Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Koronavirus

Dlouho jsem tu nebyl, ale rikal jsem si, ze tady je dost duveryhodnych lidi z poradny, tak bych se chtel zeptat, jak dlouho myslite, ze bude Babis prosazovat soucasna opatreni? A jestli myslite, ze se nic nedeje a bude to v pohode?

Ja totiz zacinam mit docela strach, ze jde Babisovi o to, aby to bylo naporad. Aby se proti tomu psychopatovi nemohlo demonstrovat, nehlede na to, ze krome toho, ze se lidi nesmi schazet vic jak ve 30ti, tak dost lidi vystrasil tak, ze by se ani nikam neodvazili jit. Proste me jeste pred tydnem vubec nenapadlo, ze by tu mohla tahle totalitni situace nastat.

Nejde mi pritom o to, ze treba nebudeme moct od dnesni pulnoci pod pokutou 10.000 Kc vychazet bez rousek (ma na to vubec stat pravo neco takoveho nam narizovat?), ale vadi mi, ze nam to vsechno diktuje vseho schopnej psychopat. Radeji bych proste videl vyjadreni skutecnych odborniku a zatim se v mediich vyjadril jen reditel prazske nemocnice Bulovka a Babis ho chtel malem kamenovat.

Vyjadreni epidemiologa Prymuly nejsou prilis verohodna vzhledem k tomu, ze uz to tu jednou bylo a rousky nedoporucoval:

„Panika není v tuto chvíli na místě. Osobně bych si vzal roušku, jen pokud bych ošetřoval pacienta."
--- prof. MUDr. Roman Prymula, CSc., Ph.D. pro iDNES, 2009

Nemuzeme vedet, jak mu psychopat vyhrozoval, aby najednou zastaval opacny postoj nez pred 10 lety.

Jak to teda vidite, budou pristi rok jeste volby do parlamentu nebo uz ne?

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat