Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Čerpací stanice Globus, Albert apod.

Ahoj všem, zajímal by mě názor na čerpací stanice u nákupních domů jako je Albert, Globus a podobné. Jak je to s kvalitou benzínu oproti "velkým" stanicím jako je Mol, Shell, OMW. Je tam stejně kvalitní palivo? Slýchávám názory, že by někdo u Globusu, či Albertu netankoval, jiný říkají že tam tankují pořád. Co vy?

Předmět Autor Datum
Všechny musí splňovat stejné normy a na všechny chodí kontroly.
Wikan 18.06.2019 12:42
Wikan
Mama u Alberta driv tankovala, ale pak autu zacal zlobit motor (divny zvuky, nechtel startovat a tak…
merlouska 18.06.2019 16:56
merlouska
Tieto public rumors o zlom benzine na mensich cerpackach pocuvam pravidelne...aaaa pravdupovediac im…
fleg 18.06.2019 21:17
fleg
No.. a? Ja jen predavam zkusenost... nerikam ze ten benzin byl spatny nebo pancovany nebo co ja vim,…
merlouska 18.06.2019 23:43
merlouska
Můj názor je ten, že auto, které je technicky v pořádku, rozdíl nepozná. Řídící jednotka průběžně up…
Moas 19.06.2019 14:25
Moas
Pokud má někdo nějakou zanedbanou káru (nebo prostě "jen" opotřebenou stářím a nájezdem), tam si umí… poslední
merlouska 19.06.2019 15:18
merlouska

Tieto public rumors o zlom benzine na mensich cerpackach pocuvam pravidelne...aaaa pravdupovediac im neverim.
Ja osobne tankujem zasadne na Slovnafte, pretoze mam u nich karticku bonusovu a zbieram body a nechcem mat milion karticiek, ale urcite by som sa nebal ani mensich cerpaciek.
Ale poznam minimalne 3 ludi "co maju znamych", ktorym sa auto pokazilo pri cerpani na staniciach XY.
Najbrutalnejsie pribehy su o pokazeni sa auta hned po prvom tankovani...to uz je fakt sila;o).
Pred par rokmi bolo popularne ociernovat miestnu cerpacku, ze tam dolievaju vodu do benzinu...a kopec ludi tomu naozaj aj verilo.

No.. a? Ja jen predavam zkusenost... nerikam ze ten benzin byl spatny nebo pancovany nebo co ja vim, ale proste nasemu autu z nejakeho duvodu asi nesedel, protoze pak ty problemy vymizely... a to bylo predtim auto v servisu skoro pecene varene, ale beze zmeny. Tak co ja vim, cim to bylo, jestli to byla nahoda, ze se to spravilo zrovna kdyz tam mama prestala tankovat.

Pokud tam nekdo tankuje porad a nema problemy, tak at si tam tankuje i nadale. Mama uz tam holt nejezdi.

Můj názor je ten, že auto, které je technicky v pořádku, rozdíl nepozná. Řídící jednotka průběžně upravuje paramtery spalování dle toho, co jí jde z čidel a s lecčíms si poradí.
Pokud má někdo nějakou zanedbanou káru (nebo prostě "jen" opotřebenou stářím a nájezdem), tam si umím představit, že bude víc problémů.

Jinak přijde mi, že v seznamu čerpaček pokutovaných za nekvalitní palivo převažují spíše ty menší...
https://www.mbenzin.cz/Nekvalitni-palivo-COI

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru