Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Komunisti byli proti těmhle přesvědčení demokrati. https://www.info.cz/cesko/sef-detskych-psychiatru…
karel 01.10.2019 22:40
karel
Bum, už tam mám ban... Za zmínku, jestli jim to takto stačí a jestli by ten člověk neměl skončit tře…
Roker 02.10.2019 17:19
Roker
Vůdce úplňkových děti dělá v Respektu a je v různých ministerských komisích. Dnes mají tihle slušňác…
karel 02.10.2019 17:39
karel
Jen si to tady tak odložím... "Soudruzi, může soudruh soudružky, jejíž jméno chválí štvavé vysílačk…
Roker 02.10.2019 18:42
Roker
Pupendo? nový
Zarniwúp 02.10.2019 22:29
Zarniwúp
Vyhráváš zlatého estébáka... :-D (neber to pls úkorně) nový
Roker 02.10.2019 22:37
Roker
Tak a ted pukejte. https://www.autozive.cz/greta-thunberg-dostala-vuz-tesla-model-3-dal-ji-ho-arnold… nový
Dwane Dibbley 02.10.2019 23:12
Dwane Dibbley
[88073-mrzak-jpg] nový
karel 02.10.2019 23:25
karel
Víš, rozdíl mezi rozumně smýšlejícími lidmi schopnými se o sebe postarat a těmi, kteří chtějí, aby s… nový
Araneus84 03.10.2019 09:34
Araneus84
Nabyvam dojmu, ze lidsky odpad chodi sem. Jeden tupec oznaci autisty za silence, druhy tupec napise,… nový
MaSo 03.10.2019 08:31
MaSo
Měli by častovat loutkáře, ne loutku, tak za to nemůže. nový
Prasak 03.10.2019 09:39
Prasak
prohlasi o nekom koho vzivote nevidel Ano, protože názor na něčí postoje si můžeš udělat zásadně je… nový
Roker 03.10.2019 12:45
Roker
Oslovovat nekoho "pica nemyta" neni nazor, ale debilita a problem chybejiciho zakladniho vychovani. nový
MaSo 03.10.2019 14:31
MaSo
Dneska to jista skupina lidi nazyva svobodou slova a pokud by to nekdo smaznul, byla by to zla cenzu… nový
Dwane Dibbley 03.10.2019 15:28
Dwane Dibbley
Musis to brat tak, ze je to prejav emocii, kde ustupuje rozum, nastupuju emocie. Emocie su skoro naj… nový
fleg 03.10.2019 21:23
fleg
Já netrpím přehnanými ohledy, obzvláště ne u lidí, kteří hodlají regulovat každý aspekt mého života… nový
Roker 04.10.2019 19:30
Roker
Je pomalu třeba začít vyrábět transparenty Dost bylo Grety! a vyrazit do ulic.Třeba místo práce nebo… nový
Karel04 04.10.2019 12:13
Karel04
Usetrim ti pracu. O pol roka si na nu uz nikto nespomenie, pretoze to prekryje iny hype. Bud doma a… nový
fleg 04.10.2019 12:20
fleg
nový
karel 04.10.2019 13:18
karel
Tak bych řekl, že tuta holčina, dala tomuto obrázku celkem nový rozměr... ::) [88080-deti-jpg] nový
Roker 04.10.2019 18:44
Roker
Už jenom to, že zaváhám, jestli to myslí vážně, je špatné.... nový
Zarniwúp 04.10.2019 20:43
Zarniwúp
https://echo24.cz/a/SM3DX/fanaticka-aktivistka-zachrante-planetu-snezte-svoje-deti-kricela-zena-na-k… nový
karel 06.10.2019 16:00
karel
Ono je to jednoduche, ked sa na to pozries. Mna napdli hned dva scenare. Bud je to psychicky narusen… nový
fleg 06.10.2019 17:23
fleg
Dnes se začínají vyhlašovat nobelovky (lékařství). Tak jsem zvědav, jak dopadne ta mírová. Skoro byc… nový
L-Core 07.10.2019 09:51
L-Core
Možná by mohla dostat i Nobelovku za lékařství, stejně se i z toho stane fraška, stejně jako z té za… nový
karel 07.10.2019 12:56
karel
kolik černých dostalo cenu za vědu, je to špatné. A to jsi nepočítal 4%:-D V 90 letech, myslím si,… nový
čumil old 07.10.2019 19:19
čumil old
Skuteční vědci, pokud nemají před důchodem, se ale ozvou ve větší míře jen těžko, neboť by mohli při… nový
karel 08.10.2019 00:00
karel
A znova to začína https://www.cas.sk/clanok/904544/svedska-aktivistka-je-bezradna-toto-absolutne-ne… nový
xo 02.11.2019 10:57
xo
Trosku mi prislo nevolno po tom lezeni do jej riti, ktore v tom clanku predviedli... nový
Michal2 02.11.2019 11:35
Michal2
Je vůbec lidské o tomto debatovat? Greta je škaredá jak noc a blbá jak vanštrok. Ve Spartě se takoví… nový
mif 02.11.2019 13:00
mif
Vo Svedsku sa vyda za nejakeho Ahmeda a bude pokoj, to sa nedostane ani z domu. nový
Michal2 02.11.2019 15:40
Michal2
Rád bych té nebohé dívce pomohl překonat Atlantik.Nabízím zdarma pár tisíc PET lahví,tak ať si je ně… nový
Karel04 02.11.2019 13:43
Karel04
A ať si dá masku stylu Batwoman. Amerika zaplesá! nový
mif 02.11.2019 13:56
mif
Vytanuly mi na mysli takový ty plovoucí ostrovy odpadků - mohla by pádlovat na nich. Zabila by dvě m… nový
Prasak 02.11.2019 16:00
Prasak
To by se ale asi s tím ostrovem zasekla v Gibraltaru a zasvinila pak i Středozemní moře.A ten hlavní… nový
Karel04 02.11.2019 18:42
Karel04
Už ji začali pomáhat :) https://twitter.com/derKolkrabe/status/1190336155402805248 nový
karel 02.11.2019 21:04
karel
Když to přes tu Aljašku a Sibiř vezme na lyžích,tak ty snad žádnou uhlíkovou stopu nezanechávají.A d… nový
Karel04 02.11.2019 21:12
Karel04
Je to hodná holka. Co proti ní pořád máte? Teď chce.bojovat za demokracii větší cenzurou Facebooku a… nový
Greten 02.11.2019 15:42
Greten
Hele, mě tam zaujal tento článek: https://www.reformy.cz/zakladatel-rebelie-proti-vyhynuti-hrozi-ze-… nový
Prasak 02.11.2019 16:06
Prasak
Kulhánek jako vyšitej :-) nový
Jan Fiala 02.11.2019 20:49
Jan Fiala
Ten pocit, když bys sám tuto vládu nejraději zapálil a některé s chutí pověsil na kandelábry, ale v… nový
Roker 03.11.2019 06:00
Roker
Tahle je dobrá :) https://twitter.com/jayne_jayy/status/1190003074062008333 nový
karel 03.11.2019 11:48
karel
Ajaj, na toto sa vrhne ministerstvo pravdy a ma po ucte. nový
Michal2 03.11.2019 12:35
Michal2
V USA snad ne. nový
L-Core 03.11.2019 13:10
L-Core
Samozrejme ze aj v USA, uz tam dost ludi prislo o ucty na twitter a podobne len za to, ze vyjadrili… nový
Michal2 03.11.2019 14:55
Michal2
Az za to dostane ban, tak dej vedet. nový
Dwane Dibbley 03.11.2019 17:44
Dwane Dibbley
U Twitteru se přiznám, že ty praktiky neznám tak zevrubně, nicméně u facebooku bude hodně záležet na… nový
Roker 03.11.2019 19:50
Roker
Ja se klidne vsadim, ze za to video ban nedostane a ani na FB by za to ban nebyl. Maximalne to muzou… nový
Dwane Dibbley 03.11.2019 20:45
Dwane Dibbley
Podle tebe si vážně ti lidi, kteří byli odejiti svazáky, udávajícími pod záminkou "kultivovanější di… nový
Roker 03.11.2019 23:42
Roker
Právě jsem to sem chtěl dát. Dokonce ani JXD už neměl žaludek na to, aby se toho dál účastnil. [8826… nový
karel 03.11.2019 23:50
karel
Mně připadá, že tato sekta už překročila určitou deadline, kde je natolik zřejmé, co jsou zač, že pr… nový
Roker 04.11.2019 00:07
Roker
Největší starost mají o to, aby nikdo o nových sousedech nemluvil ošklivě. Vede je Adriana Černá, me… nový
karel 04.11.2019 00:16
karel
Evidentne nemas poneti o cem mluvim. A ani vedet nechces, bo by se ti zhroutila tva vize o NWO ci po… nový
Dwane Dibbley 04.11.2019 13:51
Dwane Dibbley
Ještě něco na mě nalep ;-) Co strach ze Sorose? Chemtrails? Nebo obdiv k Putinovi? Nebude? :-D To je… nový
Roker 04.11.2019 14:46
Roker
Mažou jak zjednaný. Mladá Jourová už se taky s ČvT zapojila. https://twitter.com/bratricek/status/11… nový
karel 03.11.2019 20:56
karel
Jo Bratříčka znám a je to fakt komické... Ten kluk stojí "někde mezi" a levicová úderka ho kropí, ja… nový
Roker 03.11.2019 23:29
Roker
Tohle potvrzuje moji teorii - Lidi jsou furt stejný svině, mění se jen možnosti, který mají ve své d… nový
Prasak 04.11.2019 10:36
Prasak
Greta bojuje vytrvale dál: Vlaky v Německu jsou přeplněné, zjistila cestou domů Greta Thunbergová A… nový
Karel04 16.12.2019 11:34
Karel04
Ona za to nemůže. Dělá, co jí PR manager radí. A že se pak ukáže pravda? To je jen malá chybka... nový
Jan Fiala 16.12.2019 17:26
Jan Fiala
To je jasné,že ji řídí otec a jeho tým poradců.Ale na Twitter si tu fotku s kometářem asi dala sama.… nový
Karel04 16.12.2019 17:54
Karel04
Ona to tak nemyslela. Už řvala i o stavění ke zdi, to prý taky neplatí. nový
karel 16.12.2019 17:59
karel
Ale tak však je postižená, tak může přece občas lhát.... Já myslím, že nejlépe měla toto vychytané S… nový
Araneus84 17.12.2019 15:14
Araneus84
Karle, Karle co ti na ni vadí?? Je toho tady napsaného hodně a já to ani nechci číst, protože bych s… nový
vla 01.01.2020 11:14
vla
A nepřijde ti, že je to celý od zdi ke zdi? Jedni na to totálně srali, druzí by nejraději nahnali vš… nový
Prasak 01.01.2020 12:25
Prasak
Retard slouží k prosazení zvýšení daní a likvidaci průmyslu. Za pár let budeme rádi, když nás Číňan… nový
karel 01.01.2020 12:37
karel
ne nepřijde. Dřív toho lidé nevěděli tolik co víme dnes. Byla válka a td……..komouši, musel jsi držet… nový
vla 01.01.2020 12:52
vla
Nemají lepší vzdělání, je jen víc škol. Úroveň šla do hajzlu. Pomáhat neschopným a líným k ničemu ne… nový
karel 01.01.2020 13:07
karel
Karle neser:-) tohle říkaj všichni rodiče dětem. Nebo starší vždycky všechno dělali líp. Takhle je t… nový
vla 01.01.2020 13:47
vla
Jako správný stoupenec Gréty tedy určitě nemáš doma auto, tedy alespoň ne spalovací, nakupuješ v obc… nový
Prasak 01.01.2020 13:41
Prasak
Ale já nejsem žádný fanatik. To jsi mě špatně pochopil. Já říkám, že by jsme se měli zamyslet, nad t… nový
vla 01.01.2020 13:56
vla
Já v tom souhlasím, že ochrana přírody je potřeba, nevypouštět sajrajty, ale je to jak se vším - vše… nový
Prasak 01.01.2020 14:04
Prasak
no sláva pochopil :-) A teď je potřeba vzdělání do těch chudých zemí, a represi těch vychcánků co na… nový
vla 01.01.2020 14:26
vla
Jediná rozumná investice by byla ta, která by zabránila jejich přemnožení. Do toho se nikdo nepustí. nový
karel 01.01.2020 14:30
karel
proč myslíš? To je zase o tom vzdělání a zdravotnictví. Ty si myslíš že kdyby u nás přestala být ant… nový
vla 01.01.2020 14:37
vla
Takhle to tam nefunguje.V Africe nepřestanou plodit děti,protože nemají co jíst.Naopak si pořídí dět… nový
Karel04 01.01.2020 16:17
Karel04
Je to taky o mentalitě. Pokud nepřemýšlíš o budoucnosti, neplanujes a žiješ jen v přítomnosti, tak n… nový
Jan Fiala 01.01.2020 18:35
Jan Fiala
Já měl antikoncepční prostředek nasazen snad jen 2x v životě, manželka nikdy žádné prášky ani nic ji… nový
L-Core 01.01.2020 18:50
L-Core
Po NOBELOVKE aj OSCARA ziskava... greta-thunbergova-bude-mit-vlastni-serial-40313099 nový
TEST 12.02.2020 06:44
TEST
Jen ať ten seriál udělají. Na jeho sledovanosti se ukáže, nakolik ji lidi opravdu "žerou". poslední
Prasak 12.02.2020 08:14
Prasak

Bum, už tam mám ban... Za zmínku, jestli jim to takto stačí a jestli by ten člověk neměl skončit třeba u lopaty, nebo v kotelně...

Osobně jsem tam viděl komentář, kde paní chválila doktora Matýse za jeho přístup k jejímu dítěti - smazáno... To je obyčejný normalizační spolek. A teď to nejlepší - nezisková organizace, placená z veřejných peněz a spolupracující s ČT

proč mám sakra dojem, že o ty děti jde až v úplně poslední řadě...?

Víš, rozdíl mezi rozumně smýšlejícími lidmi schopnými se o sebe postarat a těmi, kteří chtějí, aby se o ně pořád někdo staral (nejlépe ti schopnější a úspěšnější) je ten, že tu první sortu lidí vůbec nenaštve, že někdo dostane dárek (jakýkoli a v jakémkoli množství) nebo si něco koupí.
Zatímco ta druhá sorta lidí je přesvědčena o tom, že je to strašně nespravedlivé, když někdo má něco co nemají oni nebo alespoň jejich "vůdci" a domnívají se, že takto to mají nastaveno všichni lidé....

Já Grétě přeji, aby žila co nejlepší život, měla všechno na co si vzpomene a všem přizdisráčům, kteří se snaží svoje zvrácené názory prezentovat prostřednictvím zneužití malé postižené holčičky rozmlátil někdo hubu, aby se konečně vzpamatovali.

prohlasi o nekom koho vzivote nevidel

Ano, protože názor na něčí postoje si můžeš udělat zásadně jen, když ho osobně uvidíš, to má skutečně hloubku...

P.S. Pokud jsi si ráčil všimnout, tak já tady na Grétu neřekl jediné křivé slovo. Mně vadí jednak její zneužívání a druhak mi přijde doslova bizarní, že šestnáctileté děvče se stane vůdčí osobou toliko vědecké záležitosti...
Jo a jinak v životě bych si tě nedovolil označit za tupce jenom proto, že máš jiný názor... ;-)

Musis to brat tak, ze je to prejav emocii, kde ustupuje rozum, nastupuju emocie. Emocie su skoro najnizie pudy co mame, takze je lahko im podlahnut.
Keby tajtrlici viedli diskusiu bez tych emotivnych vloziek mozno by sme sa vzacne zhodnli v tom, ze Greta by nemala viest ziadne hnutie a ze prejav v EP a na pode OSN podla mna stacil, pretoze je uz okolo nej tolko vyziriek, ze sa to vymyka akejkolvek kontrole. Mozno by po chvilke prisli na to, ze vlastne hovorime to iste, len inou formou.
Bohuzial oponenti Grety namiesto rozumnej argumentacie pouzivaju skor emocny vysplechy, idealna napadat jej zdravotny stav, pripadne vyzor s cim sa ja nemozem stotoznit.

Já netrpím přehnanými ohledy, obzvláště ne u lidí, kteří hodlají regulovat každý aspekt mého života (viz Hana Řádová).

Zrovna dole jsem ti uveřejnil jedno video z mého pohledu další "nemyté píče". Omlouvám se, zda jsem urazil tvůj outlocit a tvé slušné vychování doznalo hluboké újmy, akorát prostě opravdu nevím, jak podobné lidi nazvat jinak. Třeba mi poradíš...? Mám dost problém se omezit na pouhé "prostě má jiný názor"...

Ono je to jednoduche, ked sa na to pozries. Mna napdli hned dva scenare.
Bud je to psychicky naruseny jedinec, ktory svojim vystupenim robi antireklamu tomu, za co "bojuje'. Toto je najpravdepododobnejsie.
ALebo je to najata herecka, aby spravila rozruch...zamerne pisem herecka, lebo to vystupenie posobilo prirodzene a doveryhodne a moc sa mi nechce, ze neherec by to takto doveryhodne dokazal podat.
Je sice pravda, ze sa k tomu priznala ta skupinka, nicmenej si ta prva moznost mi pride pravdepodobnejsia.
Nech je to ako chce, co to ma spolocne s temou? Ked je niekto chory a propaguje iste hnutie, je cele to hnutie chore?
Edit: Na druhej strane ma to tricko, planovite v spravny cas ho ukazala to vyzera na kalkul...takze asi to predsa len bolo naplanovane tou, ci inou skupinkou.

Skuteční vědci, pokud nemají před důchodem, se ale ozvou ve větší míře jen těžko, neboť by mohli přijít o práci či o granty. Čerstvě doplatil na kritiku Grety Thunbergové, respektive jejího bizarního asociálního projevu na klimatickém summitu OSN v New Yorku, šéf českých dětských psychiatrů Jaroslav Matýs.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Profesor-Budil-byvaly-dekan-Tak-dlouho-si-veda-snizovala-latku-az-z-ni-zbyla-jen-ideologie-Kdyby-slavni-vedci-videli-dnesni-studenty-zdesi-se-598261

Rád bych té nebohé dívce pomohl překonat Atlantik.Nabízím zdarma pár tisíc PET lahví,tak ať si je nějakým eko-provázkem sváže a udělá eko-vor,na kterém může pádlovat kam chce.Alespoň bude na nějaký čas pokoj.Jen jak ty petky dostat ekologicky do LA,nemáte někdo třeba nákladní balon nebo vzducholoď na solární pohon?

Je to hodná holka. Co proti ní pořád máte? Teď chce.bojovat za demokracii větší cenzurou Facebooku a taky podporuje fašisty bojující s "fašismem". Sehnala jim na fet.
https://www.reformy.cz/greta-thunberg-od-facebooku-pozaduje-aby-byl-pokrokovejsi-a-demokratictejsi-a-cenzuroval-tedy-jeji-kritiky

a

https://www.reformy.cz/greta-thunberg-vybrala-spoustu-penez-pro-podpurnou-organizaci-antifa/

Hele, mě tam zaujal tento článek:
https://www.reformy.cz/zakladatel-rebelie-proti-vyhynuti-hrozi-ze-bude-svrhavat-vlady-kdy-o-tomto-procesu-rika-ze-pri-nem-asi-nekteri-zemrou/

„Přinutíme vlády jednat,“ řekl Hallam. „A když nebudou, tak je svrhneme a vytvoříme demokracii vhodnou k tomuto účelu. A ano, někteří během tohoto proces asi zemřou.“

To je dobrý, mluví o demokracii a přitom v té větě popírá její princip. Takže demokracie je to, co on schválí, ne to, co vzejde ze svobodných voleb. My jsme tu něco takovýho asi 40 let měli, oni si to to fakt chtějí taky vyzkoušet.
Ten borec je stejnej xindl, jako náš Gottwald.

U Twitteru se přiznám, že ty praktiky neznám tak zevrubně, nicméně u facebooku bude hodně záležet na tom, kolik angažovaných, novodobých svazáků by nahlásilo ten příspěvek + kolik by ji mělo pod drobnohledem a nahlašovalo všechno, co by mohlo být "závadné".
Že toto na facebooku existuje se snad nemusíme přít, že ne...
Jinak je samozřejmě pravda, že s tím mají USA, jako takové společného jen pramálo...

Ja se klidne vsadim, ze za to video ban nedostane a ani na FB by za to ban nebyl. Maximalne to muzou smaznout za to, ze se vydava za nekoho jineho, ale i o tom dost pochybuji.

To, ze nekteri borci ale pri obdobne prilezitosti vytvori jine vlakno, kde umyslne a hrube porusi pravidla nacez se pak za domluvy s prateli nahlasi aby byl zabanovan profil a mohl to prezentovat coby "cenzuru" toho prvniho vlakna je vec druha. A kdyz se to udela rychle, jde to jen ztezi nejak dokazovat.

Podle tebe si vážně ti lidi, kteří byli odejiti svazáky, udávajícími pod záminkou "kultivovanější diskuze", dali ban sami a pak se ním chlubili...?

[88261-bratricek-jpg]

Já se kolikrát divím, čemu jsou ochotni věřit lidi, jako ty... On se vážně nezhroutí vesmír, neohne se časoprostor a "liberální demokracie" se nepromění v čtvrtou říši, když by sis připustil, že tady skutečně máme novodobé svazáky, kteří se snaží proUdávat k "lepší společnosti" a že jsou to podobné charakterové typy, jako soustruzi v SSM...

Mně připadá, že tato sekta už překročila určitou deadline, kde je natolik zřejmé, co jsou zač, že prostě už to nejde moc ignorovat. Jen "levicově progresivní" veřejnost má neutuchající pocit, že by ztratila tvář, kdyby se náhodou vyjádřila jakkoli v nesouladu s těmito lidmi...
Tak jsme paradoxně svědky toho, že se jimi nikdo moc nezaštiťuje, nezmiňuje je jako argument, ale pokud jsou podrobováni tvrdé a oprávněné kritice za doložitelné skutky, tak je jejich jednání relativizováno a stavěno do světla "no a co, cenzor to mazal, každý má právo poukázat na to, co mu vadí".

P.S. Mě osobně dostal jejich člen tvrzením, že "násilí vůči zloději v mém domě nic neřeší"... To jsem skutečně chvíli přemýšlel, v jakém vesmíru se momentálně vlastně nacházím...

Ještě něco na mě nalep ;-) Co strach ze Sorose? Chemtrails? Nebo obdiv k Putinovi? Nebude? :-D To je vážně kouzelné jak dokonale sis dokázal zakrýt oči, ucpat uši a jakékoli pochybnosti v sobě už v zárodku uhasíš tím, že si o každém oponentovi vytvoříš svůj vlastní obraz, který ti zapadne do tvého vidění reality...
Až ti vlastně závidím.

Greta bojuje vytrvale dál:
Vlaky v Německu jsou přeplněné, zjistila cestou domů Greta Thunbergová
A hned se vyfotila,jak sedí na zemi jinak zcela prázdné chodbičky vagonu.Ty kufry stejně asi nebyly její,protože měla místo i s otcem v 1.třídě.Jedině že v těch kufrech měla tu svoji jachtu.:-)A kdyby nebyla úplně blbá,nemusela sedět na zemi,ale na kufru.Jenže tím by asi tak nezaujala fanoušky na Twitteru.
A neměla by se spíš radovat,že jsou vlaky přeplněné,takže jimi jezdí i ti,co by jinak jeli auty?

„Cestuji narvanými vlaky přes Německo,” okomentovala snímek, na němž sedí obklopena zavazadly v chodbičce.
Na stížnost Thunbergové okamžitě reagovaly německé dráhy. Ač Greta zveřejnila fotografii, kde sedí i se zavazadly na chodbě vlaku, dráhy uvedly, že i s otcem měla místenku v první třídě. Doplnily, že si váží toho, že s nimi Greta cestovala. „Bylo by ještě hezčí, kdybyste uvedla, jak dobře se o vás náš personál na vašich sedadlech v první třídě staral,” uvedly na Twitteru Deutsche Bahn.

Karle, Karle
co ti na ni vadí?? Je toho tady napsaného hodně a já to ani nechci číst, protože bych si zatěžoval zbytečně srdíčko. A asi to i o tom je, jak se o srdce staráš, co jíš- jestli sportuješ a milion dalších věcí. Prostě jsi ho dostal do vínku a je to trochu i na tobě. A malá, mladá Grétuška? Nejde o to jak to řekla, ale řekla to co řekla. A podívej jakou strhla pozornost. A za mě? Konečně.
Ty jsi dostal do vínku přírodu zasviněnou od lidí(komárů) co neřešili zdraví. Voda v řekách tekla, aspoň u nás zbarvené každý měsíc jinou barvou a ryba žádná. Pole se postříkali DDT a nebyli žádní škůdci. A jen pro zamýšlení- teď má v rodině každý nějakého příbuzného co má raka. Nemůže to být tím, že naši rodiče neměli takové ifo, jaké máme my a špatně se k přírodě, (která nás živí z které v podstatě jíš a piješ bohužel i ty plasty) chovali? Koukni třeba na obhospodařování lesů jak to dopadlo. Třeba to 200 roků nebo kolik, bude vycházet, ale pak?? Infarkt. A to ani nevíš, jak se tohle do budoucna projeví např. na tvých dýchacích cestách. Oteplováni, neoteplování- to není oč tu běží. Je to o tom, že jsi to Ty co předáš svým dětem. Ber to tak ,že můžeš kuli Grétě přemýšlet. Přemýšlet o tom, že jíš místo masa granule a prášky, místo zeleniny hnojiva z mrtvé země a piješ vodu z plastů.:-) Atd. Chápeš to????

ne nepřijde.
Dřív toho lidé nevěděli tolik co víme dnes. Byla válka a td……..komouši, musel jsi držet pusu a když ne, tak si bručel.
Myslím, že my a mnoho dalších států jsme teď na vrcholu. Hlad nemáš, bydlet náš kde, zdravotnictví, vzdělání v podstatě i svým dětem v rozletu pomůžeš lépe jak tobě tvoji rodiče, vzdělání mají také lepší jak my . Teď už je to jenom se naučit žít s přírodou. A pomáhat méně šťastným státům. A říkat co je špatně. Ona v tom je i ekonomika, ale je potřeba víc Grét.

Karle neser:-)
tohle říkaj všichni rodiče dětem. Nebo starší vždycky všechno dělali líp. Takhle je to od pradávna a tak to bude. S tím se nedá nic udělat :-) Ale furt je lépe a lepe. No občas se sem tam najde nějakej Brumla. To neřeš:-)

Mají, já třeba na VS dřív hodit nemohl a začal jsem chodit až teď na starý kolena a řeknu ti že to tam maj pěkně těžký.
Vůbec jim nejde mě to naučit.

Jako správný stoupenec Gréty tedy určitě nemáš doma auto, tedy alespoň ne spalovací, nakupuješ v obchodech bez obalu (i když je to nekřesťansky dražší) a určitě chodíš pomáhat přírodě. Kdy naposledy a co jsi udělal pro přírodu? Vyčistil nějaký potok? Nebo jen budeš plkat na internetu a kázat ostatním, jak to mají dělat? To mají všichni levičáci společný, včetně těch klimatických, kázat ostatním, ale sami se tím neřídí.
A až se celá ekonomika zhroutí a stoupne napětí ve společnosti, bude třeba najít nějakýho společnýho nepřítele, buď vnějšího, nebo hůř - vnitřního. Něco jako když Hitler ukázal na Židy. Na co ukáže Gréta?

Ale já nejsem žádný fanatik.
To jsi mě špatně pochopil. Já říkám, že by jsme se měli zamyslet, nad tím co můžeme ovlivnit a v podstatě nás to neomezí.
V zemědělství v lesnictvím. Třeba si myslím, že řeky už jsou na tom lépe jak dřív. A na používání plastů? to snad už je taková osvěta, že to ví všici

Já v tom souhlasím, že ochrana přírody je potřeba, nevypouštět sajrajty, ale je to jak se vším - všeho moc škodí. My se tady budeme sebemrskat, zakazovat plastový brčka, sbírat olej z pánviček, ale v Brazílii vesele dál kácí pralesy, v Indonésiii taky a o hrnutí odpadu do moře se není třeba ani bavit. Proč nejede Greta dělat osvětu tam? Myslím, že Evropa má ochranu přírody nastavenu dostatečně vysoko, není třeba to šroubovat ad absurdum. A pokrytecký pokus s elektroauty nás akorát ekonomicky zklividuje.

no sláva pochopil :-)
A teď je potřeba vzdělání do těch chudých zemí, a represi těch vychcánků co na tom vydělávají a valí prachy do jiných zemí.
To je asi ten největší bordel. Ona Gréta všechno pozoruje a ani do školy chodit nemůže. Má kvůli tomu zkažené dětství.:-)
No já myslím, že bod pro ní je, že se o tom začalo povídat.
Oni totiž ty chudí s tím nic dělat nezačnou. Oni nemohou bojují o to, aby měli co jíst a kde bydlet. Musí s tím začít něco dělat vyspělé státy.

proč myslíš? To je zase o tom vzdělání a zdravotnictví.
Ty si myslíš že kdyby u nás přestala být antikoncepce, že by byl takový problém s porodností???:-)
Ono když jim nepomůžeme my, teď když mužem, tak se nám to bohužel vrátí a už nic nezmůžeme.

Takhle to tam nefunguje.V Africe nepřestanou plodit děti,protože nemají co jíst.Naopak si pořídí dětí víc,aby jich pár mělo šanci přežít.Ta osvěta asi bude složitá.Když jim budeme jenom posílat jídlo,jen jim ulehčíme práci s jeho sháněním a taky si budou moci dovolit živit těch dětí ještě víc.To samé v Indii.Jediná Čína začala porodnost regulovat,ale příkazem a zase to vedlo k tomu,že všichni chtěli jen chlapce a tak za pár let nebudou mít mladé ženy na vdávání.Už to omezení snad zrušili nebo zmírnili.Že za pár let zase miliarda lidí v rozvojovém světě přibyde je celkem jisté a asi se dočkáme toho,že se tam brzy nevejdou a neuživí a tak začnou boje o nová území,jídlo a vodu.My v Evropě zatím budeme řešit nulové emise a plastová brčka.

Je to taky o mentalitě. Pokud nepřemýšlíš o budoucnosti, neplanujes a žiješ jen v přítomnosti, tak nebudeš řešit porodnost... Tohle oni nedovedou a ani nemají důvod.
Oni mají spoustu děti, protože deti jsou ty, které se o ně na stáří postarají. Je to úplně obráceně než u nás.

Nedovedu si představit, jak by tohle šlo jednoduše a rychle změnit. To je otázka min. 2 generaci zivota v jiném prostředí a ani pak si nejsem jistý, viz naše menšina.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru