Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pomůžete mi najít TV seriály, ve kterých účinkují černoši?

Dobrý den, pomohli byste mi najít česky dabované TV seriály, ve kterých účinkují především černoši? (prosím vynechejte rasismus). Prohledával jsem zdroje na internetu a hodně takto popisovaných seriálů se mi najít nepodařilo. V dřívější době jsem sledoval na Primě The Fresh Prince of Bel-Air jehož obrázek je k vidění v příloze. Chci najít podobných seriálů více, protože tento seriál se mi líbí, ale viděl jsem ho celý. Nedávno Česká televize odvysílala vlastní český seriál s názvem Trpaslík. Taky dobrý seriál. Luděk Staněk, student nymburského gymnázia najde dávno ztracenou figurku trpaslíka. Je kouzelný. Zjistí, že má jedno přání a toho přání využije.

Znáte TV seriály, česky dabované, ve kterých účinkují černoši?
Pokud ano a napíšete mi je, tak Vám moc děkuji.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Simpsonovi, M*A*S*H... prakticky libovolný seriál z US produkce posledních 20 let musí mít černocha,…
Moas 14.11.2019 13:37
Moas
To mas zase odkud, ze "musi mit cernocha"?
Dwane Dibbley 14.11.2019 17:32
Dwane Dibbley
Se podívej na remake Sedm statečných. Tam už chybí jen nejakej ten homo na vozíku.
Prasak 14.11.2019 18:33
Prasak
Anebo genderově neutrální hlavní hrdina (viděl bych to na Chica :-)). Myslím původní film (remake js…
mif 14.11.2019 19:00
mif
No i ten "původní" film je remake. nový
Wikan 14.11.2019 19:07
Wikan
Jj. Sedm samurajů (Akira Kurosawa). Po zhlédnutí tohoto se ti líbil výše uvedený film? Mně ano. nový
mif 14.11.2019 19:44
mif
Takze banda japonciku se muze nahradit "bilejma heterakama", ale jeden bilej se nesmi nahradit cerno… nový
Dwane Dibbley 14.11.2019 20:14
Dwane Dibbley
Když ten příběh filmu přeneseš na divokej západ, tak by tam japončíci vypadali opravdu divně. V době… nový
Prasak 14.11.2019 20:36
Prasak
Kdyz se ti nelibi, tak se na to nekoukej. Abych koukal na film a jen tam hledal kdy se objevi nejake… nový
Dwane Dibbley 14.11.2019 19:25
Dwane Dibbley
Nedíval jsem se na to, aby tě to uklidnilo. Na tvůj dotaz to odpovídá - je tam černoch, asiat, prost… nový
Prasak 14.11.2019 20:39
Prasak
Pozoruhodna logika. Ve filmu x je cernoch => ve vsech filmech musi byt cernoch. A urcite vsichni toc… nový
Dwane Dibbley 14.11.2019 20:46
Dwane Dibbley
Ale samozřejmě. Černoch musí být, aji kdyby fotra věšali. Bez černocha se už shitywoodské filmy neto… nový
mif 15.11.2019 20:09
mif
Bacha at si z toho neuzenes vredy. nový
Dwane Dibbley 15.11.2019 20:29
Dwane Dibbley
Po mých vředech (které mám už dvacet let) je ti prd. Máš pro mě nějaký konstruktivní návrh jak se ji… nový
mif 15.11.2019 20:34
mif
Velkohube hovno? Mam se opet zeptat, odkud mate to vase ze "ve filmech musi byt cernoch"? Protoze "n… nový
Dwane Dibbley 15.11.2019 21:46
Dwane Dibbley
Když ve filmu nemusí být černoch, tak proč v každym filmu je? nový
davidrome 16.11.2019 09:51
davidrome
Obavam se, ze takto take logika nefunguje. Navic ti chybi podklady k tvrzeni, ze v kazdem filmu ten… poslední
Dwane Dibbley 16.11.2019 11:29
Dwane Dibbley
Černým se teprve poslední dobou (posledních pár desítek let) začíná dařit prosazovat mezi bílými a b… nový
Moas 15.11.2019 06:06
Moas

Ale samozřejmě. Černoch musí být, aji kdyby fotra věšali. Bez černocha se už shitywoodské filmy netočí. A bude hůř - nastupují muslimové (taková Xena v burce: super! ]:)), genderově neutrální (Indy jako žena, která je muž),... Viděls nesmrtelný film "Zabil jsem Einsteina, pánové"? Tam to taky nevypadalo moc košer.

Černým se teprve poslední dobou (posledních pár desítek let) začíná dařit prosazovat mezi bílými a bílí si na to už konečně zvykají. TV produkce na to reaguje, protože už to nejsou jen homies z ghetta, ale legitimní členové společnosti.

Dalo by se debatovat o kriminálních statistikách, o tlačence na multi kulti obsazování a další, nicméně ani jednoho z toho nebylo meritem mého příspěvku.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru