Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Čerpací stanice Globus, Albert apod.

Ahoj všem, zajímal by mě názor na čerpací stanice u nákupních domů jako je Albert, Globus a podobné. Jak je to s kvalitou benzínu oproti "velkým" stanicím jako je Mol, Shell, OMW. Je tam stejně kvalitní palivo? Slýchávám názory, že by někdo u Globusu, či Albertu netankoval, jiný říkají že tam tankují pořád. Co vy?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Můj názor je ten, že auto, které je technicky v pořádku, rozdíl nepozná. Řídící jednotka průběžně up… nový
Moas 19.06.2019 14:25
Moas
Pokud má někdo nějakou zanedbanou káru (nebo prostě "jen" opotřebenou stářím a nájezdem), tam si umí… poslední
merlouska 19.06.2019 15:18
merlouska

Můj názor je ten, že auto, které je technicky v pořádku, rozdíl nepozná. Řídící jednotka průběžně upravuje paramtery spalování dle toho, co jí jde z čidel a s lecčíms si poradí.
Pokud má někdo nějakou zanedbanou káru (nebo prostě "jen" opotřebenou stářím a nájezdem), tam si umím představit, že bude víc problémů.

Jinak přijde mi, že v seznamu čerpaček pokutovaných za nekvalitní palivo převažují spíše ty menší...
https://www.mbenzin.cz/Nekvalitni-palivo-COI

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru