Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Dlouho jsem tu nebyl, ale rikal jsem si, ze tady je dost duveryhodnych lidi z poradny, tak bych se c…
Redmax N 18.03.2020 21:39
Redmax N
ma na to vubec stat pravo neco takoveho nam narizovat? Má, je výjimečný stav či jak se to jmenuje.…
L-Core 18.03.2020 22:16
L-Core
Takze dalsich 40 let na vecne casy nez se lidi proberou? :-/
RedMaX N 18.03.2020 23:25
RedMaX N
Možná to pro druhou stranu bude lepší. Tzv. liberální demokrati se teď chovají jako dobytek. nový
karel 18.03.2020 23:42
karel
To doufam nemyslis vazne, ze by to bylo lepsi. Jinak krome Babise s Hamackem jsem u nas jine excesy… nový
RedMaX N 19.03.2020 06:25
RedMaX N
https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/nemecka-televize-velebi-vir-vymyti-stare-planet… nový
RedMaX 20.03.2020 10:11
RedMaX
U nás by to mělo být posuzováno jako předsudečná nenávist. Navíc, když je to ještě státní TV, tak o… nový
Jan Fiala 20.03.2020 14:19
Jan Fiala
Nenavist? Vzdyt on tam kvituje, jak je planeta zelenejsi. A s duchodcema zacali media vsude, i u nas… nový
RedMaX 20.03.2020 14:27
RedMaX
Oni přestřelili už před nějakou dobou, kdy tam nahnali děti a nechali je zpívat, že babička je ekolo… nový
Jan Fiala 20.03.2020 19:35
Jan Fiala
Němci zkouší, co všechno bez křiku projde. Potom naženou babičku do komůrky. nový
karel 20.03.2020 19:39
karel
Zdravím.Bát se musíme spíš vlády a důchodců.V centrech otvírá většina obchodů v 9 hodin. Prodavači k… nový
jajanene 19.05.2020 17:15
jajanene
V centrech otvírá většina obchodů v 9 hodin. Prodavači kteří v nich pracují nemají nárok koupit si s… nový
Jan Fiala 19.05.2020 19:29
Jan Fiala
Kdzž od 8 můžou do potravin jen důchodci. nový
jajanene 19.05.2020 20:06
jajanene
Tak hloupý snad nejsi, abys věřil tomu, že prodavač si nemůže koupit rohlík. nový
karel 19.05.2020 20:10
karel
Na 9 jdu do práce, v poledne obědvám. Kdy budu svačit? Nebo si dám k obědu rohlík? A nebo jinak. Důc… nový
Jan Fiala 19.05.2020 21:03
Jan Fiala
K těm rohlíkům: nevím jak kde, ale tam, kde jsem od začátku pandemie nakupoval, všude byly rohlíky u… nový
L-Core 19.05.2020 21:14
L-Core
U nás v Globusu mají rohlíky, housky, koblihy i všechno ostatní, co tam pečou pytlíkované i volně lo… poslední
karel 19.05.2020 22:18
karel

Dlouho jsem tu nebyl, ale rikal jsem si, ze tady je dost duveryhodnych lidi z poradny, tak bych se chtel zeptat, jak dlouho myslite, ze bude Babis prosazovat soucasna opatreni? A jestli myslite, ze se nic nedeje a bude to v pohode?

Ja totiz zacinam mit docela strach, ze jde Babisovi o to, aby to bylo naporad. Aby se proti tomu psychopatovi nemohlo demonstrovat, nehlede na to, ze krome toho, ze se lidi nesmi schazet vic jak ve 30ti, tak dost lidi vystrasil tak, ze by se ani nikam neodvazili jit. Proste me jeste pred tydnem vubec nenapadlo, ze by tu mohla tahle totalitni situace nastat.

Nejde mi pritom o to, ze treba nebudeme moct od dnesni pulnoci pod pokutou 10.000 Kc vychazet bez rousek (ma na to vubec stat pravo neco takoveho nam narizovat?), ale vadi mi, ze nam to vsechno diktuje vseho schopnej psychopat. Radeji bych proste videl vyjadreni skutecnych odborniku a zatim se v mediich vyjadril jen reditel prazske nemocnice Bulovka a Babis ho chtel malem kamenovat.

Vyjadreni epidemiologa Prymuly nejsou prilis verohodna vzhledem k tomu, ze uz to tu jednou bylo a rousky nedoporucoval:

„Panika není v tuto chvíli na místě. Osobně bych si vzal roušku, jen pokud bych ošetřoval pacienta."
--- prof. MUDr. Roman Prymula, CSc., Ph.D. pro iDNES, 2009

Nemuzeme vedet, jak mu psychopat vyhrozoval, aby najednou zastaval opacny postoj nez pred 10 lety.

Jak to teda vidite, budou pristi rok jeste volby do parlamentu nebo uz ne?

To doufam nemyslis vazne, ze by to bylo lepsi. Jinak krome Babise s Hamackem jsem u nas jine excesy nezaznamenal. Myslim ted u politiku. Spis mnozi situaci vubec nechapou. Rozumim na jednu stranu, ze vir predstavuje jista nebezpeci a ze nejake podcenovani neni na miste, ale politici u nas myslim obecne to nebezpeci nepodcenuji, to jsem spis zaznamenal u jinych. Ovsem na druhou stranu z toho psychopaticky premier udelal svoje politicke tema, pritom mel okamzite predat vladu odbornikum, kteri si s tim mohli poradit mnohem lepe. To ale neudelal, naopak schemata pro krizove rizeni statu obesel a pasoval se do role nejakeho spasitele, ktery nas vsechny zachrani. Ovsem vzhledem k jeho psychicke poruse nas spis posle do hrobu. :-/

Zdravím.Bát se musíme spíš vlády a důchodců.V centrech otvírá většina obchodů v 9 hodin. Prodavači kteří v nich pracují nemají nárok koupit si svačinu.Mohou až o pauze jít pro pečivo,které ráno prohrabou důchodci,aby našli ten největší a nejrovnější rohlík.To samé se týká zeleniny a dalších potravin.Právě z daní těchto prodavačů jsou důchody pro většinu bezohledných důchodců,kteří si myslí,že jsou střed vesmíru.Vláda-zlatokopové,kteří zapoměli jak žije spodina.

V centrech otvírá většina obchodů v 9 hodin. Prodavači kteří v nich pracují nemají nárok koupit si svačinu.

Nějak jsem to nepobral. Ti prodavači nemohou jít do práce o chvíli dřív a koupit si svačinu? Musí až o přestávce? Nemohou si svačinu přinést z domu? Nebo myslíš polední pauzu? Tam si chodí prodavači kupovat na oběd rohlík?

Jinak od příštího týdne už vymezený čas nákupu pro důchodce neplatí.

Na 9 jdu do práce, v poledne obědvám. Kdy budu svačit? Nebo si dám k obědu rohlík?
A nebo jinak. Důchodci končí s nakupy v 10. Do 12 hodin se ve velkem obchodě rohliky v nasypnicich několikrát otočí, takže o nějakých ochytanych od duchodcu taky nemůže být řeč.

O co ti vlastně jde? Tobě něco důchodci udělali?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru