Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem USA vs Cina - kauza Huawei

Zdravim vsechny predem se omlouvam ze nepisu carky hacky tecky (ani diakritiku ani carky ve vetach pise se mi rychleji a z cestiny jsem mel dobre znamky) zajimal by me kazdeho nazor co si o tom mysli? A myslite ze koupit si Honor 10 Lite pred pul rokem (kdy jsem ani nevedel ze Trump ma s nimi nejake problemy,...) a ano Huawei a Honor je rozdil ale i presto je Honor mensi "bratr" ktery spada pod Huawei bude pro me za rok muj Honor zbytecne tezitko a nebo ho budu moct normalne vyuzivat? Ne neberu to nejak vazne ja se nad tim pousmivam jak se Trump snazi "poskodit" velmi dobrou ekonomiku Ciny a firmy Huawei podle me je Donald Trump "horka hlava" jak se rika :-D (pro nektere co neznaji-rychle kona bez premysleni) ale fakt by me zajimalo co by mi v alze rekli kdybych jim tak za rok prinesl Honor 10 Lite ze chci vratit penize protoze nefunguje Android/Google play nebo jine pro me "dulezite" (ne nezbytne dulezite ale k cemu by mi takovy telefon byl ze jo?) funkce :-D :-D neberte tuto debatu nejak vazne staci v pohode nemusi se tu nikdo rozcilovat nad mou gramatikou ani nad tim ze my mladi vsemu verime je mi 22let a zpravy jsem nevidel asi 4 roky a ani nechci hned se lepe usina kdyz nevim o ruznych hrozbach,koncich sveta a ruznych chytrych a nebo velmi hloupych lidi mejte hezky zbytek vecera :-)

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
pise se mi rychleji A pro všechny ostatní je to nečitelné. Vzdal jsem to po dvou řádcích.
Wikan 08.06.2019 13:06
Wikan
Já to sice přečetl celé, ale pokud chce tazatel něco od nás, jakože třeba smysluplnou debatu, tak by…
Holy99 08.06.2019 15:16
Holy99
Krome carek hacku a ze nepisu ani tecky mam i gramatiku v pohode pisu si tak normalne s kymkoliv na…
Zackd7648 08.06.2019 19:36
Zackd7648
Bez diakritiky se to jeste precist da. Ale bez interpunkce, cleneni do odstavcu atd. se to fakt cist… poslední
merlouska 14.06.2019 19:32
merlouska

Krome carek hacku a ze nepisu ani tecky mam i gramatiku v pohode pisu si tak normalne s kymkoliv na fb a pisu i "delsi" zpravy a nikdo problem nema treba za par let budu pouzivat i diakritiku i carky hacky ale treba,... kdo vi co bude treba za par let :-D

ps: pokud chce nekdo kritizovat urcite slangove vyrazy ktere opravdu neodpovidaji zcela gramatice mam vyucni list casem si dodelam dalkove maturitu (ne s cestinou problem nebude :-D ) a stejne jsem byl z te tridy nejchytrejsi (co se tyce teorie a predmetu a praxe mi taky sla velmi dobre proto delam to remeslo) pisu to jen proto ze kdybych zvolil maturitni obor (kde bych nejchytrejsi nebyl mozna slabsi prumer ale zvladl bych to) tak bych proste maturitu mel ale v dnesni dobe muze i bez problemu skoncit borec s maturitou ve fabrice takze pro me (alespon prozatim) zbytecny rok navic :-) (a kdyz si dodelam tu maturu dalkove ano budu mit mene casu vice starosti,... ale aspon bude lepsi prijem)
pps: navic nekteri zde delaji jako bych neumel rozlisovat s/z,i/y a podobne zaklady (nekteri na tom oboru s vyucnim listem to neumeli) ale jasne chapu to typicti cechacci nebudeme se prece bavit o tom hlavnim tematu kdyz muzeme odbocit k nejakemu vedlejsimu nesmyslu a zvelicit ho ;-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru