliv na…
L-Core 28.02.2020 18:13
L-Core
tak tak nový
HPET 04.03.2020 11:18
HPET
Dnes som si pozrel video Netflix - budúcnosť TV. Zaujímavé, a pomerne výstižné. nový
Mlocik97-debaty 03.03.2020 18:27
Mlocik97-debaty
Kde mam odber, like a donate na patreone, co????? :-):-D:-D Som rad, ze sa vynimocne zhodneme aspon… nový
fleg 03.03.2020 21:11
fleg
žiadne nedostaneš. :))]:) výnimočne? To znie ako keby sme sa na ničom ešte nikdy nezhodli. nový
Mlocik97-debaty 04.03.2020 13:57
Mlocik97-debaty
Vacsinou mam pocir, ze stojima na opacnych stranach barikady. nový
fleg 04.03.2020 21:24
fleg
Souhlas. Teda ne, že by TV umřela úplně, ale to, že z drtivé většiny ji VoD nahradí tak to si myslím… nový
Al Capone 04.03.2020 11:11
Al Capone
Televize umřela už dávno, to už jsou jenom posmrtné záškuby. V okolí neznám nikoho, kdo by na to kou… poslední
bsabsajja 10.03.2020 19:38
bsabsajja

Myslím, že v nejbližších několika desítkách let ne. Je pořád dost lidí, kteří odmítají platit měsíční výpalné a spokojí se s tím, co je jim předkládáno zadarmo. Patřím mezi ně, platit za jakoukoliv formu vysílání nemíním. Na TV se dívám minimálně, obvykle na ČT24 při snídani/obědě a občas na nějaký sport. Klidně bych se ale spokojil, kdybych si totéž pustil na PC někde v malém okně, klasickou TV nepotřebuji. Pokud nebude vysílání zadarmo - či nenajdu takový stream - ať si to narvou všechno do špic, vůbec nejsem "divák".

Stejně tak si nemíním předplácet hudbu, Office365, streamované hraní z cloudu atd.

V kanclu nám TV pár hodin denně běží, ale spíše jen jako kulisa.

Souhlas. Teda ne, že by TV umřela úplně, ale to, že z drtivé většiny ji VoD nahradí tak to si myslím, že jednou přijde. A ono se není co divit když v TV to je jedna reklama za druhou, pořady jsou totální žumpa a když už něco dávají pořádného tak to má otřesný dabing (čest výjimkám). Sám jsem se VoD (konkrétně Netflixu) dlouho vyhýbal, ale jakmile jsem to zkusil tak jsem zrušil kabelovku :-)

Televize umřela už dávno, to už jsou jenom posmrtné záškuby. V okolí neznám nikoho, kdo by na to koukal. Halooooo, máme internet.
Na co budu čekat měsíce na film, když si ho můžu pustit hned, nechápu k čemu by mi televize byla.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru