Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Káva na "turka"

Určitě jste se setkaly s tím že hodně lidí a dnes čím dál tim víc odsuzuje přípravu kávy na český způsob jaký všichni známe, je to turek.
Zaráží mě to že všude slyším že je to výmysl čechů ale ne jednou jsem to například v TV viděl provádět lidi i v USA nebo UK filmech, sice velmi zřídka ale přecejen.
Jako velký milovník kávy jsem ponavštěvoval řadu kaváren a kaváren kde jsem si opravdu pochutnal nebylo moc. Většinou když jsem si objednal presso tak mělo celkem spálenou chuť. Ale byli kavárny kde jsem si pochutnal ale do pravého pressa to mělo daleko, byl to větší hrnek než 30ml(pravé presso).
Co si budem,stejně jsem si na kávě pochutnal nejvíc v jedné cukrárně a byl to turek :-D. Stejně tak jsem experimentoval doma, doma máme dnes už snad 30 let starý překapávač ještě který jsem používal taky nějakou dobu pak zkusil moka konvičku a to je sakra přehořklá káva.
Nevím proč ale me u všech ostatních alternativ chybí ten klasický říz kterým se asi pyšní jen turek. Nutno zmínit že teď nemám na mysli kávu z nějakých smetků jménem standart ale na kvalitu si celkem potrpím.
Jak to vidíte vy a co pijete za kávu? :)

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Už spoustu let piju jedině Nescafé Gold (říkám tomu hrušková voda). Ale klidně 4 kalfasy denně, bez…
L-Core 03.12.2019 16:04
L-Core
Proč ošklebovat? Já sice mám rád kvalitní kávu, ale instantní Nescafé Gold piju asi nejvíc. Člověk m… nový
Moas 03.12.2019 18:58
Moas
Klasický Nescafé už nekupujeme, protože bylo kyselý jak prdel. Manželka teď v práci, od kolegyně och… nový
Prasak 03.12.2019 20:15
Prasak
Já u kaf od Jacobs cítím takovej trochu ocas, co mi tam nesedí. Nescafé ho nemá, kyselý mi nijak nep… nový
Moas 04.12.2019 06:01
Moas
Doma nebo v práci chlemtam turka (většinou Jihlavanku Standard original) s cukrem a mlékem. Když jdu… poslední
manas 04.12.2019 12:38
manas

Už spoustu let piju jedině Nescafé Gold (říkám tomu hrušková voda). Ale klidně 4 kalfasy denně, bez cukru, bez čehokoliv. Turka tak možná jednou ročně v hospodě, s malým rumem a cukrem.

Je mi jasné, že se nad tím tady bude spousta lidí ošklebovat. Je mi to jedno :-)

Klasický Nescafé už nekupujeme, protože bylo kyselý jak prdel.
Manželka teď v práci, od kolegyně ochutnala Nescafe Gold a jaký bylo? Taky kyselý. A přitom Nescafé bývalo dobrý, ale v posledních letech to šlo hodně dolů.
Přešli jsme na Jacobs, když už instantní (ne vždy se nám doma chce chystat frenchpress). Žena si ho bere do práce.

Já u kaf od Jacobs cítím takovej trochu ocas, co mi tam nesedí. Nescafé ho nemá, kyselý mi nijak nepřijde. Sto lidí, sto chutí. Faktem je, že pokud bych to vyloženě nesrovnával vůči sobě a někdo mi třeba na návštěvě udělal instantní kafe, tak ani neuhádnu, co mi to udělal.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru