Předmět Autor Datum
Ja som si uzil kazdy jeho film zatial, treba len prekusnut tie prehnane hektolitre krvi :) nový
Michal2 23.08.2019 11:42
Michal2
Když si odmyslím to násilí a krev, tak mi v hlavě nic neutkví. Což je možná škoda - ono by utkvělo,… nový
Moas 23.08.2019 12:41
Moas
Tarantino je šílený, to je bez debat :-). To mi ale nebrání, aby se mi jeho filmy líbily. Klidně pot… nový
mif 23.08.2019 12:57
mif
Od del Tora jsem videl jen Pacific Rim coz je docela bida. U neho je skoda, ze nenatocil Hobita jak… nový
Al Capone 23.08.2019 13:39
Al Capone
co pacific rim, ale taky pan's labyrinth, to bol velmi dobry film. nový
Michal2 23.08.2019 13:54
Michal2
Godzila vs Transformers :)). Nastesti jsem videl mnohem zrudnejsi filmy, takze ten Rimjob jeste sel. nový
Dwane Dibbley 23.08.2019 15:20
Dwane Dibbley
To kazdopadne, jen mi takovyhle snimek k tak ocenovanemu tvurci vubec nesedi ? poslední
Al Capone 23.08.2019 16:46
Al Capone
Me se jeho filmy libily jeste nez jsem resil nejaky rezisery, takze si nestezuju. Narozdil od ostatn… nový
Dwane Dibbley 23.08.2019 15:23
Dwane Dibbley

Když si odmyslím to násilí a krev, tak mi v hlavě nic neutkví.
Což je možná škoda - ono by utkvělo, kdyby to nebylo přehlušeno červenou.
Takhle jsou to filmy, které vidím jednou a už necítím potřebu se k nim nikdy vrátit.
Ani pro mě nejsou ve skupině filmů, které stojí za vstupné do kina.

Tarantino je šílený, to je bez debat :-). To mi ale nebrání, aby se mi jeho filmy líbily. Klidně potoky krve (záměrně přehnané). Prostě mi sedí jeho černý sarkastický humor. A co říkáš na G. del Tora? Ten je (ovšem bez potoků krve) pro mě ještě o level výš.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru