Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem IMHO nebo IMHO(j)

Vím, tohle spadá do doby někdy před 15?? lety. Ale tušíte/víte, jde "IMHOj" vznikl? ;-)
Já vím kde, ale netuším proč. I když vím, co "j" znamená.

:-D:-D:-D

-------
Po celodenní dřině na latifundiích, po následném "opivení", jsem poněkud rozverný, vím…

loading...
Předmět Autor Datum
Jistý "jezevec" (proto "j") používal IMHO velice často a i tam (nebo možná zejména tam), kde to abso… nový
Wikan 15.08.2019 22:21
Wikan
Já si právě nejsem jist, co jezevec tušil a co ne :) Vždycky mi to připadalo jako "póza", taková obd… nový
L-Core 15.08.2019 22:32
L-Core
Tuší. [87714-forum84-gif] nový
karel 15.08.2019 23:10
karel
tehdá i to trollení mělo daleko vyšší úroveň, čárkový terorista Ládík s "prostě no" se zapomenout ne… nový
touchwood 16.08.2019 07:45
touchwood
To je děs, už je to 15 let. Ale jezevec a ládík se zapomenout nedají, ti měli svoje osobnosti. Ještě… nový
Prasak 16.08.2019 07:06
Prasak
já ti dám polosenilní! Přetáhnu tě holí, teda až ji najdu, protože mi ji někdo někam schoval! nový
touchwood 16.08.2019 07:44
touchwood
Pár se nás tu najde. Džedáj adav... nový
jirka44 16.08.2019 08:15
jirka44
jA RAd PorAdiM KYz ViM vIC nový
Prasak 16.08.2019 08:49
Prasak
Ááá, vypatlátor! nový
MachR55 16.08.2019 09:37
MachR55
Ááá, vypatlátor! kdepak, to je originál HEBMILO nový
jirka44 16.08.2019 10:28
jirka44
Tohle je originál pan Hebký a jeho názor na orální sex. Na podobné rady byla na jeho stránkách SEce… nový
karel 16.08.2019 14:01
karel
Hebmilo byl dobrý magor,tady přidávám jeho další výplod: Aje TADY dalsi navodek aNebo rada co Dela… nový
Karel04 16.08.2019 18:17
Karel04
[87740-mixer-jpg] poslední
Moas 19.08.2019 06:50
Moas

Hebmilo byl dobrý magor,tady přidávám jeho další výplod:

Aje TADY dalsi navodek aNebo rada co Delat kdyz Nejaka Holka uz nekoho MA

Obcas se muze stat ZE SE vam libi Nejaka holka aKDYZ ji Poslete vskaz TAK vam Rikne ze UZ ma RADA nekoho Jinyho.,JA bysem Vtomto Pripadu treba NEJak zaridil ABY ta HOLka POZnala ze ten Kluk je zlej.,Treba BYCh si pockal nez pudou k tomu Klukovi domu aSEL bych tam potaji kdyz by tam jeste nebyli aVSude bych u neho v pokojicku Dal kalhotky od Nejake holky.,MUZou bejt treba aji VASI mamky to ONA NEPOZna., A RUZne bych ty KALHotky postrikal NEJAKym jogurtem A nebo LEPIDem.,aTREba bYH JESte do NICh nejak ZAMotal starej BALonek nebo TAK neco aBY TO VYPADalo ze se TAM udala NEJaka prihoda co BY Mohla mit vliv na JEJich vstah.,A Az by tam TA holka prisla Tak by najednou VIDela VSEcky tyhle dukazy A Ten kluk by se zTOho jen tak nevykroutil.A Pak najednou delejte ze STE SE tam NAHle objevil a zacnete Rikat neco CO Chce ta Hoka slyest.,TREba Reknete no tohle Takhle se chovat to ja BYSEM si nindkY NEDovolil kdyBY Tohle Byla Moje Holka.,aKDYby se TA Holka Treba MENovala GABina tak BYCh rekl GABino ja Byt teBOU tak BYCh si tohle nenECHAL libit., POD PUDeme spolu PRYc s TOHOto zlYHO Mista.,A TA gabINA BY hned MELA slzU u Oka aDALA by VAM Ruku asLA BY S Vama A Vsude by HRALA hudba A Lidi A nebo JINy osoBY By se smali A TLESkali Rukama a Ten zlej KLUk by Se divil Kde se to VZALo aMOZna BY SEL VYNADat svoJEMU TATKovi.,

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...