
Vovotny vs Rossija 1
Tak dnes jsem se dost pobavil, kdyz se Rossija 1 rezhodla k rozhovoru s Pavlem Novotnym kvuli chystanemu pomniku Vlasovcum. Takovyho exota asi v ruske televizi necekali.
Tak dnes jsem se dost pobavil, kdyz se Rossija 1 rezhodla k rozhovoru s Pavlem Novotnym kvuli chystanemu pomniku Vlasovcum. Takovyho exota asi v ruske televizi necekali.
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Nakonec oni Pražané v pětačtyřicátém vítali ty Rusy jako osvoboditele vlastně omylem. Oni se je sple… IQ37 02.12.2019 20:24 |
IQ37 | |
... a přitom to mohli být o pár dní dřív už Američané, že? Z toho se ti nenavaluje, když si Stalin v… touchwood 03.12.2019 07:59 |
touchwood | |
O rozdělení sfér vlivu už od vzniku prvních říší nerozhodují dotčené národy. Proč by to mělo být za… nový Jan Fiala 04.12.2019 07:47 |
Jan Fiala | |
to byla reakce na to orientované zvracení dědů a otců. poslední touchwood 04.12.2019 15:31 |
touchwood |
Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru
Nakonec oni Pražané v pětačtyřicátém vítali ty Rusy jako osvoboditele vlastně omylem. Oni se je spletli s Amíky! Naši otcové a dědové by tady z toho grcali...
... a přitom to mohli být o pár dní dřív už Američané, že? Z toho se ti nenavaluje, když si Stalin vydupal že "svou" kolonii si "osvobodí" sám? O tom, co dělaly zakavkazské hordy na našem území, by ti šla hlava kolem!
O rozdělení sfér vlivu už od vzniku prvních říší nerozhodují dotčené národy. Proč by to mělo být za WW II jinak?
Proč by to mělo být jinak i teď - EU vs USA vs Rusko vs Cina vs ... Vždy šlo, jde a půjde o moc, kdy to rozhodnou privilegované skupiny a jejich pohůnci to realizují. A rozhoduje jen momentální převaha pohůnků té, či oné skupiny.
to byla reakce na to orientované zvracení dědů a otců.